Wygodne ubranie na ryby - czyli jakie?

/ 11 odpowiedzi
Jak to u was wyglada? Co najczęściej ubieracie na ryby? Wg mnie najtruniejszą kwestią jest ochrona przed kleszczami, których jest po prostu wysyp.
bury30

Zasada jest taka, ma być ciepło, wygodnie, trwale. Oczywiście w miarę schludnie, ale akurta to nie jest najważniejsza sprwa. (2018/03/28 12:56)

Jakub Woś

"Ma być ciepło, wygodnie, trwale. Oczywiście w miarę schludnie" - zgadzam się z tym stwierdzeniem. Jeśli chodzi o kleszcze to przed tym draństwem żeby się uchronić to trzeba by było w domu siedzieć. Trzy tygodnie temu, to było jakieś dwa dni po mrozach, wybrałem się na ryby i pięć sztuk na sobie miałem. Jeszcze się nie zdążyły wgryźć ale po mnie spacerowały. Trzeba się po prostu dokładnie obejrzeć po powrocie. (2018/03/28 13:22)

bury30

Kleszcze - kiepska sprawa. Zwłaszcza, że są nosicielami różnego rodzaju bakteri - przede wszystkim boreliozy.
Dobrze jest chodzić w czymś jasny, wtedy kleszcza dosyć dobrze widać. Ja wiem, że białe to szybko się brudzi, ale cóż, czasami nie ma innej możliwości.
Np na dresowo, narodowo: https://www.fightershop.com.pl/6892,spodnie-odziez-uliczna-dumny-z-pochodzenia-szare  :)
Na takim materiale bez problemu można kleszcza wypatrzeć. (2018/03/29 09:38)

MarkowySklep

Ubranie, odzież na ryby musi być nie tylko wygodne ale i również ciepłe i trwałe, solidne, tym bardziej ważne jest to teraz kiedy wkraczamy w okres jesienny, warto wybrać odzież oraz akcesoria wędkarskie z wyższej półki na lata. (2018/09/27 18:05)

Majster 81

Ubranie, odzież na ryby musi być nie tylko wygodne ale i również ciepłe i trwałe, solidne, tym bardziej ważne jest to teraz kiedy wkraczamy w okres jesienny, warto wybrać odzież oraz akcesoria wędkarskie z wyższej półki na lata.
Co proponujes z TEJ wyzszej polki?

(2018/09/27 18:52)

MarkowySklep

A mco do kleszczy: nie ma jednego i skutecznego sposobu na to aby się przed nimi uchronić, niby można użyć specjalnego sprayu, ale nie mam przekonania czy faktycznie zda to egzamin. (2018/10/11 18:45)

Majster 81

MarkowySklep - powielam moje pytanie. (2018/10/11 19:01)

Sith

Jak to u was wyglada? Co najczęściej ubieracie na ryby? Wg mnie najtruniejszą kwestią jest ochrona przed kleszczami, których jest po prostu wysyp.
Komfortowe, a to jest sprawa bardzo indywidualna.
(2018/10/17 06:43)