Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu.

utworzono: 2012/02/02 21:26
Tomekoo

A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :)

Skoro tak biorę to do siebie oby było lepiej odgórnie , na dobry początek poproszę o branie ;)Pozdro

W takie drobiazgi to góra się nie bawi. Trzy brania to minimum tak na początek.:) Naprzód Tomku.;)Dajesz rad,i nie ma reklamacji.

Były brania na pamiątkę zostały mi po nich, rysa na główce , zjedzony ogon od relaxa i łuska od sandaczyka ;)Krzysztof zaczaruj mi tu kij na rybę odgórnie bo nocą w mrozie będę walczył ;) [2012-12-28 12:43]

ZanderHunter

A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :)

Skoro tak biorę to do siebie oby było lepiej odgórnie , na dobry początek poproszę o branie ;)Pozdro

W takie drobiazgi to góra się nie bawi. Trzy brania to minimum tak na początek.:) Naprzód Tomku.;)Dajesz rad,i nie ma reklamacji.

Były brania na pamiątkę zostały mi po nich, rysa na główce , zjedzony ogon od relaxa i łuska od sandaczyka ;)Krzysztof zaczaruj mi tu kij na rybę odgórnie bo nocą w mrozie będę walczył ;)

Podejrzewam Tomku że gwózdziem programu będzie dzisiejszy wieczór nad wodą...mi po spacerku dundle idą ale popołudniowy prąd w szklance zrobi swoje...:) przyjdę do siebie i dalej będę walczył zostały 3 dni! a pózniej...365 dni!...aby do przodu...:)

P:)
[2012-12-28 13:23]

ryukon1975

Podejrzewam Tomku że gwózdziem programu będzie dzisiejszy wieczór nad wodą...mi po spacerku dundle idą ale popołudniowy prąd w szklance zrobi swoje...:) przyjdę do siebie i dalej będę walczył zostały 3 dni! a pózniej...365 dni!...aby do przodu...:)

Super przemyślenie ale mimo wszystko podsuń mi swój kij pod rękę Tomku a moje dotknięcie sprawi cuda. :))
[2012-12-28 13:33]

Tomekoo

Super przemyślenie ale mimo wszystko podsuń mi swój kij pod rękę Tomku a moje dotknięcie sprawi cuda. :))

Wiara czyni cuda i czasami ślepemu się uda ;)Zaciąłem suma dziś i pozbyłem się połowę szpuli nowej plecionki...Do tego kilka brań jeszcze...żeby było komiczniej sandacze biły tylko w czarne przynęty po zmroku ;)Pozdro [2012-12-28 20:06]

Tomekoo

Z tym kijem źle zabrzmiało ;)Wolę określenie wędkę ;))pozdro [2012-12-28 20:16]

:) [2012-12-28 20:24]

ryukon1975

Z tym kijem źle zabrzmiało ;)Wolę określenie wędkę ;))pozdro

Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:)
[2012-12-28 20:36]

Tomekoo

Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:)

Ja tam łowię w PZW i mimo że szału nie robi nie odejdę ;)Im trudniej się łowi tym wyższa samoocena ;) [2012-12-28 21:21]

adamo0

Fakt źle zabrziało.

Ja sobie Krzysiu już kilka lat tak obiecuję.Niestety! Wody które lubię są w całości  w mocach PZW.A łowienie na komercji, to dla mnie tak  jak bym łowił w wannie. [2012-12-28 21:24]

ryukon1975

Fakt źle zabrziało.

Ja tam łowię w PZW i mimo że szału nie robi nie odejdę ;)Im trudniej się łowi tym wyższa samoocena ;)

Tomku chyba cena nie samoocena.:)
Wędki za tysiąca a ryb nie ma.A na wodach zabranych kiedyś pzw 200 zł na zestaw i łowisz a kij si wciąż gnie.:)
Mam słabość do rzeki ale marzę by ją ktoś zabrał z "rąk' pzw,chętnie zapłaciłbym za łowienie komuś innemu/
[2012-12-28 21:35]

adamo0

Wiara czyni cuda i czasami ślepemu się uda ;) Zaciąłem suma dziś i pozbyłem się połowę szpuli nowej plecionki... Do tego kilka brań jeszcze...żeby było komiczniej sandacze biły tylko w czarne przynęty po zmroku ;) Pozdro

Ładny sandałek Tomku.Gratki! Ja dziś tylko nałowiłem się żywcy na  takiego.Ale niestety kor ani razu nie poszedł w dół.
[2012-12-28 21:35]

ryukon1975

Fakt źle zabrziało.

Ja sobie Krzysiu już kilka lat tak obiecuję.Niestety! Wody które lubię są w całości  w mocach PZW.A łowienie na komercji, to dla mnie tak  jak bym łowił w wannie.

U mnie w miejscowości Tomku w mocy pzw niewiele zostało.:)Jeden zbiornik zaporowy i to mały bo na duży znalazł się prawdziwy gospodarz.
[2012-12-28 21:38]

adamo0

Fakt źle zabrziało.

Ja sobie Krzysiu już kilka lat tak obiecuję.Niestety! Wody które lubię są w całości  w mocach PZW.A łowienie na komercji, to dla mnie tak  jak bym łowił w wannie.

U mnie w miejscowości Tomku w mocy pzw niewiele zostało.:)Jeden zbiornik zaporowy i to mały bo na duży znalazł się prawdziwy gospodarz.

To będzie lepiej czy gorzej? [2012-12-28 21:41]

Tomekoo

Fakt źle zabrziało.

Ja tam łowię w PZW i mimo że szału nie robi nie odejdę ;)Im trudniej się łowi tym wyższa samoocena ;)

Tomku chyba cena nie samoocena.:)
Wędki za tysiąca a ryb nie ma.A na wodach zabranych kiedyś pzw 200 zł na zestaw i łowisz a kij si wciąż gnie.:)
Mam słabość do rzeki ale marzę by ją ktoś zabrał z "rąk' pzw,chętnie zapłaciłbym za łowienie komuś innemu/

Zgadza się Krzysiek cena rośnie , ryb maleje a chętnych do łowienia przybywa...Ja podobnie jak Ty kocham rzekę za bardzo żeby przestać w niej łowić i zostaję przy tym ;)zacząłem reagować i zgłaszać kłusoli coraz częściej może choć troszkę to rybek ocali... [2012-12-28 22:03]

Tomekoo

Wiara czyni cuda i czasami ślepemu się uda ;) Zaciąłem suma dziś i pozbyłem się połowę szpuli nowej plecionki... Do tego kilka brań jeszcze...żeby było komiczniej sandacze biły tylko w czarne przynęty po zmroku ;) Pozdro

Ładny sandałek Tomku.Gratki! Ja dziś tylko nałowiłem się żywcy na  takiego.Ale niestety kor ani razu nie poszedł w dół.

Dziękuję Kolego ;)
Mogło być parę ale chytre dranie wolą ołów podgryzać ;)
No i ten sum był całkiem nie potrzebny wolał bym żeby się spiął i oszczędził sobie tej ozdoby w postaci haczyka...
Pozdro
[2012-12-28 22:04]

ryukon1975

Fakt źle zabrziało.

To będzie lepiej czy gorzej?

jest lepiej dla tych którzy chodzą tam po ryby a nie na ryby.
parking,samochody,ryb bez liku różne gatunki
tanio bo opłacający tam (mam na myśli zbiornik zaporowy) łowienie nie muszą należeć do pzw a podobno w tej opłacie ma być na przyszły rok jeszcze staw który jest na terenie gminy

[2012-12-28 22:08]

Tomekoo

To faktycznie może lepiej się przenieść na komerę...Chociaż do dziczy ciągnie...U mnie też prywacizny żądzą i dominują pięknymi wodami jednak sentyment pozostaje do Warty ... [2012-12-28 22:13]

ryukon1975

Zgadza się Krzysiek cena rośnie , ryb maleje a chętnych do łowienia przybywa...Ja podobnie jak Ty kocham rzekę za bardzo żeby przestać w niej łowić i zostaję przy tym ;)zacząłem reagować i zgłaszać kłusoli coraz częściej może choć troszkę to rybek ocali...

Po 'reformie' w policji mam ich u siebie mnóstwo.
Też coś zgłoszę w przyszłym roku aż jestem ciekaw jak zareagują.:)
[2012-12-28 22:13]

ryukon1975

To faktycznie może lepiej się przenieść na komerę...Chociaż do dziczy ciągnie...U mnie też prywacizny żądzą i dominują pięknymi wodami jednak sentyment pozostaje do Warty ...

To nie są wody prywatne Tomku.
To są byłe wody pzw przejęte przez gminę/samorząd i oni dają radę a pzw już z 3 lata temu wypuścił wodę z stawów które a oni teraz chcą reaktywować
[2012-12-28 22:20]

adamo0

jest lepiej dla tych którzy chodzą tam po ryby a nie na ryby.
parking,samochody,ryb bez liku różne gatunki
tanio bo opłacający tam (mam na myśli zbiornik zaporowy) łowienie nie muszą należeć do pzw a podobno w tej opłacie ma być na przyszły rok jeszcze staw który jest na terenie gminy

Ito jest to do czego nie mogę się nagiąć.Ryby owszem i są ale czujesz się jak na bazarze i do okoła ściesżka przy samej wodzie.Jednak wolę krzaczory i pokrzywy. [2012-12-28 22:24]

ryukon1975

Widzisz Tomku ale dzięki temu że inni tam łowią ja mam spokój nad rzeką.:)
rzeka jest niczyja tylko ja i kłusownicy:)
[2012-12-28 22:33]

Iras1975

Dzisiejszy pasiaczek złowiony na wodzie nie skalanej "ręką" PZW... [2012-12-28 22:42]

adamo0

Widzisz Tomku ale dzięki temu że inni tam łowią ja mam spokój nad rzeką.:)
rzeka jest niczyja tylko ja i kłusownicy:)

No tak, tylko oby  przewaga tych kłusoli  nie była wielka! [2012-12-28 22:45]

ryukon1975

Piękny okoń Irku.
Co do skalanie przez pzw to w zezwoleniu na przyszły rok już nie będę miał chyba wymienionego żadnego zbiornika u mnie bo pzw wszystko straci (i tak im już niewiele zostało).:)
[2012-12-28 22:53]

adamo0

Dzisiejszy pasiaczek złowiony na wodzie nie skalanej "ręką" PZW...

Fajny Okoń Irku.Czyżby to był akt uległości?Kolce i oczy w duł. [2012-12-28 22:54]