Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu.

utworzono: 2012/02/02 21:26
ryukon1975

W związku z zakończeniem sezonu 2011, i czasem nagradzania wszystkich ( nie żartuję tylko wybranych:))za wszystko.Moderatorzy grupy wędkarzy rzecznych postanowili wybrać najlepszego wędkarza rzecznego na portalu wędkuje.pl.

W związku z tym prosimy kandydatów do tytułu o wklejanie poniżej zdjęć okazów z ubiegłego sezonu.

Regulamin:konkurs trwa od 02.02.2012  do 30.02.2012 r. godzina 23.59
Dozwolone wszelkie zgłoszenia zgodne z regulaminem portalu.
Komisja nie będzie za bardzo dociekliwa.

Nagrody :Tytuł Mistrza Sezonu 2011.
            :Wirtualny browar z wybranym moderatorem.


W związku że zasiadam w dwuosobowej komisji mam 50% szans na wygraną, więc zacznę.
[2012-02-02 21:26]

przemo1980


Ten okaz za każdym razem ucieka mi pod ten kamień i zrywa zestaw.
Kilka razy był już na kiju i za każdym razem to samo.
Czyli nie złowiony, więc  nie wiem czy przejdzie :)
[2012-02-02 21:47]

Iras1975

Mi tam tytuł niepotrzebny, ale już czuję smak tego browara...:))) [2012-02-02 22:24]

Iras1975

Acha... a jak wybiorę dwóch moderatorów to browce będą dwa ja rozumiem? ;) [2012-02-02 22:37]

maciekn

No i ja bym takiego zimnego Żubra wypił ;D. A oto smok, który zaatakował swojej wielkości salmo thrill ;)
[2012-02-02 22:41]

Iras1975

W związku z zakończeniem sezonu 2011, i czasem nagradzania wszystkich ( nie żartuję tylko wybranych:))za wszystko.Moderatorzy grupy wędkarzy rzecznych postanowili wybrać najlepszego wędkarza rzecznego na portalu wędkuje.pl.

W związku z tym prosimy kandydatów do tytułu o wklejanie poniżej zdjęć okazów z ubiegłego sezonu.

Regulamin:konkurs trwa od 02.02.2012  do 30.02.2012 r. godzina 23.59
Dozwolone wszelkie zgłoszenia zgodne z regulaminem portalu.
Komisja nie będzie za bardzo dociekliwa.

Nagrody :Tytuł Mistrza Sezonu 2011.
            :Wirtualny browar z wybranym moderatorem.


W związku że zasiadam w dwuosobowej komisji mam 50% szans na wygraną, więc zacznę.


oj kolego hefeed8,skusil bym sie na tego browarka,ale wiem ze nikt nie ma szans,cuz bo w ktury dzien wypada ten 30lutego :-)).


Badź cierpliwy, może kiedyś ktoś zarządzi, że luty ma mieć 30 dni to będzie miał. ;) [2012-02-02 22:50]

Iras1975

No i ja bym takiego zimnego Żubra wypił ;D. A oto smok, który zaatakował swojej wielkości salmo thrill ;)


https://www.youtube.com/watch?v=ZaugDlJYYWE ;) [2012-02-02 23:09]

dealer081

Ok a wiec jak napisal kolega login bede cierpliwy,tak wiec ta rybke zlowilem w lipcu,miala rozstawione zestawy obok mnie. A tak na marginesie hefeed jakby co to ja poprosze (tyskie) ha ha [2012-02-02 23:37]

dealer081

Ok a wiec jak napisal kolega login bede cierpliwy,tak wiec ta rybke zlowilem w lipcu,miala rozstawione zestawy obok mnie. A tak na marginesie hefeed jakby co to ja poprosze (tyskie) ha ha


[2012-02-02 23:41]

Iras1975

Ok a wiec jak napisal kolega login bede cierpliwy,tak wiec ta rybke zlowilem w lipcu,miala rozstawione zestawy obok mnie. A tak na marginesie hefeed jakby co to ja poprosze (tyskie) ha ha


A zdradzisz jakieś szczegóły typu przynęta, pogoda, faza księżyca itp... ;) [2012-02-03 07:11]

ZanderHunter

Ok a wiec jak napisal kolega login bede cierpliwy,tak wiec ta rybke zlowilem w lipcu,miala rozstawione zestawy obok mnie. A tak na marginesie hefeed jakby co to ja poprosze (tyskie) ha ha


A zdradzisz jakieś szczegóły typu przynęta, pogoda, faza księżyca itp... ;)


Noo fajna rybka Gratuluję! jakby mi takie brały to bym nie schodził znad wody:)

P:)
[2012-02-03 09:37]

dealer081

Ok a wiec jak napisal kolega login bede cierpliwy,tak wiec ta rybke zlowilem w lipcu,miala rozstawione zestawy obok mnie. A tak na marginesie hefeed jakby co to ja poprosze (tyskie) ha ha


A zdradzisz jakieś szczegóły typu przynęta, pogoda, faza księżyca itp... ;)


przyneta byl duzy amur,podeszla z podbierakiem by pomuc mi go wyjac, a potem to juz bajerki i kawka w ramach podziekowan za pomoc. [2012-02-03 09:49]

Roxola

Tak Koledzy, a teraz bez ponownego spoglądania na zdjęcie.

Powiedzcie mi, jakiego koloru są oczy

pięknej rybki złowionej przez Daniela.

Tylko proszę nie pisać "jakie oczy"

I bez spoglądania na zdjęcie :)))

Daniel nie podpowiadaj.

[2012-02-03 10:24]

ZanderHunter

Z tego co pamiętam to piwne?:)

P:)
[2012-02-03 10:27]

obcy91

Zgaduje, brązowe? :P
[2012-02-03 10:28]

Roxola

Super.
To znaczy, że w oczy również patrzycie :)))
Dobrze o Was świadczy ;)
[2012-02-03 10:32]

obcy91

Zwróciłem uwagę najpierw na ciekawą fryzurę i przyglądnąłem kolczykowi :)
A ja myślałem że swojej drugiej połówki nie ma szans trafić na rybach ;) trzeba częściej na nie chodzić hehe szczególnie w okresie letnim i oczywiście odwiedzać przede wszystkim blaki/plaże.
Pffff ale temat o czym innym :)
[2012-02-03 10:34]

dealer081

Zwróciłem uwagę najpierw na ciekawą fryzurę i przyglądnąłem kolczykowi :)
A ja myślałem że swojej drugiej połówki nie ma szans trafić na rybach ;) trzeba częściej na nie chodzić hehe szczególnie w okresie letnim i oczywiście odwiedzać przede wszystkim blaki/plaże.
Pffff ale temat o czym innym :)


kolego ja tez sie tego nie spodziewalem,zawsze uwazalem ze kobiety z kijkami na rybkach to zadkosc,zwlaszcza ladne. Ale widac mylilem sie wlasny przyklad no i drugi przyklad,wpisy wyzej bardzo ladna kolezanka Ola ruwniez lowi. [2012-02-03 10:53]

ZanderHunter

Super.
To znaczy, że w oczy również patrzycie :)))
Dobrze o Was świadczy ;)

   Oczywiście Olu że w oczy patrzymy:) do tego fajnie jest razem ze swoją kobietą mieć i realizować wspólne pasje:)))

P:)))
[2012-02-03 11:37]

Bernard51

*:OJ [2012-02-03 11:58]

Roxola

Tak szukam i szukam zdjęcia, aby naprowadzić na właściwy do tytułu temat.
I powiem Wam...ciężko. To dlatego,że raczej ja zawsze robię fotki innym.
Znalazłam jedno i mam nadzieję,że Komisja Sędziowska nie odrzuci :)
Bo właściwie gdyby te rybki złożyć w jedną całą, to byłaby ładna sztuka.
A tak do Komisji Sędziowskiej, to dla mnie poproszę Reds-a :)
Ooo... widzę,że Kolega Bernard w zakłopotaniu :) Czyżby oczka rozproszyły ?
[2012-02-03 12:40]

ryukon1975

Komisje sędziowska czuwa.:)))
I jest otwarta na wszystkie fotki,tak jak i regulamin "Wyborów Mistrza".
Co do zamówień marki nagrody,też nie odmówi spożycia żadnej.:)))

Komisja wyciągnęła wnioski z wypowiedzi koleżanki, i nie wyklucza przyznania pierwszego miejsca kilku osobom w celu spożycia większej ilości nagród z każdym zwycięzcą.:)


[2012-02-03 12:56]

dealer081

Komisje sędziowska czuwa.:)))
I jest otwarta na wszystkie fotki,tak jak i regulamin "Wyborów Mistrza".
Co do zamówień marki nagrody,też nie odmówi spożycia żadnej.:)))




to gdy juz wygrasz kolego komisyjnie,to za mnie wypij ,,tyskie,, :-)) [2012-02-03 13:05]

Roxola

Oczywiście Danielu, jeżeli zdobędę pierwsze miejsce :)
To wspólnie z Komisją Sędziowską za Twoje zdrowie
jak również Twojej Rybki masz gwarantowane.
I muszę przyznać,że miałeś wiele szczęścia,
że rozłożyła obok Ciebie swoje zestawy.
Gdyby nie to, to z połowu byłyby ,,nici"
[2012-02-03 13:46]

Bernard51


Ooo... widzę,że Kolega Bernard w zakłopotaniu :) Czyżby oczka rozproszyły ?

Co zrobic OLU oczka i serce dygocze co wiecej moze?? tak z czystej skromnosci bo po zawezwaniu przez Ciebie gdzie te chlopy to chocby hercszlag mnie lapnol jestem gotowy!!
[2012-02-03 14:13]

ryukon1975

Cuz wiedzadz ze taka ladna kobieta,wypije ruwniez moje zdrowko i mojej rybki. Zycze wygranej i zwracam sie do komisji,mimo iz w niej nie jestem to chcialbym oddac swoj glos na Olke :-))




Wszystkie sugestie,podteksty,dwuznaczności i tak dalej i tym podobne ,nie umkną uwadze Szanownej i Niezwykle wysokiej Komisji.:)))
[2012-02-03 14:50]