Wyjazd na ryby z chłopakiem

/ 6 odpowiedzi
Dzień dobry, od niedawna łowię z chłopakiem i chciałabym na urodziny zabrać go na ryby na wyjazd. Potrzebuję poleconego miejsca albo jakaś agroturystyka, albo dobre łowisko gdzie blisko znajdę nocleg - na Mazurach. (chyba, że inne naprawdę godne polecenia w innym miejscu)
luxxxis

Dopisz jakie ryby planujecie łowić-to ważne.
Obok Strogardu Gdańskiego jest małe urocze jeziorko-j.Płaczewskie,poza mega wypasionym ośrodkiem z restauracją offeruje przepiękne okazy łatwego lina,karasia,okonia,szczupca...
Woda ma z 20 h,stosunkowo czysta,fajna plaża,nówka domki z plazmami,kominkami i srebrnymi sztućcami.
Dwukilowe linki nikogo tu nie dziwią,karasie ponad kilo,okonie legendy-53cm moja zyciówka,kolegi 56 a słyszałem o większych. (2019/08/11 21:19)

kamilek69

do Hiszpanii na sumy :) (2019/08/11 21:40)

kamilek69

Napisałem w formie żartu. Nie muszę patrzeć na globus ponieważ tego uczą w 4 klasie podstawówki a może w 3 nie pamiętam. (2019/08/12 11:13)

ajarecka

Dziękuję bardzo, to już mi dużo daje i właśnie w sumie idealnie trafione w to co chciałam. (2019/08/12 15:53)

Artur z Ketrzyna

Dzień dobry, od niedawna łowię z chłopakiem i chciałabym na urodziny zabrać go na ryby na wyjazd. Potrzebuję poleconego miejsca albo jakaś agroturystyka, albo dobre łowisko gdzie blisko znajdę nocleg - na Mazurach. (chyba, że inne naprawdę godne polecenia w innym miejscu)Â

Łowisko Werszminia domki letniskowe na miejscu. Szczupaka złowi nawet w bardzo słoneczny dzień.

Niedaleko są Stawy Martiany, karpie itd i domki.

A jak coś może i zemną na wody PZW się udać. (2019/08/12 16:08)