Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu 2016

utworzono: 2016/01/03 20:47

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

robban

Pierwszy zaliczony :)  [2016-04-13 20:24]

robban

Taki sobie szczuply  [2016-04-13 20:25]

robban

Przekroczona 40, ten ma 42 cm.  [2016-04-13 20:25]

ryukon1975

Mnie wczoraj ograniczyły "pancerne płotki". Każdy rzut powyżej trzydziestu metrów dół rzeki kończył się braniem ryby takiej jak na zdjęciu. Gdy skróciłem rzuty do dwudziestu- dwudziestu pięciu metrów już ich nie było. [2016-04-14 10:15]

ryukon1975

Wczoraj było nieciekawie. Straszyli mnie w prognozach wzrostem poziomu wody jednak jako że opadów nie było troche niewierny pozostawałem. Gdy zacząłem łowić podpórki wbiłem na suchym lądzie, po trzech godzinach nawet dolniki kijów byłyby w wodzie gdybym ich nie przesunął. [2016-04-17 06:13]

ryukon1975

Środkiem rzeki sunęły coraz większe stwory. :) [2016-04-17 06:14]

pstrag222

eee to opału można na zime narobić:) [2016-04-17 17:52]

ryukon1975

Jedni robią drudzy tracą. To pocięte drzewo które spływało samo sie nie pocięło, ktoś już sobie opał "zrobił" tylko troche przewidywania i myślenia zabrakło. :) Inna sprawa że ludzie nie ucza się na błędach przy prawie każdym wiekszym stanie wody tak jest.
Sporo już lat temu znałem z widzenia starszego mieszkańca z okolicy w której łowiłem, on zawsze po czymś takim spacerował brzegiem rzeki z wózkiem i zbierał drzewo które przyniosła woda. Trochę wysiłku w jego wieku w to z całą pewnością wkładał, jednak drzewa mu chyba nie brakowało. [2016-04-17 18:03]

Tomas81

Odnoszę wrażenie że ten wątek zaczyna być reklamą jednej firmy a nie połowów dobrych wędkarzy. Wędkarzy z naszego portalu...

Krzysiu gdzieś pisałeś o jakiejś medalowej rybie. Wstaw ją, proszę. Pociesz nasze oczy ;-) [2016-04-17 21:04]

Iras1975

Jeden z tegoroczych spaślaków :)  [2016-04-17 22:55]

Odnoszę wrażenie że ten wątek zaczyna być reklamą jednej firmy a nie połowów dobrych wędkarzy. Wędkarzy z naszego portalu...

Krzysiu gdzieś pisałeś o jakiejś medalowej rybie. Wstaw ją, proszę. Pociesz nasze oczy ;-)

Nie tylko Ty Tomasz odnosisz takie wrażenie. Ehhhh portal zaczyna schodzić coraz niżej. [2016-04-17 23:08]

ryukon1975

To nie portal schodzi coraz niżej tylko wędkarze jacy tu bywają ostatnio. Kilka lat wstecz w tym wątku były zdjęcia ryb jak i inne wklejane codziennie, przykładem jest zdjęcie okonia jakie dodał Irek nie żali sie tylko robi swoje. Jakim sprzętem widać na zdjęciu. Dziś wszędzie płacze. Skoro ten wątek taki zły to jak ocenić wczorajsze dwa w których jazia nazwano płocią czy płociojaziem? Każdy może tu dodawać posty i zdjęcia droga otwarta, wielu chętnie popatrzy jak i na co łowią inni.
Tomek swoje zdjęcia dodam gdy przyjdzie odpowiedni czas nie chcę nimi szastać i wklejać po dziesięć razy, kiedyś w jakimś wpisie pojawią sie z całą pewnością.:) [2016-04-18 05:37]

A jacy wędkarze Twiom zdaniem tu bywają ostatnio? Niegodni wam testerom? Myślę, że niepotrzebnie Irka w tą dyskusję mieszasz łowi ryby i wkleja ich zdjęcia, a nie zdjęcia z napisami na wędkach. To nie chodzi o to, że wątek zły czy dobry - po prostu zaczynacie coraz bardziej nachalnie reklamować firmę. Zdjęcie sprzętu w tym poście, zdjęcie w kolejnym poscie - trochę to jest już "disgusting" - przynajmniej w moim odczuciu.Tyle w temacie.  [2016-04-18 08:41]

ryukon1975

Ostatnio bywają tu głownie tacy którzy nie łowią ryb, ewentualnie nie chcą ich pokazywać. Na dzień obecny tylko mała grupka czasem wkleji jakieś zdjęcie reszta milczy. Chcąc zobaczyć ryę trzeba ją sobie złowić. Obejrzyj wątek niżej patrz jak kiedyś tu bywało, nikomu nie przeszkadzało kto tester a kto nie. Dziś tester to temat ważniejszy od wędkarstwa o którym kiedyś tu było sporo. Wypada tylko jak niektórzy współracujący z firmami wycofać się z forum z nikim nie rozmawiać dodać artykuł czas od czasu i na tyle wszystkiego.

http://forum.wedkuje.pl/post/wybory-mistrza-sezonu/415490 [2016-04-18 08:56]

pstrag222

Mój kwietniowy akces o tytuł "MISTRZA":)))) [2016-04-18 10:43]

ryukon1975

Ładna płoć. U mnie dzis nietęgo. Zaczęlo się od tego że na moim miejscu ktoś nieudolnie próbował coś łowić więc musiałem zająć inne. Brań praktycznie nie było tylko drobnica. Pierwsze oznaki wiosny za to były.:) [2016-04-19 21:08]

pstrag222

U mie wczoraj pogoda przypominała jesień, za to dziś już ładny poranek , wiec może jutro jakiś wypadzik [2016-04-20 08:07]

ryukon1975

Pogoda jakaś nietypowa od szóstej rano wieje nieziemsko i jest nie wiecej jak 4-5 *C, co przy tym wietrze daje temperature odzczuwalną poniżej zera. W sumie pomimo że słońce swieci a niebo jest bezchmurne nie chce się wychodzić z domu. Najgorsze jest to że ta pogoda ma się utrzymać do piątku włącznie.

Środa 20.04.2016

GODZINATEMPERATURA °C
(ODCZUWALNA)CIŚNIENIEWIATROPIS

2:005 (-0,6) 992 hPa 4 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

5:003 (-3) 993 hPa 4 m/s Pogodnie

8:005 (-2,3) 995 hPa 5 m/s Bezchmurnie

11:008 (-0,9) 995 hPa 7 m/s Zachmurzenie całkowite

14:009 (0,5) 995 hPa 7 m/s Zachmurzenie małe, możliwe słabe opady deszczu

17:009 (1,5) 995 hPa 6 m/s Bezchmurnie

20:007 (0,2) 996 hPa 5 m/s Bezchmurnie

23:005 (-3,7) 997 hPa 6 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego [2016-04-20 08:18]

SlawekNikt

To nie portal schodzi coraz niżej tylko wędkarze jacy tu bywają ostatnio. Kilka lat wstecz w tym wątku były zdjęcia ryb jak i inne wklejane codziennie, przykładem jest zdjęcie okonia jakie dodał Irek nie żali sie tylko robi swoje. Jakim sprzętem widać na zdjęciu.
Po raz kolejny widzę, że znowu nisko oceniasz wędkarzy bywających na portalu i poraz kolejny stwierdzam: smutne to ... Tak bywających na tym, a może i innych portalach, bo nie każdy z tego żyje, nie każdy codziennie łowi, dla wielu z nas to pasja, ale mamy też życie zawodowe i rodzinne, które to z hobby, czasami kilkoma musimy rozsądnie pogodzić ... Co do fotek sprzętu to dlaczego ma ich nie być ? Nawet być powinny, ale wtedy kiedy są i wyniki przy wykorzystaniu tegoż sprzętu, bez wyników wrzucanie zdjęć wędek itp. mija się z celem tego wątku bo przecież trwają wybory mistrza sezonu, a nie mistrza sprzętu. Zaś jeśli chodzi o rybki ... temat  rzeka. Ja byłem "na rybkach" w piątek po południu, w sobotę rano i po południu i w niedzielę rano. Łowiłem na Wieprzu. Wyniki marne, wręcz zniechęcające, owszem maluszków troszkę było, ale wróciły jak najszybciej to było możliwe do wody bo np. okonie trą się i dlatego z łowienia na robaki czerwone i rosówki zrezygnowałem. Na uwagę zasłużył jedynie spięty leszcz około 40 cm. tuż obok podbieraka, ale jak wrzucić zdjęcie, które odpłynęło :-) ?
  [2016-04-20 08:31]

ryukon1975

Wyrwałeś trzy zdania z całej wypowiedzi zmieniając tym samym cały jej sens. Więc po raz kolejny i ja napiszę że nie oceniam nisko wedkarzy tylko zachowanie niektórych z nich na portalu. Osobiście spotkałem jedną osobę która pisze na portalu więc nie mam najmniejszych podstaw by tu kogoś ocenić. Dałbym tu przykład jednego dzisiejszego komentarza ale nie chcę wywoływac wilka z lasu. :) [2016-04-20 08:42]

pstrag222

kruca jak wieje,siedzac w domku wydawał sie piękny dzień, a tu na dworze istny wicher [2016-04-20 09:08]

ryukon1975

Mój wędkarski nos mówi że przy tej pogodzie szkoda czczasu i męki w tych warunkach nad wodą, szanse na ryby żadne. Jeśli sie mylę i ktoś coś złowi coś wymyślę. Mówię oczywiście o południowo wschodniej części kraju gdzie panują takie warunki. Na dzień dzisiejszy znajdę sobie inne zajęcie a jest takowe.:) [2016-04-20 09:20]

SlawekNikt

Wyrwałeś trzy zdania z całej wypowiedzi zmieniając tym samym cały jej sens. Więc po raz kolejny i ja napiszę że nie oceniam nisko wedkarzy tylko zachowanie niektórych z nich na portalu.
Z całości teksu nie wyrwałem, a zacytowałem zdanie przez Ciebie napisane, od którego zacząłeś i, które juz na samym początku wypowiedzi daje odrobinkę do myślenia ... Pozwól, że zacytuję po raz drugi: "To nie portal schodzi coraz niżej tylko wędkarze jacy tu bywają ostatnio." zatem taką wypowiedzią oceniasz wszystkich bo zwrot ostanio bywają wiadomo kogo dotyczy czyli ostanich bywalców, że tak trochę z przymrużeniem oka napiszę :-) a skoro masz na myśli tylko pojedyńcze zachowanie co poniektórych wędkarzy to jak najbardziej na miejscu byłoby zdanie w innym tonie, powiedzmy: "To nie portal schodzi coraz niżej tylko bardzo niewielka część, wręcz pojedyńcze osoby jakie tu bywają ostatnio." Nie sądzisz, że i brzmi to lepiej i tym samym kierujesz słowa do tych właśnie osób, a nie wszystkich bywalców ?
Tyle ode mnie i dość tego pisania. Odliczam czas do piątku lub soboty i jak tylko czas pozwoli posunę krokiem lekkim i żwawym połowić cokolwiek, a być może i jakoweś okazy będą i zdjęcia jakieś się pojawią :-) Połamania.
  [2016-04-20 09:53]

ryukon1975

W sumie dobrze piszesz, powinienem trochę precyzyjniej określić kogo czy co mam na myśli. Poprawię się w przyszłych postach. [2016-04-20 09:57]

zbynio 33

U mnie to samo. Pogoda przez okno piękna :). Zapytam nieskromnie, czy mogę tu napisać info o pogodzie, ale z góry uprzedzam, że ryby nie złowiłem i zdjęcia nie zamieszczę ( po naszemu ch..a złowiłem)? Jakub graty. Ty powinieneś zmienić nick z tego pstrąga.... ;))) Gratulować można, czy tylko z rybą...? Ogólnie prosiłbym o regulamin wątku, bo jestem w kropce... Nie chce sie narażać... [2016-04-20 10:01]