Zaloguj się do konta

Wydanie NIEspecjalne WMH

utworzono: 2015/06/25 13:13
ale ryba

Witam.
Kupiłem dziś wydanie specjalne gazety WMH sposób na sandacza. Z tego co zobaczyłem to zdawałoby się ze jest tam gazeta + film.
Okazało się ze o sandaczu jest cieniutka 20 kartkowa gazetka a gruba gazeta to tak naprawdę numer z 2011 roku z kwietnia.
Widać ze redakcja chciała to ukryć gdyż opanowała stary numer w gazetkę o sandaczu udając ze sporo o nim jest.
Niewiem dlaczego redakcja tego magazynu tak postąpiła ale naprawdę nierozumiem ich postępowania i uważam iż to ich tylko pogrąża i niechodzi o to ze dali stara gazetę z nowa tylko o to ze myślą ze ludzie to skończę i idioci i ze jak się zakryje nowa gazetka stare wydanie to będzie cacy.
UWAGA! To co powyżej napialem w żaden sposób niema na celu antyreklamowanie czasopisma WMH.

[2015-06-25 13:13]

Sith

Niestety, ostatnio daje się dostrzec dość poważny spadek jakości czasopism wędkarskich. Regres dotknął zarówno WMH, jak i WŚ, nie mówiąc już o beznadziejnej zawartości WW, w którym ukazał się beznadziejny poradnik "Szkółka Batmana - spinning", nie dość, że marnie zredagowany, to jeszcze tak "płytki", że widać jaka to ordynarna chałtura.
Ogromna szkoda, że na rynku praktycznie nie ma obecnie, na prawdę dobrej prasy wędkarskiej, zawierającej nie tylko wielostronicowe relacje z wypraw wędkarskich na wody egzotyczne, na które nie stać przytłaczającej większości wędkarzy, a przede wszystkim dobre poradniki i rzetelne testy sprzętu, zamiast wielostronicowych reklam i tzw "tekstów sponsorowanych", czyli kryptoreklamy.
[2015-06-27 09:11]

pstrag222

Niestety to prawda WW dawno zanotowało spadek jakości WMH  również, jedynie WŚ  jako tako dwało rade ale obecniu tez juz zaczynaja spadac w dół
[2015-06-27 10:27]

Spear

@Sith Widzę, że nie tylko mnie denerwuja obszerne artykułu o zagranicznych wyprawach ;) To tak jak bym oglądał zdjęcia z wakacji znajomych...
Bardziej mnie ciekawią rodzime gatunki i wędkowanie na naszych wodach.
WW jeszcze kupuję, ale z reszty czasopism już dawno zrezygnowałem.
[2015-06-27 13:07]