Wyjazd na pierwsze nocki

/ 8 odpowiedzi
Cześć :)
Mam pytanie, czy był już ktoś na nocce w tym roku? Ja zazwyczaj jezdziłem na swoje pierwsze nocki, dopiero pod koniec czerwca, jednak teraz tak bardzo mnie korci i mam ochote wybrać się już teraz na początku maja na noc :) Czy w nocy, nie jest jeszcze czasem za zimno ?:)
Diablo


Byłem 2 maja. W nocy było 13 stopni - czyli ciepło. No ale teraz chyba troszkę się ochłodziło :( (2012/05/07 11:12)

JKarp


CześćNo zależy co rozumieć pod pojęciem zimne noce?W tamtym tygodniu od poniedziałku do soboty byłem na rybach i nie zmarzłem ani razu. To namiot Kolegi . Mój jest podobny. Teraz zdecydowanie się ochłodziło ale mi to nie przeszkadza a wręcz pomaga. Nad wodą mniej wędkarzy :-)JK (2012/05/07 11:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

karol94


Witam
Ja również w tym roku nad wodą spędziłem już 2 nocki.
z 30.04 na 01.05
i z 01.05 na 02.05
w nocy całkiem ciepło około 15 stopni.
Lecz ryba jeszcze słabo bierze w nocy.
Pozdrawiam (2012/05/07 11:23)

u?ytkownik39933


CześćNo zależy co rozumieć pod pojęciem zimne noce?W tamtym tygodniu od poniedziałku do soboty byłem na rybach i nie zmarzłem ani razu. To namiot Kolegi . Mój jest podobny. Teraz zdecydowanie się ochłodziło ale mi to nie przeszkadza a wręcz pomaga. Nad wodą mniej wędkarzy :-)JK

Witam.Janusz jak u Ciebie z braniami na poczatku maja bo u mnie tragedia i nie wiem co jest,byłem 3 nocki miałem jedno branie małego karpia 3kg ,miejsce sprawdzone ,taktyka necenia na ten zbiornik mysle ze tez była ok ,zawsze sie sprawdzała ,może to przez te anomalia,jak zaczelismy 4 dniowe necenie woda miała 12 stopni a na zasiadce juz ponad 20? (2012/05/07 11:52)

u?ytkownik16117


ja byłem na przełomie kwietnia i maja Nocka chłodna i strasznie wilgotna ale dzieki ubraniu z gore texu cieplutko Brania były tylko wczesnymi rankami i wieczorem w nocy na 4 wedki nadet pukniecia Ogólnie wyjazd udany dwa karpie takie po 10kg,dwa 5kg i po jednym 6 i 7 kg i kilka spietych (i jeden z wędką Wciagnął gosciwi po drugiej stronie łowiska pickera i sie zaplatal w moj zestaw) (2012/05/07 16:53)

haja


Ja już 2 nocki zrobiłem 30 kwietnia i 5 maja. Na tej drugiej było ciepło i po prostu bajecznie. Rybki też dopisały, chociaż brania to były wieczorem i rano. W nocy wzięły tylko 2 certy (2012/05/07 17:17)

beskid


Ja właśnie tak się zastanawiam nad jakąś nocką nad jeziorkiem. Tylko szkoda że tak późno się opamiętałem, bo weekend majowy minął a teraz coś się pogoda popsuła ... Poczekam na cieplejsze dni :-) (2012/05/07 18:43)

mirek788w


Byłem z 21 na 22 kwietnia pogoda byla super .W nocy cieplej niż w ubiegłym roku w lipcu.Tylko rybki nie współpracowały. (2012/05/07 19:13)