Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
ryukon1975

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK

Jeśli chodzi o Wybór Mistrza Janusz to decyzja zapadła kilka dni temu.
Nie da się wybrać najlepszego spośród najlepszych.
Więc zgodnie (chyba :)) zrezygnowaliśmy z przyznawania tytułu.
Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:) (2012/12/30 15:38)

ZanderHunter

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK

Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:)

Tak jest Krzysztofie na razie jak by co świętujemy...:)
(2012/12/30 16:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JOPEK1971

Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:)

Ha ha ha.Dobre kolego.Zdrówka. (2012/12/30 16:36)

ZanderHunter

Ha ha ha.Dobre kolego.Zdrówka.

Zdrówka również...:) mam nadzieję że Krzysztof podaruje mi ten mały Off-Topic w tym wątku...:))) a po za tym Radku wiesz....:)
(2012/12/30 16:59)

ryukon1975

W sumie to i ja się dzisiaj nigdzie nie śpieszę a i jutro też chyba nie będę.
Dopiero po Nowym Roku mam zamiar cokolwiek zrobić.:))) (2012/12/30 17:04)

Tomekoo

Życzę Wam Koledzy i Kolerzanki w nowym 2013 r dużo zdrowia ,szczęścia w życiu prywatnym sporo czasu nad wodą z rekordowymi okazami i z brakiem jakichkolwiek rozterek ;) ja zjawię się 2 stycznia jadę się bawić pozdrawiam ;) (2012/12/30 20:47)

turu82

Przyłączam się do życzeń (2012/12/30 21:22)

ryukon1975

Życzę Wam Koledzy i Kolerzanki w nowym 2013 r dużo zdrowia ,szczęścia w życiu prywatnym sporo czasu nad wodą z rekordowymi okazami i z brakiem jakichkolwiek rozterek ;) ja zjawię się 2 stycznia jadę się bawić pozdrawiam ;)

Dzięki wielkie Tomku i również wszystkim życzę samych najlepszych przeżyć w przyszłym roku.
Mistrzu Spięć 2012 A Tobie tylko udanych holów.:) (2012/12/30 21:29)

Zander51

Szanowni Koledzy. Niestety pracuję w Nowy rok ( :( ) i raczej w tym dniu mnie nie będzie. Dzisiaj zacząłem balangę, więc jutro mogę nie pamiętać, jak się nazywam. W związku z tym, póki jeszcze mam nie odebrane prawa obywatelskie pragnę złożyć Wam Najserdeczniejsze... (2012/12/30 22:12)

Zander51

Sorry, ale musiałem resetować...
Życzę Wam Koledzy złowienia ryb życia, jak mnie się udało w tym roku. Dziękuję za wspólnie spędzony czas na dyskusjach ( w większości sensownych ) i za naukę. Bo uczymy się przez całe życie. Dziękuję Irkowi za koguty. Jeszcze nic na nie nie złowiłem, ale wierzę, że to nastąpi. Byle zdrowie dopisało. Dziękuję Krzysiowi za ten wątek ( jeden z sensowniejszych na tym forum ), bo mogliśmy sobie pogadać szczerze i od serca o rybach. Dziękuję Koledzy... (2012/12/30 22:24)

robban

No to, w takim razie i mnie by wypadalo. Najlepszego Panowie i Panie w Nowym Roku 2013. Mam nadzieje ze wszyscy polowimy rybki ! I co najwazniejsze ,spotkamy sie wirtualnie i nie tylko w starym dotychczasowym gronie. Jeszcze raz Naj........ ! (2012/12/30 23:20)

ZanderHunter

Także koledzy zanim ten wątek przejdzie do historii a będzie to już niebawem...:) również składam Wam i Waszym rodzinom najserdeczniejsze życzenia dużo zdrówka w nadchodzącym nowym roku i bicia rekordów...:) dla mnie Wszyscy jesteście mistrzami a najważniejsze wielkimi pasjonatami wędkarstwa!...:) do zobaczenia moi drodzy nad wodą Carpe Diem!...:)

Ps....śmigam nad wodę zaliczyć ostatni spacerek w tym roku z "kijem" w ręku....:)

Pozdrawiam Andrzej. (2012/12/31 07:22)

ZanderHunter

A więc tak Panowie sezon 2012r z mojej strony uważam za zakończony...w dniu dzisiejszym rękę uścisnęły mi 3 "patelnie" zapięte za tzw."trąbkę" z czego 2 z wysypką wskazującą na zaczątki amorów...ale z resztą czego się dziwić Wlkp. +10C...także zmykam do garów zrobić na dzisiejszą noc... tym razem "filet z sandacza w warzywach"...pychotka mówię Wam przepis postaram się zamieścić w najbliższym czasie...:)

Do siego Roku:) (2012/12/31 16:13)

pstrag222

Wszystkim kolegom z portalu Wędkuje.pl , jak i z mojego koła Pzw Józefów i nie tylko .
Chciałbym życzyć Szczęśliwego Nowego Roku.
Aby był nam udany wędkarsko w wyśnione okazy .
Jak by mijał nam radośnie , spokojnie , szczęśliwie.
W obecności osób bliskich naszemu sercu

pzdr.pstrag222
(2012/12/31 16:24)

ryukon1975

Ja też Andrzeju postanowiłem ostatniego dnia tego roku zajrzeć nad wodę.
Niestety warunki u mnie zgoła inne.Po kilku cieplejszych dniach woda opada po przyborze,jest dość trącona i zimna.Żadnych oznak ryb w niej nie widziałem.
Czasem jakaś kra się zaczepia albo patyk ale najważniejsze że rozruszałem swój "mechanizm spinningowy".:)

Do siego Roku.:) (2012/12/31 17:02)

u?ytkownik32263

W takim razie i ja życzę wszystkiego najlepszego, zdrówka, w szczególności jutro;) , szczęścia i udanych wypraw! I dla mnie wszyscy jesteście Mistrzami:))) PS. Jutro spotykami się w nowym wątku Wybory Mistrza Sezonu 2013;)
Pozdrawiam! (2012/12/31 17:16)

turu82

Dziś ku mojemu zdziwieniu trzech imprezowiczów  z Wisły heh , byłem w lekkim szoku bo liczyłem na nic a tu miłe zakończenie na koniec  sezonu , tak jak Andzrzej napisał , wiślaki też z plamkami, ok zmykam i hapi niu jer , pozdrawiam Karol

(2012/12/31 18:41)