Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
ryukon1975

Zgadza się Mirku ja też wole łowić w naturalnych warunkach,dzikie ryby i dlatego w tym roku jak zawsze zapłacę w PZW.:) (2012/12/29 12:21)

Lipkor

U mnie za czasów PZW źle nie było, a to niestety już przeszłość. Nowy dzierżawca od kilku lat skutecznie czesze w kratkę całą wodę, więc wierzcie mi może być gorzej, gdy zbiornik przejmuje prywaciarz, któremu tylko szybki zysk w głowie. Poza tym pseudo-wędkarze jak w amoku byle więcej wyciągnąć byle czego, bo i tak siatami zaraz przejadą. dobijają resztę jak leci.  (2012/12/29 12:44)

Tomekoo

Panowie ryby gryzą , jeden sandał dziś przygryzł ogonem i wpakował mi się w zaczep, zaś drugi holowany przez ładną chwilkę odczepił się z dozbrojki przy nogach z kotwiczki 10Na sam koniec żebym nie miał czego szukać nad wodą kaczor około 1m ugryzł mi dozbrojkę którą świeżo założyłem...A miało być tak pięknie,,,Ja po prostu jestem do niczego , jeżeli będę miał taki kolejny sezon zaczynam szydełkować...Pozdro (2012/12/29 14:11)

ryukon1975

A szydełko Tomku masz?
Bo jak nie to zamienię szydełko na Twoje wędki.:)))

Tak to niestety czasem jest ale "co nas nie zabije to nas wzmocni". (2012/12/29 14:30)

Tomekoo

Ile razy to ma mnie wzmacniać Krzysiek ;)Chyba kupię sobie coś na serce nim kolejna okazała sztuka doprowadzi mnie do zawału ;))Szydełek mam trochę, ale wrazie wyprzedaży dam znać z pewnością ;)Chyba czas skończyć sezon zmęczyło mnie to wszystko a trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny ;)) (2012/12/29 14:35)

ryukon1975

Mi się nawet nie chce ostatnio łowić,za kilka dni rusza okres ochronny szczupaka i będzie lipa.Ciekawe co pogoda przyniesie jak będzie źle to trzeba będzie zbierać siły na marzec. (2012/12/29 14:40)

Tomekoo

Mam propozycje nie do odrzucenia Krzychu...Poproszę Cię o indywidualny tytuł który nazywał by się Mistrz Spięć 2012 ;)Co do ryb pewnie coś koło marca również zacznę atakować ale kropki i może pierwsze w życiu trocie?Kto to wie ;) (2012/12/29 14:43)

ryukon1975

Dokładnie Tomku trzeba patrzeć przed siebie a nie myśleć o tym co było Mistrzu spięć 2012.:)
W 2013 spięć nie będzie. (2012/12/29 14:54)

Tomekoo

Oby Krzysiek oby ;) (2012/12/29 14:58)

Tomekoo

Ponieważ walcze do końca i dziś zaliczam ostatnie rybki...wyglądało to tak z rana (2012/12/30 11:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomekoo

a później taka przemysłówka;) (2012/12/30 11:59)

ryukon1975

Fajne ryby Tomku,a tak przy okazji to śniegu i zimy tam u Ciebie nie ma?;) (2012/12/30 12:08)

Tomekoo

Znikła z powrotem na szczęście Krzysiek ;)Trzyma się teraz koło zera ale wcześniejsze deszcze spłukały wszystko ;)Teraz to bardziej listopad jest niż grudzień ale rybki całe w pijawkach i zasiedziały czarny kolorek dostają na brzuszkach ... (2012/12/30 12:24)

ryukon1975

U mnie też nie jest aż tak źle jak było ale jednak niefajnie jest.:) (2012/12/30 12:33)

Tomekoo

Wieje u mnie jak cholera teraz musiałem czmychać z nad wody bo mnie tak wytrząsło że szok ;)Jeszcze dziś nocne łowienie muszę pożegnać i na tym koniec sezonu bo rano jutro do poznania jadę balować i zostawić wszystkie niepowodzenia za sobą ;) (2012/12/30 12:38)

ryukon1975

Ja na ten rok już skończyłem łowienie.
Zobaczę jaką pogodę przyniesie styczeń.Może coś spróbuje złowić.
Trzeba by się też dowiedzieć kiedy istnieje najbliższa szansa wniesienia opłat na przyszły rok a póki co łowić i się śmiać.:) (2012/12/30 12:52)

Lipkor

Co tu dużo pisać, rzeka, to rzeka, a i łowca uparty! Pozdro;) (2012/12/30 12:55)

Tomekoo

Trzeba by się też dowiedzieć kiedy istnieje najbliższa szansa wniesienia opłat na przyszły rok a póki co łowić i się śmiać.:)

Tragedie tam masz Krzyś z tym PZW, u nas też dupy nie rwie obfitość wód...Ja dopiero ruszę pewnie od marca na kropki...Pozdro (2012/12/30 12:56)

adamo0

Wieje u mnie jak cholera teraz musiałem czmychać z nad wody bo mnie tak wytrząsło że szok ;) Jeszcze dziś nocne łowienie muszę pożegnać i na tym koniec sezonu bo rano jutro do poznania jadę balować i zostawić wszystkie niepowodzenia za sobą ;)

Tomku.Twardy jesteś!.Gratki za złowione rybki.Ja wczoraj pojechałem nad Bzurę i skucha.Jak okiem sięgnąć zamarznięta!Pojechałem nad jej dopływ i tam dopiero pomachałem.3godz.machania i 0 pobicia.Ale i tak było zaje.....e.Jeszcze jutro rano zobaczę czy woda jest mokra.I to chyba koniec w tym roku,bo po obiadku już nie dadzą cha cha cha? (2012/12/30 13:03)

ryukon1975

Wolny rynek Tomku.
Co lepsze wody znalazły właścicieli a to co zostało w PZW to akurat to czego nikt normalny nie chciał.:)))Jest to traktowane jako taki niechciany obowiązek. (2012/12/30 13:07)

Tomekoo

Wieje u mnie jak cholera teraz musiałem czmychać z nad wody bo mnie tak wytrząsło że szok ;) Jeszcze dziś nocne łowienie muszę pożegnać i na tym koniec sezonu bo rano jutro do poznania jadę balować i zostawić wszystkie niepowodzenia za sobą ;)

Tomku.Twardy jesteś!.Gratki za złowione rybki.Ja wczoraj pojechałem nad Bzurę i skucha.Jak okiem sięgnąć zamarznięta!Pojechałem nad jej dopływ i tam dopiero pomachałem.3godz.machania i 0 pobicia.Ale i tak było zaje.....e.Jeszcze jutro rano zobaczę czy woda jest mokra.I to chyba koniec w tym roku,bo po obiadku już nie dadzą cha cha cha?

Dzięki Imienniku ;)Nie odpuszczam do końca ;)W nocy tylko mi strach znów zaczepić suma bo wpadają na gumy jak mój ślepy pies na ściany masakra...Całą rękę mi zniekarowały od podbierania staram się w wodzie odhaczać ale nie raz nie idzie i z takimi "20takami" jest trochę szamotaniny...Ale jeszcze tylko dziś wieczorek i już mnie więcej nie będą widywać ;)Pozdro (2012/12/30 13:07)

Tomekoo

Wolny rynek Tomku.
Co lepsze wody znalazły właścicieli a to co zostało w PZW to akurat to czego nikt normalny nie chciał.:)))Jest to traktowane jako taki niechciany obowiązek.

Masz Brzany więc chociaż coś u nas trafi się komuś czasem we wronkach ale to przypadek całkowity...Mnie obdarła z woblera najlepszego jakiego miałem jedna w tym roku...Ale Twoje baśki i klony to poezja ;)U mnie kleni również nie ma sumy je wyżerają ;/ (2012/12/30 13:10)

ZanderHunter

Trzeba by się też dowiedzieć kiedy istnieje najbliższa szansa wniesienia opłat na przyszły rok a póki co łowić i się śmiać.:)

Krzysztof ja się nie poddaję...dzisiaj lechol na oko 3kg +...i do tego wyobraz sobie wysypka tarłowa na głowie nie sandacz ale ręka rybą śmierdziała...:) to co się porobiło o tej porze roku w Wlkp. to istna masakra...wiosenne wojaże rybkom się marzą...:))) oświadczam że jutro też killuję...:) a 01.01.2013 jeszcze nie wiem w każdym bądz razie oświadczam że nowe składki mam już opłacone...:) kiedyś inaugurację zaczynałem na rzece Drawie w pogoni za "trotką"...:) ale zobaczymy ile "herbatki" pójdzie w Sylwestra...:)

Pozdrawiam. (2012/12/30 13:23)

ryukon1975

No popatrz Andrzeju  u mnie na zalewie lód gruby a u Ciebie ryby o tarle myślą.:)

Pozdrawiam (2012/12/30 13:41)

JKarp

CześćPragnę donieść, że jutro sezon się kończy a Mistrz Sezonu nie wybrany...Najlepszego :-))I uważajcie na hierbatkę ....;-)JK (2012/12/30 14:55)