Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
ryukon1975

Cuz wiedzadz ze taka ladna kobieta,wypije ruwniez moje zdrowko i mojej rybki. Zycze wygranej i zwracam sie do komisji,mimo iz w niej nie jestem to chcialbym oddac swoj glos na Olke :-))

Wszystkie sugestie,podteksty,dwuznaczności i tak dalej i tym podobne ,nie umkną uwadze Szanownej i Niezwykle wysokiej Komisji.:))) (2012/02/03 14:50)

u?ytkownik91748

Oczywiście Danielu, jeżeli zdobędę pierwsze miejsce :)
To wspólnie z Komisją Sędziowską za Twoje zdrowie
jak również Twojej Rybki masz gwarantowane.
I muszę przyznać,że miałeś wiele szczęścia,
że rozłożyła obok Ciebie swoje zestawy.
Gdyby nie to, to z połowu byłyby ,,nici"

Ja to sobie tak pomyślałem, żeby może stworzyć w tym konkursie kategorię kobiet, musi być jakoś sprawiedliwie, no bo jesteś tu sama w tej grupie między facetami;) i masz tylu konkurentów, no a ja też nie mogę liczyć tylko na to, że wypiję to piwo z jakimś facetem.Najjaśniejsza Wysoka Komisja też nie może patrzeć na taką niesprawiedliwość ;) (2012/02/03 15:51)

Iras1975

"Wszystkie sugestie,podteksty,dwuznaczności i tak dalej i tym podobne ,nie umkną uwadze Szanownej i Niezwykle wysokiej Komisji.:)))"

Tego właśnie brakowało na wedkuje.pl :) Normalnie do łez się uśmiałem i jeszcze mnie brzuch boli :))) zwłaszcza te trzy ostatnie słowa:)))

(2012/02/03 16:00)

dealer081

"Wszystkie sugestie,podteksty,dwuznaczności i tak dalej i tym podobne ,nie umkną uwadze Szanownej i Niezwykle wysokiej Komisji.:)))"

Tego właśnie brakowało na wedkuje.pl :) Normalnie do łez się uśmiałem i jeszcze mnie brzuch boli :))) zwłaszcza te trzy ostatnie słowa:)))

doklaenie hefeed8 trafil z tym postem,przynajmniej jest wesolo zadnych klutni itp. (tylko bez insynuacji,jako zebym sie przymilal tymi slowami ,, Niezwykle Wysokiej Komisji,,) ha ha. (2012/02/03 16:15)

ryukon1975

Niezwykle wysoka Komisja postanowiła zdopingować leniwych zawodników.:)
Oczywiście poza konkursem ,bo komisja i tak pije nagrodę.:))) (2012/02/03 18:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik91748

Żeby nie było, że ja piję tylko przez ten konkurs;)Noworoczny bzyk;) (2012/02/03 18:39)

ryukon1975

Ktoś ogłosił przerwę weekendową w konkursie? :) (2012/02/03 20:46)

dealer081

Ktoś ogłosił przerwę weekendową w konkursie? :)

najwyrazniej kolego wiekrzosc,opijajac zwyciestwo Oli w kategori plci pieknej,zbytnio zaszalala z piwkami i zasnela :-)) (2012/02/03 21:01)

Iras1975

najwyrazniej kolego wiekrzosc,opijajac zwyciestwo Oli w kategori plci pieknej,zbytnio zaszalala z piwkami i zasnela :-))

No to powinno być mistrzyni/mistrza... tak ja bynajmniej myślę. (2012/02/03 21:22)

ryukon1975

najwyrazniej kolego wiekrzosc,opijajac zwyciestwo Oli w kategori plci pieknej,zbytnio zaszalala z piwkami i zasnela :-))

No to powinno być mistrzyni/mistrza... tak ja bynajmniej myślę.

Przychylam się do tej uwagi w imieniu Niezwykle wysokiej Komisji.
Nawet tak wzniosła komisja jest omylna.
Jutro wniesiemy poprawki w Regulaminie i innych dokumentach peryferyjnych obowiązujących w czasie trwania "Wyborów Mistrza Sezonu".
Żeby nie pozostawiać żadnych złudzeń Niezwykle wysoka Komisja ma zawsze rację.:) (2012/02/03 21:36)

Iras1975

No to powinno być mistrzyni/mistrza... tak ja bynajmniej myślę.

Przychylam się do tej uwagi w imieniu Niezwykle wysokiej Komisji.
Nawet tak wzniosła komisja jest omylna.
Jutro wniesiemy poprawki w Regulaminie i innych dokumentach peryferyjnych obowiązujących w czasie trwania "Wyborów Mistrza Sezonu".
Żeby nie pozostawiać żadnych złudzeń Niezwykle wysoka Komisja ma zawsze rację.:)

Błagam!!! Zlituj się nad moim kałdunem...;) policzki od środka już mi krwawią i zaczynam mieć dosyć takich konkusów. Co jak co, ale moja wytrzymałość zaczyna się kończyć...;) (2012/02/03 21:46)

sauber

Niezwykle Wysoka Komisijo ja najniższy członek (bez głupich skojarzeń) w naszym skromnym gronie zgłaszam skromny akces celem wygranie tegoż konkuru i wyżłopania piwska...:))))))))) (2012/02/03 21:52)

Wachta

Kilka razy zdarzyło mi się złowić w Warcie na feedera leszczyka na szerokość mojej dłoni. Nawet nie próbowałem robić zdjęcia, tak te rybki skakały na otwartej dłoni. Teraz żałuję bo pewnie bym otrzymał nagrodę pocieszenia :). Miłego weekendu życzę. (2012/02/03 22:00)

u?ytkownik91748

Dawaj rybę na blat ;) bez ryby nie wygrasz;) (2012/02/03 22:01)

u?ytkownik91748

Niezwykle Wysoka Najjaśniejsza Komisyja nie ocenia po wielkości . Wybory na mistrza będą tajne , ustawa o miarach nie ma tu żadnego znaczenia, jesteśmy bardzo koserwowo-konserwatywni. 
Niezwykle Wysoka Komisja pozdrawia wszystkich członków, tzn uczestników...;) (2012/02/03 22:06)

Wachta

Kurcze, jutro podjadę do kumpla i zobaczę co tam pływa w akwarium :D (2012/02/03 22:10)

Iras1975

Niezwykle Wysoka Najjaśniejsza Komisyja nie ocenia po wielkości . Wybory na mistrza będą tajne , ustawa o miarach nie ma tu żadnego znaczenia, jesteśmy bardzo koserwowo-konserwatywni. 
Niezwykle Wysoka Komisja pozdrawia wszystkich członków, tzn uczestników...;)

"członków"? dajmy sobie spokój bo to chyba nie miejsce i pora na takie "wędkowanie" ;) (2012/02/03 22:12)

sauber

teraz na pewno wygram ,chyba ze fotka nie wlezie ... (2012/02/03 22:29)