Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
ryukon1975

Znikam Ci robić dalej woblery :) hehe

Niezwykle Wysoka Komisja ujawniła próbę przekupstwa.:)
Ten kolega sobie radzi w życiu,daleko zajdzie dzięki temu że myśli.:))) (2012/02/06 14:54)

Roxola

Zanotowałam zgłoszenie o próbie przekupstwa :) I w związku z tym zwołuję naradę.
Pytanie do przewodniczącego Najwyższej Komisji;  Czy dał się przekupić ?

Jeżeli nie, to bawimy się dalej :) (2012/02/06 15:12)

ryukon1975

No to Ja i mój wszędobylski sandacz  89cm i 7,5kg^^ jedna z niewielu ryb złowionych w "mojej" rzece Warcie :) wszystkie dodane foty u mnie w galerii mam z rybek z Warty bo ja na jeziorach łowić nie umiem :P

Jeśli o mnie chodzi Tomku, to masz skrzynkę wirtualnego browca! Pamietaj jednak, że Nezwykle Wysoka Komisja nie ma tak długiej miary, więc ten stwór raczej jest za duży. Wrzuć fotę najmniejszego, a na bank zapunktujesz i to znacznie.:)

Przewodniczący nie dał się przekupić.
Zdenerwowały go słowa innego zawodnika który rzucił oskarżenie iż Przewodniczący wysokiej Komisji ma coś tam za krótkie.:)
Kłamstwo ! Wszystko mieści się w normie.:)
Wybory trwają. (2012/02/06 15:34)

obcy91

;) (2012/02/06 16:57)

u?ytkownik91748

No to Ja i mój wszędobylski sandacz  89cm i 7,5kg^^ jedna z niewielu ryb złowionych w "mojej" rzece Warcie :) wszystkie dodane foty u mnie w galerii mam z rybek z Warty bo ja na jeziorach łowić nie umiem :P

Jeśli o mnie chodzi Tomku, to masz skrzynkę wirtualnego browca! Pamietaj jednak, że Nezwykle Wysoka Komisja nie ma tak długiej miary, więc ten stwór raczej jest za duży. Wrzuć fotę najmniejszego, a na bank zapunktujesz i to znacznie.:)

Zdenerwowały go słowa innego zawodnika który rzucił oskarżenie iż Przewodniczący wysokiej Komisji ma coś tam za krótkie.:)
Wybory trwają.

Niezwykle urażona czuje się Niezwykle Wysoka Komisja i proponuję zawodnika ukarać ostrzeżeniem ;).

Nadmieniam iż członkowie.. Niezwykle Wysokiej Komisji pochodzą ze wschodu, a tam za krótkie to są stoliki i wódki nie można zmieścić. ;)

(2012/02/06 17:04)

obcy91

Oj tam oj tam ;) (2012/02/06 17:07)

ZanderHunter

Z mojej strony przedstawiam skromną Warcianą "łopatkę" do wglądu dla Szanownej i Niezwykle Wysokiej Komisji:)))

P:).
(2012/02/06 17:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975

"Łopatka" na spina? Kolego Andrzeju,ciężko patrzeć na takie fotki jak za oknem -20*. (2012/02/06 17:35)

Bernard51

Ta warta to jest warta zandal brzuchaty a teraz lopata taka wygarbiona popatrzec milo (2012/02/06 17:37)

ZanderHunter

"Łopatka" na spina? Kolego Andrzeju,ciężko patrzeć na takie fotki jak za oknem -20*.

Tym razem Krzysztof nad rzeczką przysiadłem z boloneczką:)) a faktycznie temperatura była przeszło +30C .

Ta warta to jest warta zandal brzuchaty a teraz lopata taka wygarbiona popatrzec milo

Tak kolego @Bernard51 śmiało można powiedzieć z Wartą warto!:))

P:)). (2012/02/06 17:50)

obcy91

Śmiesznie wygląda ta jego płetwa grzbietowa jakby zaraz miała się zsunąć :)
Dziwoląg z tego Lecha... (2012/02/06 18:00)

Bernard51

Przy temperaturze +30 to na glebszej wodzie go poszukales jak nie tajemnica 1,5 m czy wiecej na rzece woda chlodniejsza (2012/02/06 18:09)

ZanderHunter

Przy temperaturze +30 to na glebszej wodzie go poszukales jak nie tajemnica 1,5 m czy wiecej na rzece woda chlodniejsza

Głębokość w granicach 3m Kolego. (2012/02/06 18:14)

ryukon1975

Na bolonkę.
Ja to bym i na kij leszczynowy poszedł dziś łowić,tylko żeby było o 40 stopni cieplej.:) (2012/02/06 18:45)

Iras1975

Wybory trwają.

Ależ Niezwykle Wysoka Komisjo ja nie miałem nic złego na myśli, to jakieś WIELKIE nieporozumienie.;) (2012/02/06 19:17)

ryukon1975

Wybory trwają.

Ależ Niezwykle Wysoka Komisjo ja nie miałem nic złego na myśli, to jakieś WIELKIE nieporozumienie.;)

Uratowaliście się zawodniku.
BARDZO WIELKIE.:) (2012/02/06 19:22)

koksik2703

Jak ja bardzo chce już maj i te płotki z Radomki;) A niektórym kolegom pozazdrościć zdobyczy^^. (2012/02/06 20:12)

ryukon1975

Jak ja bardzo chce już maj i te płotki z Radomki;) A niektórym kolegom pozazdrościć zdobyczy^^.

Nie zazdrośćmy.:)
Niedługo wiosna,będziemy łowić. (2012/02/06 20:45)

sauber

Jak ja bardzo chce już maj i te płotki z Radomki;) A niektórym kolegom pozazdrościć zdobyczy^^.

Nie zazdrośćmy.:)
Niedługo wiosna,będziemy łowić.

właśnie i to mi sie podoba przewodniczący Niezwykle Wysokiej Komisji zawsze doda otuchy strudzonemu wędkarzowi czekającego na wiooooooooooooooooooooosnę :(((( (2012/02/06 20:58)

Tomekoo

kupiłem dziś kijek TD 245cm do 18g :Dryby bujta się :Ddo lżejszego łowienia nada się ,choć Irkowego koguta jak założyłem nie wyginała się za mocno może i da radę kusić nimi sandałki :)))puki co pierwsze zmierzą się z nią pstrągi!:D (2012/02/07 16:04)

ryukon1975

kupiłem dziś kijek TD 245cm do 18g :Dryby bujta się :Ddo lżejszego łowienia nada się ,choć Irkowego koguta jak założyłem nie wyginała się za mocno może i da radę kusić nimi sandałki :)))puki co pierwsze zmierzą się z nią pstrągi!:D

Nowy kijek?
Cóż.Nie wiem czy można życzyć "połamania" w takiej sytuacji.:) (2012/02/07 16:18)

Bernard51

Iras1975
Byle do 1 maja.:):)

i to by bylo motto  dla mnie
(2012/02/07 16:34)

przemo1980

to jeszcze i ja dołączam swoje "okazy"

certa (2012/02/07 16:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.