Wybory Mistrza Sezonu 2015

/ 723 odpowiedzi / 260 zdjęć

Cóż mam napisać to już chyba trzecia edycja wyborów. Nigdy mistrz nie został wyłoniony bo tu nie o pierdoły i medale chodzi. W tym wątku ma być zabawa i prawdziwe wędkarstwo. Tego wszystkim w Nowym Roku Życzę.


http://www.firmadragon.pl/index.php/czytelnia/wasze-historie-i-testy/2016-wdkarstwo-jest-moj-pasj



http://forum.wedkuje.pl/f,wybory-mistrza-sezonu,415490,0.html


Poczytajcie przemyślcie w czym rzecz. Amen. :)

Łacińskiego słowa amen nie kojarzcie bron Boże z klerem bo ta czarna mafia z Bogiem nie ma nic wspólnego. :) Mnie też nie kopcie i nie bijcie ja tzw. sutanny nie noszę. :)))

Poprawienia rekordów życiowych każdemu w Nowym Roku życzę.

Zapraszam do dalszej zabawy bo to nadal ma być zabawa a nie "bitwa" o medale.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

89krzysztof


Można powiedzieć, że tradycji stało się zadość, czyli trzeci już taki temat założony, rok po roku :)
No to czekam na pierwsze tegoroczne rybki. (2015/01/01 18:46)

kaban


Życzę wszystkim i sobie za razem lepszego sezonu. Pozdrowionka.  (2015/01/01 18:52)

Bernard51


Jak najbardziej życzę wszystkim sukcesów nad wodą oraz miłej  zabawy w tym wątku.
Miło że to już druga rocznica minęła w dobrej atmosferze stworzonej przez autora jak i uczestników tej edycji. (2015/01/01 19:44)

Iras1975


Pomyślności w 2015. :) Jedziemy z koksem.. dzisiaj 3 sztuki, a ten ze zdjęcia największy. Na start grzechem było by narzekać.  (2015/01/01 20:18)

Bernard51


Jak zwykle Irek zaczął od wysokiego "C" To u Ciebie wody nie skuło przy tych mroziskach? (2015/01/01 20:26)

luxxxis


To i ja coś wtrącę,wicher dzisiaj hulał jak diabli gdy przemykałem rankiem po opustoszałym mieście,wszędzie pozostałości po nocnych imprezkach a ja bidula ,abstynent,ściskałem w garści swego spinerka.No i proszę,kilka rybek capnąłem,na korek od szampana.... (2015/01/01 20:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Jak zwykle Irek zaczął od wysokiego "C" To u Ciebie wody nie skuło przy tych mroziskach?

Poszedłem się przewietrzyć i uczepiły się okonie mojej wędki. U mnie pomarzły tylko małe stawki i kałuże. (2015/01/01 20:50)

bluehornet


Najlepszego w Nowym Roku pozytywnie " zakręconym " Kolegom - jak się ociepli zapewne  coś " wstawię z góry zapewniając, że pływa dalej :) (2015/01/02 08:09)

kucus22


Wszystkim Wam życzę w nowym roku wielu ciekawych przygód z wędką oraz oczywiście nowych personal best :) (2015/01/02 12:31)

pstrag222


Widzę , że sezon dopiero ma parę dni , a tu już rybki są no ładnie he he.
Najlepszego w nowym roku (2015/01/03 13:57)

ryukon1975


Niestety warunki atmosferyczne i ogólny nieład pogodowy sprawił że nie było mi jeszcze dane zastartować z łowieniem w tym sezonie ale ..... :) (2015/01/11 16:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


Aby miną styczeń:) (2015/01/13 16:19)

ryukon1975


Raczej aby nie przyszedł styczeń. :) Dzisiejszego dnia było u mnie +17*C do słońca. Prognozy do końca miesiąca nic nie wspominają o mrozach. Pomimo że te długoterminowe prognozy są mocno niepewne zaczynam poważnie myśleć o łowieniu. :) (2015/01/13 18:23)

Bernard51


Co drugi dzień jadę nad rzeczkę na godz. półtorej aby trochę pochodzić, dzisiaj też byłem ale wiatr taki że rzucić celnie było problemem, ale obejrzałem niektóre miejsca mało dostępne w lecie bo zarośnięte badylami dość gęsto, dzisiaj przeszedłem z trudem ale warto było, bo przy przewalonej wierzbie okazało się że jest poniżej ładne łowisko i rybki było widać jak rzuciłem śnieg z gliną. Trudno w domu przy tej pogodzie wysiedzieć, warto pochodzić i na spokojnie i poszukać nowych miejsc wartych uwagi. (2015/01/13 18:56)

ryukon1975


Bernardzie mam ten sam problem. Już chyba około dziesięciu dni wiatr taki że nie muszę z domu wychodzić by go słyszeć. :) Faktycznie przy takiej pogodzie ciężko w domu wysiedzieć, przez kilka dni miałem jakieś zajęcia ale dziś już wiało nie tylko wiatrem ale i nudą. (2015/01/13 19:03)

pstrag222


Raczej aby nie przyszedł styczeń. :) Dzisiejszego dnia było u mnie +17*C do słońca. Prognozy do końca miesiąca nic nie wspominają o mrozach. Pomimo że te długoterminowe prognozy są mocno niepewne zaczynam poważnie myśleć o łowieniu. :)


Ja tam nie odczuwam tego ciepła bo dmucha mocno:)
A po za tym w lutym dopiero mogę wyskoczyć na swoją ulubioną rzeczkę na kropki:) (2015/01/13 20:11)

ryukon1975


W lutym na kropki ?

Ja na szczupaka dopiero w maju. :) Mamy taki czas jaki mamy. Większość gatunków ma okresy ochronne i trzeba nam się zadowolić tym co zostało. Kleń czy leszcz też nie jest zły a na pewno lepszy od niczego. :)

(2015/01/13 20:26)

pstrag222


A no w lutym dopiero kończy się tam okres ochronny, ale dla tych kameralnych wizyt tam warto czekać.
Kleń zgadza się bardzo atrakcyjny gatunek
Takie są uroki pierwszych miesięcy roku, trzeba czekać i czekać na prawdziwe łowy:) (2015/01/13 20:36)

ryukon1975


Czekanie to też dobry czas jeśli tylko potrafi się go wykorzystać. Klenie, jazie, bolenie,szczupaki, brzany..... Dużo tego teraz jest czas aby się przygotować do tych batalii. Katalogi idą w ruch, nie odkładam takich rzeczy jak potrzebne i niezbędne zakupy na ostatnią chwilę. (2015/01/14 07:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bernard51


Dzisiaj byłem na spacerze w lesie z psami, grzybów zimowych nie znalazłem ale na chorym buku dwie kiście boczniaka wypatrzyłem. Niby ciepło juz parę dni ale w lesie śniegu jeszcze jest trochę, szczególnie na północnych stokach. (2015/01/14 17:30)

pstrag222


Też byłem w lesie i szwagier znalazł piękne poroże łosia (2015/01/14 19:29)

ryukon1975


Nie miałem dziś czasu by się włóczyć po lasach dlatego że czas dzień przeznaczyłem na przyswajanie wiedzy teoretycznej. Uczyłem się tylko od najlepszych. :) (2015/01/14 21:00)