Zaloguj się do konta

Wybory Mistrza Sezonu.

utworzono: 2012/02/02 21:26
ryukon1975

Czekałem na fotkę z dzisiejszego połowu od samego ranka.
Było warto piękna jest.:)
"Członek" grupy Iras1975 pięknie zapunktował.:)
[2012-02-18 17:47]

Iras1975

Czekałem na fotkę z dzisiejszego połowu od samego ranka.
Było warto piękna jest.:)
"Członek" grupy Iras1975 pięknie zapunktował.:)


Mam taką cichą nadzieję, że za aktywność i starania będzie jakaś dolewka tego niezwykle wysokoprocentowego browara?;) [2012-02-18 17:58]

ryukon1975

Będzie browar z "gwoździem".:)
[2012-02-18 18:00]

Iras1975

Oby to nie był gwóźdź do wędkarskiej trumny.;) [2012-02-18 18:16]

ryukon1975

Przewodniczący nie grabarz.:)
Od tego gwoździa to się dopiero zacznie WĘDKARSTWO. :)

[2012-02-18 19:13]

Iras1975

Aaaa... no to jutro tez startuję bo -co dwa gwoździe, to nie jeden.;) [2012-02-18 19:37]

ryukon1975

Połamania.
U mnie też się budzi nadzieja bo temperatura dziś cały dzień dodatnia,kilka dni i ja też ruszę.
Stary łowca ruszy na łów.:))Rzeka wzywa.
[2012-02-18 19:49]

Iras1975

Oby lody puściły przed 30stym to może jakieś nowe okazy się pojawią.;) [2012-02-18 20:38]

ryukon1975

Mam nadzieje że puszczą,już niedługo.
U mnie lodzik cieniutki a nurt potężny.:)
[2012-02-18 20:49]

Bernard51

No napewno przed 30stym puszcza mrozy!!-bo najblizszy 30sty to marzec
Ten gwozdz Ci zamacil??
[2012-02-18 20:53]

ryukon1975

No napewno przed 30stym puszcza mrozy!!-bo najblizszy 30sty to marzec
Ten gwozdz Ci zamacil??




Jestem zdekoncentrowany bo teraz nad rzekę trzeba będzie się malować i robię listę kosmetyków.Nie stanę przed kamerą bez makijażu a to już przesądzone armia prawników całą zimę nad tym pracowała.:)))
[2012-02-18 20:59]

Bernard51

Ponoc to nowum z kamerami idzie od zachodu niczym na podkarpacie przyjdzie to moze juz z satelity bedziemy nagrywani i to chinskiej
[2012-02-18 21:05]

ryukon1975

Ponoc to nowum z kamerami idzie od zachodu niczym na podkarpacie przyjdzie to moze juz z satelity bedziemy nagrywani i to chinskiej


Uwierz mi nie idzie i nie przyjdzie.:)

[2012-02-18 21:08]

Bernard51

To poco Ci te pomadki do makijarzu??
Zaraz Kliczko walczy ten na straznika by sie nadawal!!
[2012-02-18 21:20]

ryukon1975

To poco Ci te pomadki do makijarzu??
Zaraz Kliczko walczy ten na straznika by sie nadawal!!



Kliczko to jest gość po studiach,za mądry.:)
I on się rusza tylko za dużą kasę ,nie społecznie.:)
[2012-02-18 21:27]

ryukon1975

To poco Ci te pomadki do makijarzu??
Zaraz Kliczko walczy ten na straznika by sie nadawal!!



Pomadki to tak dla zmylenia przeciwnika,żeby myśleli że w to uwierzyłem.:)
[2012-02-18 21:59]

Iras1975

Może z tych nagrań powstanie serial na miarę "Mody na sukces"?;)

Najwyraźniej komuś sukcesów brak i miota się jak ryba w sieci(internetowej).;)

[2012-02-18 22:14]

Bernard51

Kliczko to jest gość po studiach,za mądry.:)
I on się rusza tylko za dużą kasę ,nie społecznie

Moze? ale wiesz ile traci??jak by chcial  polapac ryby to musi uiscic oplate 100%NO i na medal ZASLUZONY DO PZW nie ma szans "platny wyrobnik".A taki medal w niedziele by przypiąl do klapy i w miescie wszyscy znajomi to z zazdrosci by poczerwienieli i odrazu zdobylby popularnosc nie to co teraz zabijaka jakis??
[2012-02-18 22:15]

ryukon1975

Kliczko to jest gość po studiach,za mądry.:)
I on się rusza tylko za dużą kasę ,nie społecznie

Moze? ale wiesz ile traci??jak by chcial  polapac ryby to musi uiscic oplate 100%NO i na medal ZASLUZONY DO PZW nie ma szans "platny wyrobnik".A taki medal w niedziele by przypiąl do klapy i w miescie wszyscy znajomi to z zazdrosci by poczerwienieli i odrazu zdobylby popularnosc nie to co teraz zabijaka jakis??



Kliczko by łowił za darmo,bez opłat.
W dzień wstąpienia do PZW zostałby członkiem jakiegoś zarządu i dostałby za zasługi medal z wieńcami i już nie płaci.
Poczytaj na stronie głównej sprawozdania z zebrań kół,tam na każdym zebraniu kilku członków zarządu dostaje medale i nie płacą a że tych zarządów tysiące a ludzi w nich pewnie dziesiątki tysięcy-dziesiątki tysięcy niepłacących to bieda w PZW.:)
Strażnicy w wielu okręgach też płacą za kartę symboliczne 5 zł,same w tym związku darmozjady.:)


[2012-02-18 22:28]

DelTor0

To moze moja 'brzana' dla ubogich hehehe [2012-02-18 22:54]

DelTor0

I podbije stawke moim 'boleniem' dla ubogich hehehe :D [2012-02-18 22:58]

Bernard51

Szacowna komisjo prosze zwrocic uwage na te dwa okazy, czy ssr nie bedzie interwecji??
[2012-02-19 06:43]

ryukon1975

Szacowna komisjo prosze zwrocic uwage na te dwa okazy, czy ssr nie bedzie interwecji??




Będzie,jeden z znanych i szanowanych kamerzysta i spec od zdjęć (którego nazwiska nie wymienię bo już za to się płaci:)) z Hollywood leci prywatnym samolotem by ją uwiecznić.:)
[2012-02-19 06:59]

Roxola

Koledzy, ponieważ lepiej jest nie robić makijażu wcale, niż zrobić go źle, proponuję Wam stronę,
na której znajdziecie wiele cennych porad,które w niedługim czasie mogą się Wam przydać.

http://www.kobieta.pl/uroda/twarz-i-cialo/zobacz/artykul/makijaz-dla-poczatkujacych/

Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania z przyjemnością odpowiem.
Ale pamiętajcie,że nawet jak przy kontroli będziecie ''potulni jak baran'' to nie uchroni Was to
przed ''opluwaniem'' w internecie. Jednak na zarejestrowanym nagraniu Wasz makijaż będzie perfekcyjny.

Zdumiewające jak szybko człowiek może się zmienić z awanturnika na potulnego barana.
Wystarczą na to zaledwie trzy ostatnie posty, tak więc każdy może być filmowany;

http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=36&func=view&catid=5&id=41

Na wszystkie pytania odpowiem w wątku ''Na każdy temat", a kolejny konkurs zatytułujemy
"Najlepszy makijaż na ryby"
[2012-02-19 10:08]

Roxola

Wracając do trwającego konkursu... zasiadanie w Najjaśniejszej Komisji zobowiązuje,

więc odniosę się do okazów, które nie umknęły mojej uwadze, ponieważ bacznie śledzę temat.


Kolego krzychu666 okaz,który przedstawiłeś do konkursu jest drobnostką w porównaniu do uśmiechu żony

i radości ze złowionej ryby. Ponieważ jest to ryba nie złowiona przez Ciebie, a przez Żonę nie możemy

uznać Twojego zgłoszenia do konkursu:) Czekamy na kolejne.


Kolego ZanderHunter, muszę przyznać,że złowiony przez Ciebie okoń doskonale prezentuje się na zdjęciu.

Ale to nie przesądza o wygranej, dlatego nie czekaj na werdykt tylko zgłaszaj kolejne okazy.


Kolego egzekutor, w sprawie Twojego zgłoszenia wypowiedział się już Przewodniczący Najjaśniejszej Komisji

i ja również podzielam Jego zdanie i bałabym się sprzeciwić :)


Kolego Pitbul, Twój okaz przedstawiony do konkursu... hmm... Wyrażę swoje zdanie w ten sposób;

Gdyby Kolega Bernard szprotki wystawił do konkursu, zamiast je zjeść, to pokonałyby Twój okaz :)

Konkurs trwa i każde Twoje zgłoszenie zwiększa szansę na wygraną.


Ryby Przewodniczącego nie zaliczają się ...więc nie komentuję :)


Kolego Iras1975 widzę,że coś tam wisi na haczyku jednak blask pięknie zachodzącego słońca uniemożliwia mi ocenę :)

Próbuj dalej :)))


Kolego DelTorO boję się komentować Twoje zdjęcia, bo może już jesteśmy obserwowani, dlatego przemilczę :)))


I teraz pytanie do Przewodniczącego Najjaśniejszej Komisji. Czy wszyscy uczestnicy konkursu wpłacili startowe ???

[2012-02-19 10:58]