Wybory Mistrza Sezonu 2016

/ 841 odpowiedzi / 387 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio 33


Tomasz i dobrze było :). (2016/05/02 10:06)

ryukon1975


Wczoraj yło do niczego i poziom utrzymało do dzisiejszego ranka. Woda na rzece ani wysoka ani nie normalna, nie jest brudna ale nie jest też czysta. Ustanowiłem tegoroczny rekord w jaziu, czytaj pierwszy wymiarowy! Z dobrych wieści o godzinie siódmej zawitala do mnie PSR. Pozostali też pracują, rano mnóstwo ludzi jechało do roboty, sadzarki przyorywują kartofle w ziemi. Mit o dlugim łykendzie zdechł, za dwa dni pogrzeb. (2016/05/02 10:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

sauber


Tomasz i dobrze było :).
Zbyszek oby nie gorzej pozdrawiam :)
  (2016/05/02 13:10)

zbynio 33


Tomasz i dobrze było :).
Zbyszek oby nie gorzej pozdrawiam :)
 
U mnie marnie było. Na spławik też łowiłem i aby mały okonek na robala przypakował. Dziś zdecydowanie lepsza pogoda i coraz cieplej to i lepiej będzie mam nadzieję. Dziś wieczorem zobaczę co tam nad rzeką koło mnie słychać. Woda jak u Krzyśka taka nie wiadomo jaka....
Krzysiek, teraz to i wczoraj widziałem jak ludzie pracowali w ogrodach... Dla mnie to profanacja. Nie chodzi o to, że niedziela, ale jak czerwono w kalendarzu to ja nie pracuję...  W dzisiejszych czasach jak nie pracujesz to nie masz za co żyć, a jak pracujesz to nie masz czasu żyć...
  (2016/05/02 13:37)

pstrag222


A no świat schodzi na psy:))))
Ludzie nie potrafią się cieszyć, tylko tyrają i tyrają , a i tak w piachu beda i tak:)))trzeba troche się szanować i na ryby jeżdzić:))))
Dziś odsypiam , jutro grilluje , ale w środe może i wypadzik ogarne jakiś z linami lub esoxem:)
  (2016/05/02 16:15)

ryukon1975


Najczęściej łowiony wtym roku garunek. Wczoraj nim zacząlem dzień i zakończyłem. Dobrze że pomiędzy nimi były jakieś konkretniejszeryby bo bym się załamał.:) Dziś łowy poranne sobie odpóściłem, jednak wieczorkiem pewnie znów będzie polowanko> (2016/05/03 07:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


A gdzie fota tych ryb:))))? (2016/05/03 10:13)

ryukon1975


Zgłupiałeś? :) Przecież bym tu został ukrzyżowany. Robi sie ciepło, ryba żre a w warunkach przybiórki nie wbierzesz ni wielkości ni gatunku. Miejscowi też mi się wpierdzialają w jedną z miejscówek. Nawet zdjęć tego mostu w okolicy którego łowię nie powinno tu być. Jak chcą łatwo połowić niech wynajmą przewodnika wędkarskiego, on im nawet ryby na hak założy. Przecież są tacy, po zapłaceniu odpowiedniej kwoty wszelkich ryb im się odechce.:))) (2016/05/03 10:19)

pstrag222


A no coś w tym jest :)))) (2016/05/04 13:26)

Morciaty


Zgłupiałeś? :) Przecież bym tu został ukrzyżowany. Robi sie ciepło, ryba żre a w warunkach przybiórki nie wbierzesz ni wielkości ni gatunku. Miejscowi też mi się wpierdzialają w jedną z miejscówek. Nawet zdjęć tego mostu w okolicy którego łowię nie powinno tu być. Jak chcą łatwo połowić niech wynajmą przewodnika wędkarskiego, on im nawet ryby na hak założy. Przecież są tacy, po zapłaceniu odpowiedniej kwoty wszelkich ryb im się odechce.:)))

Ciekawe ciekawe;)
Ja sie z tym jeszcze nie spotkałem;)
Ale ale... ciekawe spostrzeżenie;) (2016/05/04 19:34)

ryukon1975


Wczoraj od trzynastej do dwudziestej pierwszej, ciężka gruntówka, feeder i spinning w odwodzie. O wynikach nie będę pamiętał za trzy dni póki co trauma.:) (2016/05/05 08:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


Chyba czas podejśc do tych ryb bardzie full kontakt:))))) (2016/05/05 13:28)

SlawekNikt


Jak zamierzasz walczyć w pełnym kontakcie to chyba poczekaj kolego pstrag222, aż się woda ociepli ;-) (2016/05/05 14:28)

pstrag222


E tam po kilku kompielach wczasie mietusowych zasiadek w listopadzie, zadna temperatura wody mi nie straszna:)))))) (2016/05/06 10:49)

ryukon1975


Niskie temperatury jesienia to żadna nowość jednak żeby w maju było zimno? Rano chodziłem w koszulce teraz daje wiatr od Sowietów i zimno jak to od nich zawsze sie zrobiło. Jeszcze nie brodziłem tego roku w rzece i to nie z powodu temperatury. Neopreny dają radę jednak ja nie mam ochoty chodzić po tym głebokim, mętnym i brudnym czymś co przypomina rzekę. (2016/05/07 16:00)

Tomas81


Niskie temperatury jesienia to żadna nowość jednak żeby w maju było zimno? Rano chodziłem w koszulce teraz daje wiatr od Sowietów i zimno jak to od nich zawsze sie zrobiło. Jeszcze nie brodziłem tego roku w rzece i to nie z powodu temperatury. Neopreny dają radę jednak ja nie mam ochoty chodzić po tym głebokim, mętnym i brudnym czymś co przypomina rzekę.

Eee tam ;-) Już ciepło i coś bierze :-)))

  (2016/05/07 22:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Cieszę się Tomku ze przynajmniej Tobie bierze, jedyne co ja przyniosłem po czterech godzinach rannego spaceru ze spinningiem to woda w butach i spodnie mokre po jajca.:) Zwiedzałem dawno nie widziane miejsca. (2016/05/08 08:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Zdążyłem jednak do domu nim rozpadało się na dobre. (2016/05/08 08:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Wczoraj stwierdziłem że spinning jest do niczego. :) Takiego jednak rozwiazania w wędkowaniu z gruntu sie nie spodziewałem. (2016/05/11 09:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SlawekNikt


Bardzo pikna rybeńka, ja ostatnio nie łowiłem z braku czasu, ale już dziś wieczorem zamierzam atakować także ryby prawie wszelakich gatunków miejcie się na baczności ;-)
Krzysiek te samojebki to z kamerki jakiejś specjalnej czy ktoś Ci pomaga ? (2016/05/11 09:57)

ryukon1975


Sławku robie je sam zwykłym aparatem cyfrowym, ustawiam samowyzwalacz na 10 sekund i staram sie żeby wszstko wyszło w normie, nie zawsze się udaje dlatego że ryby bywają czasem niegrzeczne.:) (2016/05/11 10:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


Szkoda, że nie sazan :))))
U mnie mimo wyjazdów to od maja jakoś nic konkretnego się nie uwiesza na haku:)))
szkoda bo jest czs na wedkowanie,ale wyniki marne (2016/05/11 18:19)

sauber


Wczoraj stwierdziłem że spinning jest do niczego. :) Takiego jednak rozwiazania w wędkowaniu z gruntu sie nie spodziewałem.
Krzyśku lepszy karp w garści,niż kleń w rzece... :)
  (2016/05/11 19:04)

ryukon1975


Zgadza sie Tomku, w czasie gorszych dni każda większa ryba cieszy. Wtedy przypominam sobie początki wędkowania i tą prawdziwą radość z złowienia ładnej ryby, niestety z czasem jakoś to sie gubi. (2016/05/11 21:27)