Wybory Mistrza Sezonu.

/ 3018 odpowiedzi / 665 zdjęć
szyspinn29

Tomku, ja niewiem co sie dzieje , ale Wy teraz non stop łopaty na spina na wielkie gumy łowicie, coś im sie poj.. :)

Koledzy z forum innego też lechy na spining łowią...

A te sumy z Warty ? Gryzą jeszcze ?

Wielkie gratulacje Irku, Andreju, Tomku.

(2012/12/22 19:01)

Tomekoo

Leszcze często łowię jesienią i zimą na gumy i małe wahadełka,teraz potrzebują mięsa i gryzą ...w ciągu 1 roku mam około 10 leszczy 3-4+ na spina na gumy 7-10cmA sumy teraz pływają zbijając się w grypy jak idzie kra i dla tego się je podhacza ;/Pozdro (2012/12/22 19:35)

u?ytkownik37642

Najszanowniejsza komisjo "Wyborów Mistrza sezonu",chociaż nie uczestniczyłem w tym wyścigu z przyczyn oczywistych-(....kobieta...!) ale śledzę Wasze postępy i gratulacje tym którzy dali sobie radę z nimi jak i z pogodą Ciekaw jestem Krzychu kiedy ogłosicie oficjal.;) (2012/12/22 19:41)

Tomekoo

Najszanowniejsza komisjo "Wyborów Mistrza sezonu",chociaż nie uczestniczyłem w tym wyścigu z przyczyn oczywistych-(....kobieta...!) ale śledzę Wasze postępy i gratulacje tym którzy dali sobie radę z nimi jak i z pogodą Ciekaw jestem Krzychu kiedy ogłosicie oficjal.;)

Sezon Trwa do 31 grudnia ;)Najlepsze przed nami ;))Pozdro (2012/12/22 19:45)

ZanderHunter

Najszanowniejsza komisjo "Wyborów Mistrza sezonu",chociaż nie uczestniczyłem w tym wyścigu z przyczyn oczywistych-(....kobieta...!) ale śledzę Wasze postępy i gratulacje tym którzy dali sobie radę z nimi jak i z pogodą Ciekaw jestem Krzychu kiedy ogłosicie oficjal.;)

Sezon Trwa do 31 grudnia ;)Najlepsze przed nami ;))Pozdro

Tak jest! jeszcze może się dużo wydarzyć...:) jutro killujemy razem z Tomkiem...:)))

P:) (2012/12/22 20:10)

ryukon1975

Mariusz na samą myśl o ogłoszeniu wyników i wyborze najlepszego muszę się napić.:)))
Nie dam rady !!! (2012/12/22 20:27)

robban

Szkoda Andrzeju ,ze nie moge dolaczyc do Ciebie i Tomka !!! :(((( Ale jak sie domyslam , to jutro macie szczesliwy dzien. Nalapiecie panowie, ktos musi !!!!! :) (2012/12/22 20:39)

Iras1975

Mariusz na samą myśl o ogłoszeniu wyników i wyborze najlepszego muszę się napić.:)))
Nie dam rady !!!

Chętnie pomogę w liczeniu punktów=napiciu się.:))) (2012/12/22 20:58)

ryukon1975

Irek wiem że we dwóch dalibyśmy radę to policzyć.:)))) (2012/12/22 21:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975

Irek wiem że we dwóch dalibyśmy radę to policzyć.:))))

Uuuuu.... Hmm... Nie lubię przeceniać swoich możliwości, a dzieląc na dwóch też trudno powiedzieć. Nie znam potencjału/możliwości Głównego Sędziego?;)

Nie będzie lekko...

(2012/12/22 21:20)

ZanderHunter

We dwóch mówisz Krzysztofie hmm...oj ale słodko by było...:))) (2012/12/22 21:20)

ryukon1975

Andrzeju zawsze możesz pomóc.:))) (2012/12/22 21:30)

ryukon1975

Uuuuu.... Hmm... Nie lubię przeceniać swoich możliwości, a dzieląc na dwóch też trudno powiedzieć. Nie znam potencjału/możliwości Głównego Sędziego?;)

Nie będzie lekko...

No nie będzie Irku lekko musimy jako komisja podejmować ciężkie decyzje.:) (2012/12/22 21:44)

Iras1975

Nie będzie lekko...

No nie będzie Irku lekko musimy jako komisja podejmować ciężkie decyzje.:)

Poczekajmy na jutrzejsze efekty, a może do końca roku coś się jeszcze uda ukillować?

;)

(2012/12/22 21:51)

ryukon1975

Może się uda jak tylko mróz puści to startuję.;) (2012/12/22 21:58)

u?ytkownik37642

No to powodzonka życzę,ja idę moczyc co innego...:)Oby do 2013,wtedy to podwajam stawkę;) (2012/12/22 22:27)

Bernard51

Ja się nie poddaję...i czasami mi to wychodzi na dobre...:)

Taki marzyl mi sie na wigilie,ale na marzeniach sie skończylo !
Gratulacje Andrzeju milo popatrzeć- przynajmniej?
(2012/12/23 05:44)

ryukon1975

Sezon Trwa do 31 grudnia ;)Najlepsze przed nami ;))Pozdro

Tak jest! jeszcze może się dużo wydarzyć...:) jutro killujemy razem z Tomkiem...:)))

P:)

W związku z powyższymi uwagami muszę się wstrzymać z ogłoszeniem wyników.:)
Szkoda tylko że u mnie zimno jak na Syberii i nie borę chwilowo udziału w walce o tytuł.:) (2012/12/23 07:59)

Iras1975

Zaraz biorę spinna i startuję, dziś może południowy brzeg jeziora sprawdzę. (2012/12/23 10:46)

JOPEK1971

We dwóch mówisz Krzysztofie hmm...oj ale słodko by było...:)))

Jak zerknąłem na tę fotkę od razu pomaszerowałem do kibelka,wczoraj mnie sponiewierała pierwsza z lewej;-))) Zdrowości i wesołości życzę. (2012/12/23 11:04)

Tomekoo

Z Andrzeje nie połowiłem zakola nam stanęły hehe ;)za to były pogawędki i śmiech ;)Pozdro (2012/12/23 13:48)

Iras1975

Nawet ze mną nie starujcie koledzy, jednym rzutem pozamiatałem wszystkich. :P

(2012/12/23 16:12)

ZanderHunter

Z Andrzeje nie połowiłem zakola nam stanęły hehe ;)za to były pogawędki i śmiech ;)Pozdro

Nie ważne Tomku ryby...przede wszystkim liczy się dobre towarzystwo...:))) (2012/12/23 17:18)

ryukon1975

Dałeś radę Irku.:)
Jesteś mistrzem dnia.:) (2012/12/23 17:28)

ZanderHunter

Irku tego co to zrobił chyba bym wyfiletował w mgnieniu oka...:)))

P:) (2012/12/23 17:32)