Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu.

utworzono: 2012/02/02 21:26
Roxola

Też widziałam jak biegał po pokojach :), ale żeby na browarka się nie zjawić...?
[2012-03-03 10:57]

ryukon1975

Członek Wysokiej Komisji nie zachował się ignorując ogłoszenie wyników.Będzie kara.:)
[2012-03-03 11:02]

Roxola

Surowa i dotkliwa... a tak obiecywał wspólnego browarka...
[2012-03-03 11:04]

bluehornet

Dzień dobry - moja bratanica jest zachwycona , że " załapała " się do pierwszej " dziesiątki " :))
[2012-03-03 11:06]

Roxola

Czy Bratanica może spożywać wirtualny browar?
[2012-03-03 11:16]

ryukon1975

Właśnie,to jest najważniejsze że wszyscy są zadowoleni.:)
[2012-03-03 11:16]

bluehornet

Ola - czy wirtualny , nie wiem , ale realny nie - 10-tego stycznia skończyła 14-cie lat :))
[2012-03-03 11:22]

Roxola

To znaczy,że wirtualny już może ! :)
Kartę wędkarską może już wyrobić, to wirtualnego miałaby nie spróbować...? ;)
[2012-03-03 11:33]

bluehornet

Psze Pani - egzamin na Kartę Wędkarską już zdążyła zdać .
[2012-03-03 11:40]

Tomekoo

Byłem nad Moją kochaną rzeczką i muszę przyznać się że miałem na kiju rybę pod ochroną która wypięła mi się przy nogach na czarnego wobka salmo 4cm był nią szczupak około 90cm niech go piekło pochłonie że nie wziął w zeszłym roku i poturbował mi wobka ...prócz tego miałem hol niezwykle nieudany klenia około 25cm który mi spadł przy nogach:)ogólnie jestem zadowolony bo widziałem rybę w wodzie:)))))Pozdrawiam [2012-03-03 14:36]

ryukon1975

Ryba żre,jest dobrze.:)
[2012-03-03 14:50]

Tomekoo

za dwa tygodnie będą skubać lepiej...a na ostatni tydzień marca jak co roku intesnywnie będą brały płocie u nas;) [2012-03-03 14:53]

ryukon1975

Ja póki co czekam.Aż poziom wody obniży się minimum 2 m.
[2012-03-03 15:05]

cierpliwy1

Wyniki                                                                                          Wirtualnych browarów dla Komisji

1.miejsce   Tomekoo- 6 zgłoszeń + bezzębny sandacz - sandacz zbyt duży                  =12 Browarów
2.miejsce   Iras1975- 5 zgłoszeń + okoń Juniorka + okaz znaleziony                            =11 Browarów
3.miejsce   zugzpize- 5 zgłoszeń + [okoń w dziurze + złota rybka]                              =10 Browarów
4.miejsce   przemo1980- 4 zgłoszenia w tym "uciekający pod kamień"                          =9  Browarów
5.miejsce   ZunderHunter - 2 zgłoszenia, miarowe [byk okoń+byk leszcz]                      =8 Browarów
6.miejsce   cierpliwy1 - 1 zgłoszenie, ale jakie... "Sandacz byk"                                   =7 Browarów
7.miejsce   sauber - 1 zgłoszenie [spasione bydle,według niepokornego]                       =6 Browarów
8.miejsce   maciekn - 1 zgłoszenie                                                                         =5 Browarów
9.miejsce   Pitbul - 1 zgłoszenie i jazgarz panierowany w lodzie                                   =4 Browarów
10.miejsce  bluehornet -  Bratanica+ryba                                                                =3 Browarów
11.miejsce  krzychu666 - Żona i potwór czyli Piękna i Bestia                                       =2 Browarów
12.miejsce  DelToro -  niewymiarowe sztuki [jednak wirtualnie karty nie zabieramy]         =1 Browarów


Największą ilość zgłoszeń przesłał Przewodniczący Najwyższej Komisji czyli 8 razy chciał wygrać !!!
Więc musi postawić trunek o większej zawartości alkoholu.
Natomiast zgłoszenie przystojniaka na plaży nie będzie brane pod ocenę.... Członkowie Komisji widzą, ale....

Uczestnicy, którzy brali udział w konkursie z prawej strony tablicy wyników odczytają 
ile wirtualnych browarów należy przesłać do Najwyższej i Najjaśniejszej Komisji.

Czesio w konkursie udziału nie brał, ale browarka przyniósł... no, no, Brawo Czesio ;)

Po ogłoszeniu wyników reklamacji nie przyjmujemy ;)


Uplasowałem się w połowie stawki nieźle,choć mogłem wysłać więcej zdjęć ale to nie ważne .Zabawa była przednia.Teraz chciałem ogłosić ,że kto przyjedzie do Płocka od 1-ego do 12 -ego miejsca oczywiście dotyczy to też komisji stawiam realnego browara.

[2012-03-03 16:04]

Tomekoo

ja nie mogę czekać bo moje spiny aż palą się w pokoju,świecą po nocach jak napromieniowane i wołają łowić łowić łowić:)))a tak poważnie to nie mogę w domu wysiedzieć i wyganiam sam siebie nad wodę:) [2012-03-03 16:40]

Tomekoo

niestety do płocka za daleko mam więc nie pokuszę się o owy wyjazd do kolegi:)ale może kiedyś spóźnionego bronka się gdzieś pyknie razem....;)
[2012-03-03 16:41]

ryukon1975

Ja nawet nie chcę tego widzieć.
Wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu.Tylko teraz płynie jeszcze trochę lodu i tony plastikowych śmieci jakie ludzie wysypali na brzegach  w czasie ubiegłorocznej niżówki.
A i liści nie ma.:)
[2012-03-03 17:00]

Wczoraj na przeplywanke troche sie pobawilem, ale dzis przeszedlem kawal brzegu i nie znalazlem  dobrego miejsca woda skoczyla gwaltownie i jest kiepsko, na jutro podejrzewam tez nie bedzie lepiej.
[2012-03-03 17:24]

Tomekoo

ja jutro sprawdzę ujście malej strugi nie daleko wronek może trafi się jakiś klonek 40-stak jak rok temu:) [2012-03-03 19:10]

Tomekoo

czyli Krzyśku straszna teraz woda u Ciebie...u mnie jeszcze w korycie więc nie jest źle;) [2012-03-03 19:11]

ryukon1975

czyli Krzyśku straszna teraz woda u Ciebie...u mnie jeszcze w korycie więc nie jest źle;)




To co jest dziś u mnie i co widać na zdjęciu to też woda w korycie Tomku.Te krzaki są normalnie na brzegu ale burty brzegowe są wysokie jeszcze 2-3 m ponad nie.Więc nie ma źle,ryby mi nie uciekają tylko chowają się po krzakach.:)
[2012-03-03 20:31]

DelTor0

Wyniki                                                                                          Wirtualnych browarów dla Komisji

1.miejsce   Tomekoo- 6 zgłoszeń + bezzębny sandacz - sandacz zbyt duży                  =12 Browarów
2.miejsce   Iras1975- 5 zgłoszeń + okoń Juniorka + okaz znaleziony                            =11 Browarów
3.miejsce   zugzpize- 5 zgłoszeń + [okoń w dziurze + złota rybka]                              =10 Browarów
4.miejsce   przemo1980- 4 zgłoszenia w tym "uciekający pod kamień"                          =9  Browarów
5.miejsce   ZunderHunter - 2 zgłoszenia, miarowe [byk okoń+byk leszcz]                      =8 Browarów
6.miejsce   cierpliwy1 - 1 zgłoszenie, ale jakie... "Sandacz byk"                                   =7 Browarów
7.miejsce   sauber - 1 zgłoszenie [spasione bydle,według niepokornego]                       =6 Browarów
8.miejsce   maciekn - 1 zgłoszenie                                                                         =5 Browarów
9.miejsce   Pitbul - 1 zgłoszenie i jazgarz panierowany w lodzie                                   =4 Browarów
10.miejsce  bluehornet -  Bratanica+ryba                                                                =3 Browarów
11.miejsce  krzychu666 - Żona i potwór czyli Piękna i Bestia                                       =2 Browarów
12.miejsce  DelToro -  niewymiarowe sztuki [jednak wirtualnie karty nie zabieramy]         =1 Browarów


Największą ilość zgłoszeń przesłał Przewodniczący Najwyższej Komisji czyli 8 razy chciał wygrać !!!
Więc musi postawić trunek o większej zawartości alkoholu.
Natomiast zgłoszenie przystojniaka na plaży nie będzie brane pod ocenę.... Członkowie Komisji widzą, ale....

Uczestnicy, którzy brali udział w konkursie z prawej strony tablicy wyników odczytają 
ile wirtualnych browarów należy przesłać do Najwyższej i Najjaśniejszej Komisji.

Czesio w konkursie udziału nie brał, ale browarka przyniósł... no, no, Brawo Czesio ;)

Po ogłoszeniu wyników reklamacji nie przyjmujemy ;)





Dzieki, dzieki :) W tym roku postaram sie zlowic jeszcze mniejsza ukleje i kielbia hehehe jezeli to wogule mozliwe ;)

[2012-03-04 10:54]

ryukon1975

Wszystko jest możliwe,potrzebna jest tylko wiara.
Ja w tym roku mam w planie poprawić 4-5 życiówek i wiem że to możliwe.
Co ja nie poprawię:)
[2012-03-04 11:04]

Tomekoo

Ja chciał bym poprawić suma na spina,jazia na jakieś 3kg,jak pozwolą umiejętności to okonia jakiegoś jeziorwego no i na tyle ...chyba że smoczek metrowy się trafi to płakał nie będę:)  [2012-03-04 13:11]

Wróciłem z nad rzeki przed chwila oprucz tego ze nabial wyziebiłem efektow zero
[2012-03-04 13:21]