Zaloguj się do konta

Wyczynowa zanęta na leszcza

utworzono: 2012/06/09 15:40
Bartek1997

Witam. Chcę ostatnio jestem zaopatrzony w niezły zapas gotówki i chcę połapać trochę leszczyków dla frajdy i wyniku. Chodzi mi żeby zanęta, na której będę łowił była dobra,czyli:
- szybko ściągała ryby w łowisko
- długo utrzymywała ryby w łowisku

Mam do wybory parę zanęt, na które będę łowił i nie wiem którą wybrać bo wszystkie są dość ciekawe:

1. Mondial-F Orange Power Brasem
2. MVDE Gold Pro Bream, Gold Pro Classic lub Gold Pro Janue
3. Mondial-F z serii NULLENS słyszałem że te są dość dobre
4. Traper GS Champion, Competition, Expert
5. Mondial-F Bingo
6. GMS 2012 (złote paczki) na leszcza

Potrzebne mi są 3, a więc waszym zdaniem to które lepiej kupić? Jeśli macie jakieś inne propozycję to piszcie (Sensas nie wchodzi w grę bo nie mam do niego dostępu)
[2012-06-09 15:40]

gustaw1300

Witam. Kazda z tych zanet bedzie dobra o ile dobrze pozna sie lowisko i odpowiednio ja poda a najlepiej przekonac sie o tym podczas kolejnych wypadow wiec raczej nikt nie odpowie na to pytanie skoro nie napisales na jakiej wodzie chcesz lapac a poza tym nie ma zanety cud sa tylko umiejetnosci i doswiadczenie [2012-06-09 18:36]

Arcymisiek

Witam. Kazda z tych zanet bedzie dobra o ile dobrze pozna sie lowisko i odpowiednio ja poda a najlepiej przekonac sie o tym podczas kolejnych wypadow wiec raczej nikt nie odpowie na to pytanie skoro nie napisales na jakiej wodzie chcesz lapac a poza tym nie ma zanety cud sa tylko umiejetnosci i doswiadczenie

Zgadzam się z kolegą.Dodam jeszcze,że sama zanęta ma za zadanie zwabienie ryb,natomiast trzeba jeszcze dodać odrobinę grubszych smakołyków,które mają za zadanie zatrzymać leszcze w łowisku,takie jak,np:Białe robaczki,cięte rosówki,Kukurydza,pęczak,drobny pelet.
[2012-06-09 18:58]

Bartek1997

Miejsce gdzie bede lowil to zalew. Pare razy juz tam lowilem na zanety mondiala-f i spisaly sie dobrze. Traperki GS tez sie dobrze spisaly z bonusami w postaci karpi od 32cm do 36cm. Jesli chodzi o ta kuku to w jakiej ilosci ja podac na kilo zanety? [2012-06-09 19:15]

Bartek1997

zapomniałem dodac ze tam gdzie bede, lowisko ma po prawej i lewej stronie wieksze jamy gdzie lapalem wieksze osobniki typu leszcz, płoć. Glebokosć tej miejscowki to od 1m do 2m. [2012-06-09 19:22]

każda z tych zanęt jest dobra , dzisiaj byłem na rybach zapolowałem na lina wyjąłem dwa jeden miał 1 kg a drugi 1,30kg i złowiłem jeszcze kilka ładnych karasi i szczupaka na czerwone robaki(20cm) 
[2012-06-09 20:16]