Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
u?ytkownik139802


Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:)

Eeeee, a co z twoim nickiem jest :(((( (2012/12/27 14:43)

ryukon1975


Witam Andrzeju,ja się nie poddałem.:)
Byłem dziś sprawdzić poziom wody po odwilży nie jest źle,może jutro dam radę? (2012/12/27 14:46)

ryukon1975


Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:)

Eeeee, a co z twoim nickiem jest :((((





Popsuł się.:)
Albo tylko zmienił.:) (2012/12/27 14:47)

ZanderHunter


Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:)

Eeeee, a co z twoim nickiem jest :((((





Popsuł się.:)
Albo tylko zmienił.:)




Z końcem roku czas na zmiany...:) teraz to dopiero Krzysztof nam tu będzie foty serwował...z okazami...:))) czy to cosik nie od Daiwy Krzysztofie?....:) kijek bodajże Jigger tak się nazywał...:)

P:)

P:) (2012/12/27 14:52)

ryukon1975


ryukon = dusza smoka

To ten kij który mi w ubiegłym roku dał największe ryby.Choć nie chodzi Andrzeju o nazwę  kija ale to piękno "duszy smoka".:) (2012/12/27 15:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ZanderHunter


ryukon = dusza smoka

To ten kij który mi w ubiegłym roku dał największe ryby.Choć nie chodzi Andrzeju o nazwę  kija ale to piękno "duszy smoka".:)



O tym też Krzysztof właśnie myślałem...czyli nie myliłem się smoki istnieją...:))) (2012/12/27 15:07)

ryukon1975


I dadzą rade w sezonie 2013.:)
Oj wielu się zdziwi jak bardzo dadzą radę.:) (2012/12/27 15:12)

Tomekoo


Mnie nie ominęła fala spinek więc jestem cichego przekonania że z nowym rokiem będzie lepiej ;)Pozdro (2012/12/27 15:49)

ryukon1975


Tomku będzie lepiej dla nas wszystkich.
Załatwiłem to na samej górze i nie może być inaczej.:) (2012/12/27 18:55)

ZanderHunter


Mnie nie ominęła fala spinek więc jestem cichego przekonania że z nowym rokiem będzie lepiej ;)Pozdro



Nie z nowym rokiem Tomku...tylko jutro...Ty się już o to nie martw Krzysztof to wyżej załatwił...:))) (2012/12/27 19:03)

ryukon1975


A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :) (2012/12/27 19:27)

Tomekoo


A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :)



Skoro tak biorę to do siebie oby było lepiej odgórnie , na dobry początek poproszę o branie ;)Pozdro (2012/12/27 19:50)

ryukon1975


A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :)



Skoro tak biorę to do siebie oby było lepiej odgórnie , na dobry początek poproszę o branie ;)Pozdro




W takie drobiazgi to góra się nie bawi. Trzy brania to minimum tak na początek.:) Naprzód Tomku.;)Dajesz rad,i nie ma reklamacji. (2012/12/27 20:02)

Tomekoo


A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :)



Skoro tak biorę to do siebie oby było lepiej odgórnie , na dobry początek poproszę o branie ;)Pozdro




W takie drobiazgi to góra się nie bawi. Trzy brania to minimum tak na początek.:) Naprzód Tomku.;)Dajesz rad,i nie ma reklamacji.



Były brania na pamiątkę zostały mi po nich, rysa na główce , zjedzony ogon od relaxa i łuska od sandaczyka ;)Krzysztof zaczaruj mi tu kij na rybę odgórnie bo nocą w mrozie będę walczył ;) (2012/12/28 12:43)

ZanderHunter


A jak ! A on ma chody na samej górze.:)
I nikt mu nie podskoczy. (po dwóch browarkach:)) :)



Skoro tak biorę to do siebie oby było lepiej odgórnie , na dobry początek poproszę o branie ;)Pozdro




W takie drobiazgi to góra się nie bawi. Trzy brania to minimum tak na początek.:) Naprzód Tomku.;)Dajesz rad,i nie ma reklamacji.



Były brania na pamiątkę zostały mi po nich, rysa na główce , zjedzony ogon od relaxa i łuska od sandaczyka ;)Krzysztof zaczaruj mi tu kij na rybę odgórnie bo nocą w mrozie będę walczył ;)




Podejrzewam Tomku że gwózdziem programu będzie dzisiejszy wieczór nad wodą...mi po spacerku dundle idą ale popołudniowy prąd w szklance zrobi swoje...:) przyjdę do siebie i dalej będę walczył zostały 3 dni! a pózniej...365 dni!...aby do przodu...:)

P:) (2012/12/28 13:23)

ryukon1975


Podejrzewam Tomku że gwózdziem programu będzie dzisiejszy wieczór nad wodą...mi po spacerku dundle idą ale popołudniowy prąd w szklance zrobi swoje...:) przyjdę do siebie i dalej będę walczył zostały 3 dni! a pózniej...365 dni!...aby do przodu...:)

P:)



Super przemyślenie ale mimo wszystko podsuń mi swój kij pod rękę Tomku a moje dotknięcie sprawi cuda. :)) (2012/12/28 13:33)

Tomekoo


Podejrzewam Tomku że gwózdziem programu będzie dzisiejszy wieczór nad wodą...mi po spacerku dundle idą ale popołudniowy prąd w szklance zrobi swoje...:) przyjdę do siebie i dalej będę walczył zostały 3 dni! a pózniej...365 dni!...aby do przodu...:)

P:)



Super przemyślenie ale mimo wszystko podsuń mi swój kij pod rękę Tomku a moje dotknięcie sprawi cuda. :))


Wiara czyni cuda i czasami ślepemu się uda ;)Zaciąłem suma dziś i pozbyłem się połowę szpuli nowej plecionki...Do tego kilka brań jeszcze...żeby było komiczniej sandacze biły tylko w czarne przynęty po zmroku ;)Pozdro (2012/12/28 20:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomekoo


Super przemyślenie ale mimo wszystko podsuń mi swój kij pod rękę Tomku a moje dotknięcie sprawi cuda. :))



Z tym kijem źle zabrzmiało ;)Wolę określenie wędkę ;))pozdro (2012/12/28 20:16)

ryukon1975


Super przemyślenie ale mimo wszystko podsuń mi swój kij pod rękę Tomku a moje dotknięcie sprawi cuda. :))



Z tym kijem źle zabrzmiało ;)Wolę określenie wędkę ;))pozdro







Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:) (2012/12/28 20:36)

Tomekoo


Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:)



Ja tam łowię w PZW i mimo że szału nie robi nie odejdę ;)Im trudniej się łowi tym wyższa samoocena ;) (2012/12/28 21:21)

adamo0


Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:)


Ja sobie Krzysiu już kilka lat tak obiecuję.Niestety! Wody które lubię są w całości  w mocach PZW.A łowienie na komercji, to dla mnie tak  jak bym łowił w wannie. (2012/12/28 21:24)

ryukon1975


Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:)



Ja tam łowię w PZW i mimo że szału nie robi nie odejdę ;)Im trudniej się łowi tym wyższa samoocena ;)




Tomku chyba cena nie samoocena.:)
Wędki za tysiąca a ryb nie ma.A na wodach zabranych kiedyś pzw 200 zł na zestaw i łowisz a kij si wciąż gnie.:)
Mam słabość do rzeki ale marzę by ją ktoś zabrał z "rąk' pzw,chętnie zapłaciłbym za łowienie komuś innemu/ (2012/12/28 21:35)

adamo0


Wiara czyni cuda i czasami ślepemu się uda ;) Zaciąłem suma dziś i pozbyłem się połowę szpuli nowej plecionki... Do tego kilka brań jeszcze...żeby było komiczniej sandacze biły tylko w czarne przynęty po zmroku ;) Pozdro

Ładny sandałek Tomku.Gratki! Ja dziś tylko nałowiłem się żywcy na  takiego.Ale niestety kor ani razu nie poszedł w dół. (2012/12/28 21:35)

ryukon1975


Fakt źle zabrziało.
Jestem załamany po rozmowach świątecznych z znajomymi i tym co połowili to muszę odejść z pzw i łowić w normalnych wodach.:)


Ja sobie Krzysiu już kilka lat tak obiecuję.Niestety! Wody które lubię są w całości  w mocach PZW.A łowienie na komercji, to dla mnie tak  jak bym łowił w wannie.








U mnie w miejscowości Tomku w mocy pzw niewiele zostało.:)Jeden zbiornik zaporowy i to mały bo na duży znalazł się prawdziwy gospodarz.
(2012/12/28 21:38)