Wydry - jak się pozbyć?

/ 15 odpowiedzi
kazik


Jak można to prosił bym o więcej informacji . (2010/09/06 21:57)

u?ytkownik53588


Być może moja wypowiedź zabrzmi brutalnie i cierpko  lecz wiedz że nikogo tutaj ( oprócz osób blisko z tobą związanych lub współpracujących -  nie obchodzi twój staw . Pamiętaj kolego ( koleżanko ) że jest to portal wędkarski nie zaś strona poświęcona hodowli ryb . Tematyka stawów hodowlanych i zwierząt je pustoszących( w wyniku zniszczenia ich macierzystych stanowisk obfitujących w pokarm ) w niewielkim stopniu związana jest tylko z zagadnieniami dotyczącymi hobby zwanym dalej sportem wędkowym lub ( bardziej pospolicie ) - wędkarstwem . Tematyka wydr , kormoranów i innych stworzeń rzekomo grasujących na terenie prywatnych bajor i hodowli - to bolączka właściciela lub hodowcy nie zaś wędkarzy , których paradoksalnie ( mimo iż sprawa dotyczy ryb ) - ów temat zupełnie nie obchodzi ...... (2010/09/09 17:16)

u?ytkownik38976


Jeśli chodzi Ci o wydry, to poszukaj w archiwum wedkuje.pl, a napewno znajdziesz potrzebne informacje, bo wiele razy tu o tym pisaliśmy. Nie ma więc sensu po raz kolejny odgrzewać przerobionego tematu. (2010/09/09 18:00)

Julitka


Witam "kolegę" .Jeśli nie masz zielonego pojęcia w jaki sposób mogłabym chociaż częściowo pozbyc się wydr w moim stawie to po co wogóle do mnie napisałeś .To pytanie było skierowane do osób którzy mają ten sam problem i mogliby mi coś mądrego doradzic .Życzę udanych połowów.Na przyszłośc nie udzielaj nikomu rad jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. (2010/09/16 06:39)

u?ytkownik38976


Witam "kolegę" .Jeśli nie masz zielonego pojęcia w jaki sposób mogłabym chociaż częściowo pozbyc się wydr w moim stawie to po co wogóle do mnie napisałeś .To pytanie było skierowane do osób którzy mają ten sam problem i mogliby mi coś mądrego doradzic .Życzę udanych połowów.Na przyszłośc nie udzielaj nikomu rad jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.


Poszukaj w tematach o tym tu na forum, to zobaczysz czy nie mam. Dzięki temu może Ty będziesz miała choć jedną dziesiątą tej wiedzy, jaką ja posiadam na temat pozbycia się wydr z akwenów. I trochę grzeczniej. I nie napisałem DO CIEBIE "koleżanko", tylko na forum ogólnym, wszystkim czytającym, odpowiadając na Twój post. Do Ciebie, to bym na priv napisał, czego napewno nie zrobię. Na przyszłość nie odpisuj nikomu złośliwie,  jeśli nie jesteś pewna czy ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. 

(2010/09/16 09:30)

bigtank


Mastiff, Julitka chyba nie do Ciebie toto napisała, a raczej do Romana , przynajmniej mam takie swoje skromne wrażenie ...No chyba że się mylę ..Pardą za wtrącenie :) .. (2010/09/16 11:27)

u?ytkownik38976


Mastiff, Julitka chyba nie do Ciebie toto napisała, a raczej do Romana , przynajmniej mam takie swoje skromne wrażenie ...No chyba że się mylę ..Pardą za wtrącenie :) ..

Post był pod moim postem, więc tak można to odebrać. Jeśli rzeczywiście była to riposta @Julitki  do kol. @RomanFlower, to muszę przyznać jej (jemu?) częściowo rację, choć nie w takiej formie. Każdy może mieć swoje zdanie na jakikolwiek temat i nie trzeba tak "z grubej rury" ładować w odpowiedzi. A jeśli , tak jak napisałem z watpliwością, post nie był skierowany bezpośrednio do mnie, to cofam swoją odpowiedź do @Julitki i jeśli poczuł(a) się urażonna(ny), to przepraszam życząc powodzenia w zwalczeniu wydr. (2010/09/16 11:43)

lgft


w wodzie ryby....... (2010/09/16 14:22)

szyna


jak koledzy jeszcze nie zauwazylisci , to powiem ze to juz taki 2 post  o wydrach w stawie  kolezanki . (2010/09/16 18:47)

Waldi Fish


Koledzy na pewno mają duże doświadczenie, ale wykazali się tym razem brakiem cierpliwości. Co do riposty Julitki to była skierowana do kolegi RomanFlower, więc Mastiff niepotrzebnie się zirytował. Trochę więcej cierpliwości dla mniej doświadczonych uczestników Portalu na pewno by nie zaszkodziło. (2010/09/18 11:51)

bodzinski


był już ten temat jeśli ci to niepomogło to poszukaj troche w necie (2010/09/20 17:19)

Julitka


Kolego Mastiff .Mój post był skierowany do Romana .Nie wiem jak to się stało że dotarł pod twój post .Czytałam gorsze posty i myślę że mój nie jest aż taki złośliwy ,a przeprosiny przyjmuję . Chętnie przyjmę kolejne rady z twojej strony jeśli jest to możliwe.Pozdrawiam. (2010/09/24 07:09)

Julitka


Do tej pory tymi stawami zajmował się mąż który nie żyje miał 42 lata.Ja dopiero się uczę a początki zawsze są trudne,dlatego chętnie skorzystam z każdej rady.Jest to wspaniałe hobby.Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. (2010/09/24 08:09)

bodzinski


spininguj to złowisz ale musisz mieć szczęście przecież to imituje rybke,  jak masz taki wielki zalew to tam niema jednej wydry. Jeśli masz tam sumy to mogą zjeść wydre lecz sum musi osiągać od 1,5  metra a tak bardziej realnie to walka z wydrą jest bardzo trudna wydra będzie tam tyle siedziała aż skończą sie ryby . (2010/09/24 08:28)