Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu 2016

utworzono: 2016/01/03 20:47

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pakul1206

Magnes noedymowy :) a co i jak dalej to się i dowiem i dam znać :)  Prawie 200 szt tego żelastwa wyciągnął w oststnim czasie, kó..wa MacGyver jakiś z niego :)

"Dwa magnesy neodymowe (każdy o wymiarach ∅ 20 mm × 10 mm), niemożliwe do rozdzielenia gołymi rękami."
  [2016-12-04 22:59]

ryukon1975

Widziałem takie zestawy wystawiane na aledrogo w aukcjach. Fajna sprawa jednak trzeba mieszkać chyba w naprawdę dużym mieście by czegoś takiego próbować dlatego że nie każda woda by aż tak dażyła. :) [2016-12-05 06:09]

erykom

Pakul1206 kolega na lince rzucał ten magnes i ściagał czy jak ?:) [2016-12-05 20:11]

pakul1206

Pakul1206 kolega na lince rzucał ten magnes i ściagał czy jak ?:)

Nie wiem napisałem mu ale nie ma go na FB , jak będe wiedział napewno dam znać :)

  [2016-12-05 21:07]

zbynio5o

Na J.Rożnowskim, miejscowi wyczekują chwili kiedy wodę spuszczają.  Krzaczki na zalanych łąkach jak choinki ustrojone :)) [2016-12-05 22:07]

pstrag222

Dziś , dłubanina drobnicy :)
Ale pogoda pokonała mnie :) [2016-12-12 15:11]

ryukon1975

A ja pintolę takie warunki. :) Czekam na nową edycję Wyborów Mistrza 2017. :)))) Jednak pogoda w ostatnich latach a dokładniej zimach jest nieodgadniona więc nikt nie zna dnia czy godziny. [2016-12-12 17:21]

erykom

A ja nie :) [2016-12-12 18:21]

pstrag222

Nie ma złych warunków na ryby , jest źle dopasowany wędkarz. Trzeba jeszcze coś wydusić w tym roku :) [2016-12-12 20:19]

pakul1206

Pakul1206 kolega na lince rzucał ten magnes i ściagał czy jak ?:)

Nie wiem napisałem mu ale nie ma go na FB , jak będe wiedział napewno dam znać :)
Gość kupił magnes za 15 zeta z alledrogo i jakąś cienką linke ze 20 m, rzuca tym jak John Wayne lassem :)
U mnie już po rybaczce, większość sprzetu wyczyszczona,wysmarowana czeka w pokrowcach do wiosny, cztery kije sprzedane zostały jeszcze dwa kołowrotki, coś może się na wiosnę dokupi.

  [2016-12-12 22:06]

ryukon1975

Nie ma złych warunków na ryby , jest źle dopasowany wędkarz. Trzeba jeszcze coś wydusić w tym roku :)

To jest jedna z moich ulubionych bajek.:) Gdyby nie było zlych warunków to ryby brałyby nieustannie. Oczywiście jedźcie łowcie kto tam tylko ma zamiar. Weźta dwadzieścia wędek, trzy namioty, sześć pieców. Może się zmieścicie z tym sprzętem w małym pociągu, może dojedziecie i nie zgubicie z tego dużo. Ja poczekam na te dobre warunki. Wezmę wędkę garść przynęt i z wyjazdem nie będzie problemu. Najwyżej przed powrotem zadzwonię po sąsiada i powiem podstaw przyczepkę do mostu bom nachytoł grubo. :))))
Oczywiście dotyczy to tylk warunków u mnie dlatego że nie wiem jakie panują w innych regionach kraju. Bywają zśs skrajnie inne co widzę często po wynikach i zdjęciach warunków atmosferycznych tu na portalu nie służy on przecież tylko do tego by bluzgać po innych użytkownikach.:) [2016-12-13 04:05]

kaban

Krzysiu na miły Bóg patrząc na godzinę wpisu to jakbyś miał wyjść na wodę to rozumiem, a tak to co z psem na spacer śledzić i przeganiać łosie albo kormorany ?:))) O tej porze roku w tych godzinach jestem w jeszcze w głębokim śnie... . [2016-12-13 19:14]

ryukon1975

Mi się zegar dobowy przestawił. Spać idę o dwudziestej ale wstaję mocno wcześnie.:) Jeśli chodzi o ryby to warunki u mnie takie że czy rzeki czy bajora nie można sie czepić. Może w bliżej nieokreślonej przyszłości. :) A wszystko to niestety nadmiar wolnego czasu, gdyby czlowiek poszedł na ryby czy byłyby warunki do innego zajęcia to by spał gdy na to pora. [2016-12-13 19:23]

ryukon1975

Dziś też jeszcze bajka i idę spać. :) [2016-12-13 19:50]

Pawelski13

Krzychu za bardzo się nie przyzwyczaj do tej 20-tej bo później wieczorne zasiadki prześpisz :) [2016-12-13 20:56]

ryukon1975

Pawle jest to lenistwo w pełni zaplanowane i kontrolowane. :) Wychodzi mi na dobre bo przybylo mi parę kilogramów po okresie kiedy nie ma czau na to by spać czy jeść w miarę regularnie.:) [2016-12-14 05:22]

Pawelski13

To prawda, ogólnie ta pora temu sprzyja i nie tylko Tobie :) [2016-12-14 16:06]

pstrag222

Nie ma złych warunków na ryby , jest źle dopasowany wędkarz. Trzeba jeszcze coś wydusić w tym roku :)

To jest jedna z moich ulubionych bajek.:) Gdyby nie było zlych warunków to ryby brałyby nieustannie. Oczywiście jedźcie łowcie kto tam tylko ma zamiar. Weźta dwadzieścia wędek, trzy namioty, sześć pieców. Może się zmieścicie z tym sprzętem w małym pociągu, może dojedziecie i nie zgubicie z tego dużo. Ja poczekam na te dobre warunki. Wezmę wędkę garść przynęt i z wyjazdem nie będzie problemu. Najwyżej przed powrotem zadzwonię po sąsiada i powiem podstaw przyczepkę do mostu bom nachytoł grubo. :))))
Oczywiście dotyczy to tylk warunków u mnie dlatego że nie wiem jakie panują w innych regionach kraju. Bywają zśs skrajnie inne co widzę często po wynikach i zdjęciach warunków atmosferycznych tu na portalu nie służy on przecież tylko do tego by bluzgać po innych użytkownikach.:)

I mi się tak wydaje, nie wierze , ze ryba nie żeruje po ileś dni bo co posci? czy wira jej nie pozwala?
Problemem jest jedynie znaleść ją , a to inna bajka .
Wole jeżdzić i niz siedzieć i nie widze w tym nic złego, ot takie mam hobby wędkarstwo:)
Co do bluzgów to raczej tu one zawsze będą górą :)))

  [2016-12-14 17:58]

ryukon1975

Czy ryba bierze, kiedy, ile, jak często? Biorąc pod uwagę gatunki, rybostan, warunki, łowiska (pod każdym względem nawet ich wypaczenie ręką ludzką a dokładnie wędkarską) to temat trudny. Trzeba sporo czasu i myślenia by się podjąć takiego tematu. Jeszcze nie czytałem na ten temat nic co by mi zapadło w pamięć.
Mam na mysli oczywiście takie szerokie spojrzenie a nie  frazesy typu że np. na szczupaka to w maju. :) [2016-12-15 19:03]

SlawekNikt

Trzeba sporo czasu i myślenia by się podjąć takiego tematu. Jeszcze nie czytałem na ten temat nic co by mi zapadło w pamięć.
Najtęższy nawet myśliciel bez możliwości, tak możliwości poławiania nie zweryfikuje swoich przemyśleń jakiekolwiek głębokie by nie były ...
a z prozaicznych powodów nie wszyscy taką możliwość mają niestety. Cóż, pozostaje mi życzyć Wam dużo lepszego, obfitszego w poławiane rybki nowgo sezonu 2017 :-) [2016-12-15 20:53]

pstrag222

Rzeka , mrozik i słoneczko :) [2016-12-15 22:44]

pstrag222

Wszystkiego najlepszego wszystkim łowcom,mistrzom i wędkarzom :)
Oby nowy sezon był o wiele lepszy .
Udanej imprezy i dużego kaca w nowy rok :) [2016-12-31 16:45]

lysy44

31.12.2016r Na zakonczenie sezonu taka mamuśk wyjechała :)   Szczęśliwego nowego roku :) [2016-12-31 21:38]