WYBORY 2010

/ 19 odpowiedzi / 2 zdjęć
Z P

Mój kandydat. Nie wiem czy będzie lepiej,
ale napewno będzie weselej :-))

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik38843


A to jeszcze za smutno? Przecież są jaja jak berety. (2010/10/30 17:56)

robcio2535


Mój kandydat. Nie wiem czy będzie lepiej,
ale napewno będzie weselej :-))


No kolego Zbynio weselej ? Czy nie jest już wystarczająco wesoło ! Ja sporadycznie obserwując nie raz wiecej sie smieje wiadomo z czego -niż z nie jednej komedii :-) (2010/10/30 18:15)

zbynio5o


Nie wiem Panowie, co macie na myśli ?
Polityke czy nasze forum ?
Wierze że u nas pomalutku idzie ku dobremu. (2010/10/30 18:21)

robcio2535


No tu i tu jest wesoło :-)ale polityka przebija ten portal ha ha (2010/10/30 18:23)

sauber


KOLEJNE ŚWINKI PCHAJĄ SIĘ DO KORYTKA :) (2010/11/02 08:35)

adamoski


Buahahaha:) Z Big Brothera do polityki:p  (2010/11/02 16:58)

u?ytkownik39709


jak tak dalej pójdzie to w następnych wyborach może zobaczymy dode albo jakąś inną głupią dupe (2010/11/02 19:27)

adamoski


Lepsza Doda niż Klaudiusz , chociaż nie będzie problemu kogo jako atrakcje wieczoru zaprosić na festyn w mieście. A taki Klaudiusz to co hamburgery posmaży?:p Pamiętajmy , że wszyscy mogą brać udział w wyborach, zwłaszcza samorządowych. Jak ktoś ma wizje miasta, szczere chęci i dobrą opinie to wygra:)  (2010/11/02 20:08)

u?ytkownik39709


tylko że kolego szczerymi chęciami piekło jest wybrukowane a oni patrzą aby dopaść do koryta i mieć wszystkich i wszystko w dupie (2010/11/02 20:34)

tomaspl


Ja nie rozumiem co ten wybór lub każdy inny miał by wpłynąć na polepszenie sytuacji w PZW Katowice . Bo chyba to forum wędkarskie a nie polityczne lub o podobnej tematyce ale mogę się mylić .  (2010/11/03 13:47)

adamoski


To dział forum: "hydepark" ... co na to wikipedia:)


"Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat. Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum). " 

Tak więc w tym dziale pisanie o polityce, meblach, chorobach, lekkostrawności i o czym tylko chcesz jest dozwolone i wskazane:) 


Pozdrawiam 

(2010/11/03 15:52)

tomaspl


Rozumiem twoją ironię twojej odpowiedzi na moje pytanie , ( choć masz rację  ) mogę się z nią nie zgodzić . I jeśli jesteśmy na forum jednak o tematyce wędkarskiej to twój wybór kandydata powinieneś wiązać choć w pewnym stopniu z naszym hobby ( zakładając wątek na tym forum ) . Bo jeśli tak nie jest zawsze można pisać na chorzowskim forum  i tam wymieniać opinie o kandydatach którzy za pewno nie wiedzą jak wygląda zasiadka nad wodą . 

Piszę o tym bo użytkownicy czytający to forum nie koniecznie chcą czytać o polityce :) tym bardziej jeśli nie wnosi to żadnych zmian co do PZW. 

(2010/11/03 19:19)

adamoski


Spoko masz racje, każdy może czytać co chce:) Osobiście uważam , że nie wszystkie tematy poruszane na forum muszą dotyczyć wędkarstwa, chociażby dlatego , że chcąc nie chcąc jest to portal społecznościowy i ja np lubię poznać opinie innych użytkowników na różne tematy, podjąć z nimi dyskusje i poznać inne spojrzenie na dany problem. Wydaje mi się , że autor wątku traktował ten temat raczej jako żart, niż jako sposób na rozpoczęcie dyskusji o nadchodzących wyborach. 

 Do tego właśnie przydaje się dział Hydepark. Dzięki niemu oprócz rozważań typowo związanych z naszym hobby mogę się dowiedzieć , chociażby tego , że w Chorzowie koleś z big brothera próbuje dorwać się do wygodnej posadki tylko dlatego, że ludzie kojarzą jego twarz... Na forum o Chorzowie nigdy bym nie wszedł , a dzięki temu tematowi to wiem. 

(2010/11/03 23:08)

zbynio5o


Ja nie rozumiem co ten wybór lub każdy inny miał by wpłynąć na polepszenie sytuacji w PZW Katowice . Bo chyba to forum wędkarskie a nie polityczne lub o podobnej tematyce ale mogę się mylić . 



Witaj Tomas, ziomalu drogi !
Nie irytuj sie tym tematem bo nie o to w tym pokoju (hyde park) chodzi.
Pewnie że to nie jest forum polityczne ale wtym pokoju, czyli HYDE PARK
rozmawiamy ze sobą o WSZYSTKIM co tylko możliwe. Nawet o życiu seksualnym mrówek :-))
Rozmawiając o tym  o tamtym, możemy bardziej sie poznać a może nawet zaprzyjażnić.
Nie wiem czy Sevkowicz pomoże w zmianach PZW. ale w kole Chorzów, kto to wie?
A może chłopak też wędkuje ?
Tak naprawde to chodzi o to aby sobie pogadać, jak zauważyli inni koledzy.
Wchodzisz w to z nami czy zabierasz zabawki do innej piaskownicy ?
(2010/11/04 00:59)

Bromar


 
Witaj Tomas, ziomalu drogi !
Nie irytuj sie tym tematem bo nie o to w tym pokoju (hyde park) chodzi.
Pewnie że to nie jest forum polityczne ale wtym pokoju, czyli HYDE PARK
rozmawiamy ze sobą o WSZYSTKIM co tylko możliwe. Nawet o życiu seksualnym mrówek :-))
Rozmawiając o tym  o tamtym, możemy bardziej sie poznać a może nawet zaprzyjażnić.
Nie wiem czy Sevkowicz pomoże w zmianach PZW. ale w kole Chorzów, kto to wie?
A może chłopak też wędkuje ?
Tak naprawde to chodzi o to aby sobie pogadać, jak zauważyli inni koledzy.
Wchodzisz w to z nami czy zabierasz zabawki do innej piaskownicy ?



 I to mi się podoba, jak mogę ocenić, to stawiam *****  (2010/11/04 01:10)

tomaspl


Dobra dobra :) ja odpuszczam zabieram zabaweczki i zmykam do innej piaskownicy . Co złego to nie ja pozdrawiam. (2010/11/04 11:07)

radny68


Mój kandydat, pogodzi Was wszystkich. POPiSie się jak mało który premier, minister czy radny. Palikot wysiada!!!!!! (2010/12/12 20:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.