Wybory Mistrza Sezonu 2015

/ 723 odpowiedzi / 260 zdjęć
Iras1975


Ryby trzeba umieć łowić. Tutaj dużo mniejszy, ale w jednym rzucie 4 ryby. :) 
A teraz muszę wziąć się za produkcję przynęt.. Kolejne foty niebawem. :) (2015/02/04 20:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Mam nadzieję że z powodu tych zdjęć nikt dzisiejszej nocy na zawał nie zejdzie. :) Środki na uspokojenie powinny wystarczyć, w ostateczności kaftan bezpieczeństwa. (2015/02/04 20:28)

Jakub Woś


Irek Ty chyba te okonie robisz z sylikonu :) ,albo masz tylko dla siebie żwirownie tylko z okoniami :)  Gratuluję piękny !

Skoro przynętę zrobi wyglądającą naturalnie to i takiego pasiaka da radę :) (2015/02/04 20:34)

marciin 2424


Ryby trzeba umieć łowić. Tutaj dużo mniejszy, ale w jednym rzucie 4 ryby. :) 
A teraz muszę wziąć się za produkcję przynęt.. Kolejne foty niebawem. :)

Wnętrzności też z silikonu Ja pierdzielę majstersztyk :):):)
Nie ma co znasz się na okoniach Irek jak nikt . (2015/02/04 20:39)

Bernard51


No i proszę Irek się rusza to i ma wyniki, a człowiek przed monitorem d.... trzyma to i zazdrości. Wczoraj znajomy też byl na lodzie i mówi że można wejść, pod tym śniegiem był cienki lód w niedzielę, i też trzy okonki wyjął i tęczaka, czyli można jak się chce. No i wiadomo Irek te większe wyjmuję czy to w lecie czy to w zimie, jednak doszedł do wyższej techniki w połowach od nas amatorów. (2015/02/05 06:14)

robban


Zimą C&R staje się mocno popularne. :))) Odwrócę tematykę o 180* ... żeby nudno nie było ;)

Gratki pasiaka, a na marginesie , normalni ludzie rozumieją ze czasami można zjeść rybkę !!! Nawet na grillu :) Pozdrowionka
(2015/02/05 18:12)

Iras1975


Zimą C&R staje się mocno popularne. :))) 
Odwrócę tematykę o 180* ... żeby nudno nie było ;)


Gratki pasiaka, a na marginesie , normalni ludzie rozumieją ze czasami można zjeść rybkę !!! Nawet na grillu :) Pozdrowionka



Błąd. :) Trzeba jeść i to jak najczęściej - są zdrowe. 

Osobiście jestem jak najbardziej za wypuszczaniem ryb, ale dopiero wtedy, gdy wypadają z przepełnionej zamrażarki. 


;))) (2015/02/05 19:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Oczywiście również pozdrawiam. :) (2015/02/05 19:53)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Póki co nie mogę pochwalić się zdjęciami bo ryby nie miarowe, ale dziś po kilku małych pstrągach z dopływów nabieram wiary w zbliżający się "sukces". Jutro też jest dzień Bernardzie. (2015/02/05 21:40)

u?ytkownik32263


Irek jak zwykle szaleje;-) I choć człek nie łowi to przynajmniej nacieszy oczy Jego rybami.

A ja tak z innej beczki. Będzie przyrodniczo i turystycznie;-)

Pierw przyrodniczo:
Będzie ta zima czy nie? Fota robiona przeze mnie w moim ogródku bodaj 3 dni temu. (2015/02/05 23:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik32263


To był wrzosiec, tak przynajmniej mnie oświecono co to za chwast;-)

A teraz turystycznie, Warszawa hahaha (2015/02/05 23:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik32263


"Turystyczna" fotka, to nie moje auto hehehe (2015/02/05 23:13)

Bernard51


Tomku czyżby Straż Miejska rozdawała takie ulotki w Warszawie? (2015/02/06 06:22)

ryukon1975


No i proszę Irek się rusza to i ma wyniki, a człowiek przed monitorem d.... trzyma to i zazdrości. Wczoraj znajomy też byl na lodzie i mówi że można wejść, pod tym śniegiem był cienki lód w niedzielę, i też trzy okonki wyjął i tęczaka, czyli można jak się chce. No i wiadomo Irek te większe wyjmuję czy to w lecie czy to w zimie, jednak doszedł do wyższej techniki w połowach od nas amatorów.

Nawet nie wiesz Bernardzie jak słusznie prawisz przed monitorem nic nie brało, nie bierze i nie weźmie. Dlatego biorąc sobie do serca Twoje słowa dziś rozpocząłem sezon.... zawiesiłem obok spinningów kalendarz. Na dziś tyle roboty. :)

(2015/02/06 17:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marciin 2424


Po wynikach Irka wziąłem dupkę w troki i poszedłem nad wodę za okoniami ,ale jak zwykle biorą tylko zębate bestie i na razie sobie odpuszczę takie wyskoki ,bo mnie co nie którzy zwyzywają od najgorszych :) Na żyłkę 018mm bez stalki i przynętę 5cm siadła mamusia na 75cm . A mówią ,że w jesień i zimę najlepsze ,są duże przynęty :):) (2015/02/06 20:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik32263


"Turystyczna" fotka, to nie moje auto hehehe


Tu jest Tomku źródło tego "nieszczęścia". :)

https://www.facebook.com/KarnyKutass?fref=ts


Wiem wiem Krzysiu:-) Zresztą dwa latka temu też stałem się "posiadaczem" tego napisu, sztuk jeden. Przyznaję że trochę zasłużyłem bo pół autka wystawało poza obrys ostatniego miejsca parkingowego ale dlatego iż jakiś debil zajął swoim Jeepem półtora miejsca:-/ A że mi się spieszyło...bywa. Tylko to cholerstwo ciężko schodzi, bardzo ciężko ehhh (2015/02/06 23:03)

89krzysztof


Trzeba podgrzać. Np suszarką do włosów. Potem żyletką zdrapać, elegancko schodzi. No i resztki kleju benzyną np wyczyścić. Tak na przyszłość, gdybyś dostał jeszcze jakiegoś karnego leszcza za chu***e wędkowanie :D (2015/02/07 06:03)

kucus22


    Witam kolegów:-) Dzisiejsza słoneczna pogoda rozbudziła wędkarską wyobraznie i skłoniła mnie do krótkiego rekonesansu nad wodą, połączonego ze spacerem z małżonką oraz z psem:-)
    Posiedziało by się z feederkami nad wodą...ehhh. Tym bardziej, że na mojej obiecującej miejscówce, gdzie w zeszłym sezonie zaciąłem oraz niestety spiąłem karpia życia, bobry zmajstrowały mi taką ławeczkę, że nawet ciężki fotel karpiowy odpada:-) (2015/02/07 16:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


Niestety zbiorniki skute cienkim i kruchym lodem więc trzeba jeszcze poczekać... (2015/02/07 16:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Fajna taka wycieczka. Też muszę się na taką wybrać w najbliższych dniach jeśli pogoda pozwoli. Od dziś mogę już z wędką, mam "papier". :) Zrobiłem też pamiątkowe zdjęcie, miałem przygotowany markowy/wędkarski długopis do wypełniania rejestru a tu masz ! Rejestry zostały zniesione i tm sposobem długopis zostaje w domu. :) (2015/02/07 19:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


Fajna taka wycieczka. Też muszę się na taką wybrać w najbliższych dniach jeśli pogoda pozwoli. Od dziś mogę już z wędką, mam "papier". :) Zrobiłem też pamiątkowe zdjęcie, miałem przygotowany markowy/wędkarski długopis do wypełniania rejestru a tu masz ! Rejestry zostały zniesione i tm sposobem długopis zostaje w domu. :)

 

Wiesz u mnie rejestrów nie zniesiono...
a dragon to jeden z moich ulubionych producentów wędkarskich...
...podać adres do przesyłki na priv?? ;-):-) (2015/02/07 19:37)

Bernard51


Dzisiaj i ja byłem nad rzeką ale jutro jak będzie pod chmurką (zapowiadają śnieg) a przez wiatra, to już z wędką jadę, trochę wobki pomoczyć bo się rozsychają. (2015/02/07 19:55)

ryukon1975


Widziałeś nowy katalog? Ja go studiuję już sporo czasu jest dużo fajnych rzeczy, mnóstwo nowości. (2015/02/07 19:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


  Miałem okazję przejrzeć :-) Jak zwykle full opcja, a spinningista to wszystko znajdzie od przynęt po odzież.
Bernardzie ja też nad moją Odrę polazłem, normalnie aż się mordka cieszyła od tych widoczków dzisiaj. Sobie obiecałem, że jak lód nie popuści do przyszłego tyg. a pogoda będzie równie przyjazna, to wezmę picerka i wyskoczę chwile posiedzieć. Nawet nie chodzi już o ryby- o te i tak trudno o tej porze, ale tak po prostu podładuję akumulatory:-) (2015/02/07 20:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.