Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu.

utworzono: 2012/02/02 21:26
ZanderHunter

Piękne ryby Andrzeju.
Jednak patrząc na zdjęcia to nie ryb Ci zazdroszczę tylko tych warunków,które w porównaniu z tym co jest u mnie są wręcz letnie.:)

Dokładnie Krzysztofie...:) z tego co słyszałem dzisiaj rano w radiu to na wschodzie -17C a w Wlkp. +3C także rozbieżność jest arcy ciekawa...:) ale czuć już dzisiaj było że od wschodu nadciąga "dziadek mróz"...:)

P:)
[2012-12-20 16:49]

szyspinn29

Przepiękne rybki, ale ja bym zaprosił tego pierwszego :) [2012-12-20 17:00]

Tomekoo

Ja się nie poddaję...i czasami mi to wychodzi na dobre...:)

Gratki po raz kolejny i nie ustający ;))Pięknie wymiotłeś ja skończyłem na 4 pstrykach pustych...Jak pozwoli opatrzność Boża pojadę w sobotę-niedzielę zaatakować troszkę rzeczkę może akurat coś pstryknie.Choć mały dla ukojenia roztrzęsionych rąk po spinach ;)Pozdro [2012-12-20 17:14]

Lipkor

Dajesz radę Andrzeju, gratuluję połowu. Widać nowy kijek się spisuje, bo wyniki mówią same za siebie. Powiedz, patyk godny uwagi?
[2012-12-20 17:37]

ZanderHunter

Dajesz radę Andrzeju, gratuluję połowu. Widać nowy kijek się spisuje, bo wyniki mówią same za siebie. Powiedz, patyk godny uwagi?

Jak najbardziej Darku patyk godny uwagi leży mi ten Batson...:) na dzisiejszych rybkach pracował sam blank gdyż hamulec mam z reguły skręcony na beton łowiąc plecionką...także dzisiejsza 3 z małym plusikiem nie poszalała...:) czuła szczytówka + mocny dolnik to jest to...:) w razie pytań pisz na priv...:)

[2012-12-20 17:52]

Tomekoo

taki leszek...+ 3 sumy z tego jeden pewnie na życiówkę jak spotkam go znów za rok ;) [2012-12-22 17:20]

Tomekoo

[2012-12-22 17:20]

Tomekoo

a tu świąteczne pożegnanie bez uścisków (prócz mojego palca) i pocałunków heheh [2012-12-22 17:21]

Iras1975

a tu świąteczne pożegnanie bez uścisków (prócz mojego palca) i pocałunków heheh

Jutro w prawym ramieniu będziesz chyba miał zakwasy.;)

Mnie po dzisiejszym killowaniu tylko nogi i plecy bolą.:)))

[2012-12-22 17:45]

Tomekoo

No walka była , ale co z tego jak można powiedzieć że nie w sezonie...Wolał bym tak ładne pasiaki jak Ty łowić;)Pozdro [2012-12-22 17:51]

ZanderHunter

Koledzy się chwalą no to żebym nie odstawał za bardzo i ja coś zapodam z dnia dzisiejszego...:) tzw. 80-siątka...:)
[2012-12-22 18:12]

Tomekoo

Piękny Gratulacje po raz kolejny i nie ustający ;)Mam nadzieje że i ja jutro zobaczę sandacza...Imieninowego ;)Pozdro [2012-12-22 18:17]

szyspinn29

Tomku, ja niewiem co sie dzieje , ale Wy teraz non stop łopaty na spina na wielkie gumy łowicie, coś im sie poj.. :)

Koledzy z forum innego też lechy na spining łowią...

A te sumy z Warty ? Gryzą jeszcze ?

Wielkie gratulacje Irku, Andreju, Tomku.

[2012-12-22 19:01]

Tomekoo

Leszcze często łowię jesienią i zimą na gumy i małe wahadełka,teraz potrzebują mięsa i gryzą ...w ciągu 1 roku mam około 10 leszczy 3-4+ na spina na gumy 7-10cmA sumy teraz pływają zbijając się w grypy jak idzie kra i dla tego się je podhacza ;/Pozdro [2012-12-22 19:35]

Najszanowniejsza komisjo "Wyborów Mistrza sezonu",chociaż nie uczestniczyłem w tym wyścigu z przyczyn oczywistych-(....kobieta...!) ale śledzę Wasze postępy i gratulacje tym którzy dali sobie radę z nimi jak i z pogodą Ciekaw jestem Krzychu kiedy ogłosicie oficjal.;) [2012-12-22 19:41]

Tomekoo

Najszanowniejsza komisjo "Wyborów Mistrza sezonu",chociaż nie uczestniczyłem w tym wyścigu z przyczyn oczywistych-(....kobieta...!) ale śledzę Wasze postępy i gratulacje tym którzy dali sobie radę z nimi jak i z pogodą Ciekaw jestem Krzychu kiedy ogłosicie oficjal.;)

Sezon Trwa do 31 grudnia ;)Najlepsze przed nami ;))Pozdro [2012-12-22 19:45]

ZanderHunter

Najszanowniejsza komisjo "Wyborów Mistrza sezonu",chociaż nie uczestniczyłem w tym wyścigu z przyczyn oczywistych-(....kobieta...!) ale śledzę Wasze postępy i gratulacje tym którzy dali sobie radę z nimi jak i z pogodą Ciekaw jestem Krzychu kiedy ogłosicie oficjal.;)

Sezon Trwa do 31 grudnia ;)Najlepsze przed nami ;))Pozdro

Tak jest! jeszcze może się dużo wydarzyć...:) jutro killujemy razem z Tomkiem...:)))

[2012-12-22 20:10]

ryukon1975

Mariusz na samą myśl o ogłoszeniu wyników i wyborze najlepszego muszę się napić.:)))
Nie dam rady !!!
[2012-12-22 20:27]

robban

Szkoda Andrzeju ,ze nie moge dolaczyc do Ciebie i Tomka !!! :(((( Ale jak sie domyslam , to jutro macie szczesliwy dzien. Nalapiecie panowie, ktos musi !!!!! :) [2012-12-22 20:39]

Iras1975

Mariusz na samą myśl o ogłoszeniu wyników i wyborze najlepszego muszę się napić.:)))
Nie dam rady !!!

Chętnie pomogę w liczeniu punktów=napiciu się.:))) [2012-12-22 20:58]

ryukon1975

Irek wiem że we dwóch dalibyśmy radę to policzyć.:))))
[2012-12-22 21:09]

Iras1975

Uuuuu.... Hmm... Nie lubię przeceniać swoich możliwości, a dzieląc na dwóch też trudno powiedzieć. Nie znam potencjału/możliwości Głównego Sędziego?;)

Nie będzie lekko...

[2012-12-22 21:20]

ZanderHunter

We dwóch mówisz Krzysztofie hmm...oj ale słodko by było...:)))
[2012-12-22 21:20]

ryukon1975

Andrzeju zawsze możesz pomóc.:)))
[2012-12-22 21:30]

ryukon1975

Uuuuu.... Hmm... Nie lubię przeceniać swoich możliwości, a dzieląc na dwóch też trudno powiedzieć. Nie znam potencjału/możliwości Głównego Sędziego?;)

Nie będzie lekko...

No nie będzie Irku lekko musimy jako komisja podejmować ciężkie decyzje.:)
[2012-12-22 21:44]