Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu.

utworzono: 2012/02/02 21:26
ryukon1975

U mnie też nie jest aż tak źle jak było ale jednak niefajnie jest.:)
[2012-12-30 12:33]

Tomekoo

Wieje u mnie jak cholera teraz musiałem czmychać z nad wody bo mnie tak wytrząsło że szok ;)Jeszcze dziś nocne łowienie muszę pożegnać i na tym koniec sezonu bo rano jutro do poznania jadę balować i zostawić wszystkie niepowodzenia za sobą ;) [2012-12-30 12:38]

ryukon1975

Ja na ten rok już skończyłem łowienie.
Zobaczę jaką pogodę przyniesie styczeń.Może coś spróbuje złowić.
Trzeba by się też dowiedzieć kiedy istnieje najbliższa szansa wniesienia opłat na przyszły rok a póki co łowić i się śmiać.:)

[2012-12-30 12:52]

Lipkor

Co tu dużo pisać, rzeka, to rzeka, a i łowca uparty! Pozdro;)
[2012-12-30 12:55]

Tomekoo

Ja na ten rok już skończyłem łowienie.
Zobaczę jaką pogodę przyniesie styczeń.Może coś spróbuje złowić.
Trzeba by się też dowiedzieć kiedy istnieje najbliższa szansa wniesienia opłat na przyszły rok a póki co łowić i się śmiać.:)


Tragedie tam masz Krzyś z tym PZW, u nas też dupy nie rwie obfitość wód...Ja dopiero ruszę pewnie od marca na kropki...Pozdro [2012-12-30 12:56]

adamo0

Wieje u mnie jak cholera teraz musiałem czmychać z nad wody bo mnie tak wytrząsło że szok ;) Jeszcze dziś nocne łowienie muszę pożegnać i na tym koniec sezonu bo rano jutro do poznania jadę balować i zostawić wszystkie niepowodzenia za sobą ;)


Tomku.Twardy jesteś!.Gratki za złowione rybki.Ja wczoraj pojechałem nad Bzurę i skucha.Jak okiem sięgnąć zamarznięta!Pojechałem nad jej dopływ i tam dopiero pomachałem.3godz.machania i 0 pobicia.Ale i tak było zaje.....e.Jeszcze jutro rano zobaczę czy woda jest mokra.I to chyba koniec w tym roku,bo po obiadku już nie dadzą cha cha cha? [2012-12-30 13:03]

ryukon1975

Wolny rynek Tomku.
Co lepsze wody znalazły właścicieli a to co zostało w PZW to akurat to czego nikt normalny nie chciał.:)))Jest to traktowane jako taki niechciany obowiązek.

[2012-12-30 13:07]

Tomekoo

Wieje u mnie jak cholera teraz musiałem czmychać z nad wody bo mnie tak wytrząsło że szok ;) Jeszcze dziś nocne łowienie muszę pożegnać i na tym koniec sezonu bo rano jutro do poznania jadę balować i zostawić wszystkie niepowodzenia za sobą ;)


Tomku.Twardy jesteś!.Gratki za złowione rybki.Ja wczoraj pojechałem nad Bzurę i skucha.Jak okiem sięgnąć zamarznięta!Pojechałem nad jej dopływ i tam dopiero pomachałem.3godz.machania i 0 pobicia.Ale i tak było zaje.....e.Jeszcze jutro rano zobaczę czy woda jest mokra.I to chyba koniec w tym roku,bo po obiadku już nie dadzą cha cha cha?



Dzięki Imienniku ;)Nie odpuszczam do końca ;)W nocy tylko mi strach znów zaczepić suma bo wpadają na gumy jak mój ślepy pies na ściany masakra...Całą rękę mi zniekarowały od podbierania staram się w wodzie odhaczać ale nie raz nie idzie i z takimi "20takami" jest trochę szamotaniny...Ale jeszcze tylko dziś wieczorek i już mnie więcej nie będą widywać ;)Pozdro [2012-12-30 13:07]

Tomekoo

Wolny rynek Tomku.
Co lepsze wody znalazły właścicieli a to co zostało w PZW to akurat to czego nikt normalny nie chciał.:)))Jest to traktowane jako taki niechciany obowiązek.


Masz Brzany więc chociaż coś u nas trafi się komuś czasem we wronkach ale to przypadek całkowity...Mnie obdarła z woblera najlepszego jakiego miałem jedna w tym roku...Ale Twoje baśki i klony to poezja ;)U mnie kleni również nie ma sumy je wyżerają ;/ [2012-12-30 13:10]

ZanderHunter

Ja na ten rok już skończyłem łowienie.
Zobaczę jaką pogodę przyniesie styczeń.Może coś spróbuje złowić.
Trzeba by się też dowiedzieć kiedy istnieje najbliższa szansa wniesienia opłat na przyszły rok a póki co łowić i się śmiać.:)




Krzysztof ja się nie poddaję...dzisiaj lechol na oko 3kg +...i do tego wyobraz sobie wysypka tarłowa na głowie nie sandacz ale ręka rybą śmierdziała...:) to co się porobiło o tej porze roku w Wlkp. to istna masakra...wiosenne wojaże rybkom się marzą...:))) oświadczam że jutro też killuję...:) a 01.01.2013 jeszcze nie wiem w każdym bądz razie oświadczam że nowe składki mam już opłacone...:) kiedyś inaugurację zaczynałem na rzece Drawie w pogoni za "trotką"...:) ale zobaczymy ile "herbatki" pójdzie w Sylwestra...:)

Pozdrawiam.
[2012-12-30 13:23]

ryukon1975

No popatrz Andrzeju  u mnie na zalewie lód gruby a u Ciebie ryby o tarle myślą.:)

Pozdrawiam


[2012-12-30 13:41]

JKarp

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK [2012-12-30 14:55]

ryukon1975

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK






Jeśli chodzi o Wybór Mistrza Janusz to decyzja zapadła kilka dni temu.
Nie da się wybrać najlepszego spośród najlepszych.
Więc zgodnie (chyba :)) zrezygnowaliśmy z przyznawania tytułu.
Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:)
[2012-12-30 15:38]

ZanderHunter

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK






Jeśli chodzi o Wybór Mistrza Janusz to decyzja zapadła kilka dni temu.
Nie da się wybrać najlepszego spośród najlepszych.
Więc zgodnie (chyba :)) zrezygnowaliśmy z przyznawania tytułu.
Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:)



Tak jest Krzysztofie na razie jak by co świętujemy...:)


[2012-12-30 16:11]

JOPEK1971

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK






Jeśli chodzi o Wybór Mistrza Janusz to decyzja zapadła kilka dni temu.
Nie da się wybrać najlepszego spośród najlepszych.
Więc zgodnie (chyba :)) zrezygnowaliśmy z przyznawania tytułu.
Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:)



Tak jest Krzysztofie na razie jak by co świętujemy...:)


Ha ha ha.Dobre kolego.Zdrówka.

[2012-12-30 16:36]

ZanderHunter

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK






Jeśli chodzi o Wybór Mistrza Janusz to decyzja zapadła kilka dni temu.
Nie da się wybrać najlepszego spośród najlepszych.
Więc zgodnie (chyba :)) zrezygnowaliśmy z przyznawania tytułu.
Ruszył tez wątek Wybory Mistrza Sezonu 2013 ale na troche innych zasadach które zostana w nim opublikowane w najbliższym czasie,jak tylko się wezmę do roboty.:)



Tak jest Krzysztofie na razie jak by co świętujemy...:)


Ha ha ha.Dobre kolego.Zdrówka.




Zdrówka również...:) mam nadzieję że Krzysztof podaruje mi ten mały Off-Topic w tym wątku...:))) a po za tym Radku wiesz....:)


[2012-12-30 16:59]

ryukon1975

W sumie to i ja się dzisiaj nigdzie nie śpieszę a i jutro też chyba nie będę.
Dopiero po Nowym Roku mam zamiar cokolwiek zrobić.:)))
[2012-12-30 17:04]

Tomekoo

 Życzę Wam Koledzy i Kolerzanki w nowym 2013 r dużo zdrowia ,szczęścia w życiu prywatnym sporo czasu nad wodą z rekordowymi okazami i z brakiem jakichkolwiek rozterek ;) ja zjawię się 2 stycznia jadę się bawić pozdrawiam ;) [2012-12-30 20:47]

turu82

Przyłączam się do życzeń [2012-12-30 21:22]

ryukon1975

 Życzę Wam Koledzy i Kolerzanki w nowym 2013 r dużo zdrowia ,szczęścia w życiu prywatnym sporo czasu nad wodą z rekordowymi okazami i z brakiem jakichkolwiek rozterek ;) ja zjawię się 2 stycznia jadę się bawić pozdrawiam ;)








Dzięki wielkie Tomku i również wszystkim życzę samych najlepszych przeżyć w przyszłym roku.
Mistrzu Spięć 2012 A Tobie tylko udanych holów.:)

[2012-12-30 21:29]

Zander51

Szanowni Koledzy. Niestety pracuję w Nowy rok ( :( ) i raczej w tym dniu mnie nie będzie. Dzisiaj zacząłem balangę, więc jutro mogę nie pamiętać, jak się nazywam. W związku z tym, póki jeszcze mam nie odebrane prawa obywatelskie pragnę złożyć Wam Najserdeczniejsze...
[2012-12-30 22:12]

Zander51

Sorry, ale musiałem resetować...
Życzę Wam Koledzy złowienia ryb życia, jak mnie się udało w tym roku. Dziękuję za wspólnie spędzony czas na dyskusjach ( w większości sensownych ) i za naukę. Bo uczymy się przez całe życie. Dziękuję Irkowi za koguty. Jeszcze nic na nie nie złowiłem, ale wierzę, że to nastąpi. Byle zdrowie dopisało. Dziękuję Krzysiowi za ten wątek ( jeden z sensowniejszych na tym forum ), bo mogliśmy sobie pogadać szczerze i od serca o rybach. Dziękuję Koledzy...
[2012-12-30 22:24]

robban

No to, w takim razie i mnie by wypadalo. Najlepszego Panowie i Panie w Nowym Roku 2013. Mam nadzieje ze wszyscy polowimy rybki ! I co najwazniejsze ,spotkamy sie wirtualnie i nie tylko w starym dotychczasowym gronie. Jeszcze raz Naj........ ! [2012-12-30 23:20]

ZanderHunter

    Także koledzy zanim ten wątek przejdzie do historii a będzie to już niebawem...:) również składam Wam i Waszym rodzinom najserdeczniejsze życzenia dużo zdrówka w nadchodzącym nowym roku i bicia rekordów...:) dla mnie Wszyscy jesteście mistrzami a najważniejsze wielkimi pasjonatami wędkarstwa!...:) do zobaczenia moi drodzy nad wodą Carpe Diem!...:)


Ps....śmigam nad wodę zaliczyć ostatni spacerek w tym roku z "kijem" w ręku....:)

Pozdrawiam Andrzej.
[2012-12-31 07:22]

ZanderHunter

A więc tak Panowie sezon 2012r z mojej strony uważam za zakończony...w dniu dzisiejszym rękę uścisnęły mi 3 "patelnie" zapięte za tzw."trąbkę" z czego 2 z wysypką wskazującą na zaczątki amorów...ale z resztą czego się dziwić Wlkp. +10C...także zmykam do garów zrobić na dzisiejszą noc... tym razem "filet z sandacza w warzywach"...pychotka mówię Wam przepis postaram się zamieścić w najbliższym czasie...:)

Do siego Roku:)
[2012-12-31 16:13]