Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
Tomekoo


Brakło mi tylko jednego...kierowcy a wiadoma rzecz by się stała Andrzeju ;D! (2012/12/23 17:36)

Tomekoo


Nawet ze mną nie starujcie koledzy, jednym rzutem pozamiatałem wszystkich. :P

 


he he he , Mistrz zimy ciekawe co mieli wczoraj tamci co ich spłoszyłem mógł bym pewnie rywalizować ;))) (2012/12/23 17:37)

Iras1975


Nawet ze mną nie starujcie koledzy, jednym rzutem pozamiatałem wszystkich. :P




Irku tego co to zrobił chyba bym wyfiletował w mgnieniu oka...:)))

P:)


Mieszka jakieś 300m od plaży, sąsiaduje przez płot z jednym ze strażników SSR i mają swoje numery komórkowe, komendant jest zalogowany na tym forum(mogę go pokazać). Kiedyś zadzwoniłem do kolegi z SSR, ale po tym co zrobili na moich oczach usunąłem numer z telefonu. Teraz będę działał sam, po mojej akcji mają więcej miejsca w zamrażarkach. Uratowałem tylko kilka ryb, oni zabierają wszystko jak leci. (2012/12/23 18:07)

ryukon1975


Nawet ze mną nie starujcie koledzy, jednym rzutem pozamiatałem wszystkich. :P




Irku tego co to zrobił chyba bym wyfiletował w mgnieniu oka...:)))

P:)


Mieszka jakieś 300m od plaży, sąsiaduje przez płot z jednym ze strażników SSR i mają swoje numery komórkowe, komendant jest zalogowany na tym forum(mogę go pokazać). Kiedyś zadzwoniłem do kolegi z SSR, ale po tym co zrobili na moich oczach usunąłem numer z telefonu. Teraz będę działał sam, po mojej akcji mają więcej miejsca w zamrażarkach. Uratowałem tylko kilka ryb, oni zabierają wszystko jak leci.







Tak to jest na wodach PZW nie Ciebie pierwszego to spotkało Irku.
Działaj sam nie brataj się z wrogiem. (2012/12/23 18:14)

Iras1975


Kawałek dalej dziabnąłem esoxa poniżej miary na Krwawą Merry. (2012/12/23 18:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Kawałek dalej dziabnąłem esoxa poniżej miary na Krwawą Merry.








Fajny esox ,ja mogę tylko powtórzyć dawno mi tak grudzień nie sprzyjał w łowieniu i o esoxach mogę tylko pomarzyć. (2012/12/23 19:00)

Tomekoo


Kawałek dalej dziabnąłem esoxa poniżej miary na Krwawą Merry.




Gratki, co do kłusownictwa mam podobne podejście i co raz więcej wrogów heh ;p (2012/12/23 20:12)

turu82


Masakra co to za przyjemność nałapać ryb w siatkę, żadna  , rozumiem głód ale żeby tak niczczyć  przyrode ,i tak pewnie większczość tej drobnicy  wyżucili by na gnój   ,  strażnik czy komendant odrazu powinien dostać z 5 tysia kary to by sie może nauczył . To jest debilizm

(2012/12/23 22:48)

Tomekoo


Życzę Wszystkim zdrowych , wesołych i pogodnych świąt! ;) (2012/12/24 14:17)

u?ytkownik37642


Życzę Wszystkim zdrowych , wesołych i pogodnych świąt! ;)

Ja również;) (2012/12/24 15:02)

Roxola


Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha życzy Wam Ola Roxola



(2012/12/24 16:59)

bluehornet


Czołem Szanownemu Towarzystwu życząc jednocześnie Wesołych Świąt . Niestety nie chwalę się żadnym okazem , ponieważ dziwnym trafem jak nigdy wszystkie złowione w 2012r. ryby wypuściłem ( chyba mnie pogięło nieco ! ) . Jedyne czym mogę się pochwalić to zajęciem I-szego miejsca w Grand Prix swojego Koła za 2012r. - na cztery edycje od 2009r. trzy wygrałem , w ubiegłym roku  byłem III :)) (2012/12/24 17:20)

Tomekoo


Czołem Szanownemu Towarzystwu życząc jednocześnie Wesołych Świąt . Niestety nie chwalę się żadnym okazem , ponieważ dziwnym trafem jak nigdy wszystkie złowione w 2012r. ryby wypuściłem ( chyba mnie pogięło nieco ! ) . Jedyne czym mogę się pochwalić to zajęciem I-szego miejsca w Grand Prix swojego Koła za 2012r. - na cztery edycje od 2009r. trzy wygrałem , w ubiegłym roku  byłem III :))


Gratulacje więc!I życzę lepszych sukcesów w nadchodzącym nowym roku ;)Pozdro (2012/12/24 19:21)

Tomekoo


Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha życzy Wam Ola Roxola




I Tobie Olu życzę wszystkiego naaaaj w te święta i nadchodzący nowy rok 2013;) (2012/12/24 19:22)

ryukon1975


Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha życzy Wam Ola Roxola




I Tobie Olu życzę wszystkiego naaaaj w te święta i nadchodzący nowy rok 2013;)







Przeczytałem tyle życzeń że każde jaki wymyślę będą tylko ich kopią więc napisze krótko- Najlepszego :). (2012/12/24 20:35)

u?ytkownik64718


Nawet ze mną nie starujcie koledzy, jednym rzutem pozamiatałem wszystkich. :P




Irku tego co to zrobił chyba bym wyfiletował w mgnieniu oka...:)))

P:)


Mieszka jakieś 300m od plaży, sąsiaduje przez płot z jednym ze strażników SSR i mają swoje numery komórkowe, komendant jest zalogowany na tym forum(mogę go pokazać). Kiedyś zadzwoniłem do kolegi z SSR, ale po tym co zrobili na moich oczach usunąłem numer z telefonu. Teraz będę działał sam, po mojej akcji mają więcej miejsca w zamrażarkach. Uratowałem tylko kilka ryb, oni zabierają wszystko jak leci.


No patrz Irku a mnie taki jeden niby strażnik cały czas uświadamia na forum jacy to oni są porządni , mało co jeszcze bym uwirzył, ha,ha. (2012/12/24 22:14)

ZanderHunter


Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha życzy Wam Ola Roxola




I Tobie Olu życzę wszystkiego naaaaj w te święta i nadchodzący nowy rok 2013;)







Przeczytałem tyle życzeń że każde jaki wymyślę będą tylko ich kopią więc napisze krótko- Najlepszego :).




Przyłączam się tak samo jak Krzysztof...:) i dodam jeszcze że życzę Wam umiaru przy stole...interpretacja dowolna...:)))


P:) (2012/12/25 02:10)

ryukon1975


Dzięki wielkie za przesyłkę Karolu.:)
Wczoraj otrzymałem formę,po świętach ją dopracuję a po nowym roku zacznę odlewać.
Lubię coś czasem zrobić sam więc nie będzie z tym problemu. (2012/12/25 08:18)

ryukon1975


25-12-2012
Czas podsumować sezon (rok?).
Wielu kolegów zgłosiło swoje ryby,jedni więcej inni mniej.
Przenajwyższa komisja nie podejmie się wyboru jednego najlepszego z tak wielu znakomitych łowców.
Każdy kto zgłosił choć jedną rybę i nie bał się zmierzyć z innymi jest dla niej MISTRZEM.

Więc pozostaje mi tylko zaprosić mistrzów do nowego wątku -"Wybory mistrza sezonu 2013" który za chwilę zostanie założony.
Wątek "Wybory mistrza sezonu" "zamykam". Zamykam teoretycznie nie blokuje będzie cały czas do obejrzenia dla wszystkich bo zbyt wielu na niego pracowało bym miał śmiałość całkowicie go zamknąć.

Skarg,wniosków itp. nie przyjmujemy.:)
Do zobaczenia w 'Wyborach mistrza sezonu 2013" i niech los,woda i ryby sprzyjają wszystkim którzy się odważą podjąć rywalizację w Nowym Roku 2013.
Połamania.
(2012/12/25 19:08)

Tomekoo


Ja bym się wstrzymał Krzysiek do końca roku jednak ;)Bo na bank nie jeden z nas uda się do sylwestra choć raz nad wodę i nadal jest szansa zaskoczenia efektownym wejściem od tyłu ;)))))Pozdro (2012/12/25 19:14)

ryukon1975


Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:) (2012/12/25 19:21)

ZanderHunter


Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:)



Ja będę się Krzysztof starał jak Szanowna Komisja będzie na kolanach ale od tyłu wchodzić nie będę...:)))

P:)
(2012/12/25 19:28)

ryukon1975




Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:)



Ja będę się Krzysztof starał jak Szanowna Komisja będzie na kolanach ale od tyłu wchodzić nie będę...:)))

P:)





Mam taką nadzieję Andrzeju że nikt tego komisji nie zrobi.:) (2012/12/25 19:33)

Tomekoo




Tomek dlatego wątek jak napisałem będzie cały czas otwarty i zawsze można wrzucić fotę z piękną rybą.:)
I zwalić tym komisję na kolana.:)
Pozdro.:)



Ja będę się Krzysztof starał jak Szanowna Komisja będzie na kolanach ale od tyłu wchodzić nie będę...:)))

P:)





Mam taką nadzieję Andrzeju że nikt tego komisji nie zrobi.:)



Ała...Bez nie czystych zagrań ;-))) (2012/12/25 20:09)

ZanderHunter


Powitać..wszyscy się poddali?... że taka cisza...chłopaki głowa do góry...:) dzisiaj zaliczyłem spacerek z Tomkiem padł sumik pod wymiar oraz łopatka taka 3 mieniąca się złotem...także okazów nie było ale ręka rybą śmierdziała a to chyba najważniejsze w naszym sporcie...:)

P:) (2012/12/27 14:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.