Wybory do Europarlamentu

/ 46 odpowiedzi
spines21

każdego można rozliczyć-zwłaszcza polityka.oni mają obowiązek pokazać swoje dochody i je udokumentować.
a ja mogę nie glosować następnym razem na tego gościa.
nikt tak dobrze nie rozliczy polityka jak inny polityk.
zwłaszcza w naszym kraju.
nie bądz takim fatalistą:) (2009/06/07 22:22)

withanight88

dobrze wiesz ,ze co trzeci finguje swoje dochody zeby ukryc to co ukradł! (2009/06/07 22:25)

u?ytkownik13410

Byłem, zagłosowałem i jest okej. Ani troche nie dziwi mnie frekwencja, przecież to najmniej istotne wybory ze wszystkich, daleko od "naszego podwórka". Tylko troszkę wstyd w Europie. (2009/06/07 22:35)

spines21

nie da rady.pewno,że można kombinować,ale muszą przecież co roku składać deklaracie majątkowe.widać co i jak.
łatwiej zrobić kase gdzie indziej jak ktoś taki obryty w kantach. (2009/06/07 22:38)

u?ytkownik3378

kerad1,tak jak to opisałeś" kąt ugięcia" i kogo nie wybierzesz to takie pierdoły będą uchwalać. to wszystko to jedna zmyłka,kto inny pociąga za sznurki i śmiesznym jest wierzyć że mamy na cokolwiek wpływ głosując.światopogląd wybranych szybko okaże się inny od deklarowanego kilka dni przed wyborami.dlaczego? (2009/06/08 00:20)

Bop

ja też nie brałem udziału w wyborach na eurooszustów. i mam niezłą breche z frekwencji buahahaha 20 kilka %. (2009/06/08 10:48)

u?ytkownik753

Żal mi większości dyskutantów w tym wątku a najbardziej autora, że wypisuje takie bzdury. Popisu ludzkiej niewiedzy i wątpliwej inteligencji udzielił nam niewątpliwie Bop.
Dla Panów przewiduję jedynie "eksmisję" do Chin bądź Korei Północnej. Tam nie będziecie musieli głosować ani mieć powodu do śmiechu związanego z frekwencją.
Userzy, którzy wykazują się w tej dyskusji odrobiną oleju w głowie to spines21 i Grzegorz_Mik.
Wstyd mi za takich przedstawicieli społeczeństwa, którzy popierają autora tego wątku.
Nie kocham tego kraju ale szanuję wolność, o którą walczyło pokolenie mojego dziadka a później rówieśnicy mojego ojca w 1989 roku.

Pozdro dla świadomych obywateli! (2009/06/08 13:04)

u?ytkownik3378

pyniek, jeszcze z takim pokrętnym tokiem myślenia nie miałem do czynienia .gdybyś potrafił konstruktywnie myśleć to zanim napisałbyś coś równie głupiego ,zastanowił bys się nad sensem wypowiedzi.ja w przeciwieństwie do Ciebie kocham ten kraj,bo mój,nienawidzę komuny i tych którzy dla paru srebrników sprzedali wartości za które miałem zaszczyt walczyć .wartosci okupione przez wielu ludzi latami więzienia, a bywało że życiem. wiec jeśli szanujesz wolność to nie odbieraj jej nikomu patafianie. (2009/06/08 13:26)

Irus369

Ja nie głosowałem, poza marginalnymi wyjątkami, nazwiska kandydatow i tych, którzy zostali europosłami nie kojarzą mi się z fachowym uprawianiem polityki, ba, z jakimkolwiek przygotowaniem do tejze misji, wiec nie sądzę, żeby któryś z nich godnie mnie reprezentował. Jeśli w ogóle:-). Do roku2005 brałem udział we wszystkich możliwych wyborach, a teraz mi to już nie grozi. (2009/06/08 13:35)

u?ytkownik3378

takie twoje prawo głosować na kogo chcesz lub nie głosować wcale.prywatnie- i tak nie masz na nic wplywu (2009/06/08 13:42)

Irus369

Prywatnie... to ja wiem o co chodzi, tylko się podzieliłem z kolegami swoją opinią, zamiast wzajemnie przekonywać czy lepiej głosować, czy nie, czy to złodzieje, czy nie, nazewnictwo i synonimy tutaj nie grają roli, polityka to robota jak każda, tyle, że to my się dokładamy do tego, żeby "im" było lepiej. Nie głosując, wolny jestem jak ping-pong i czuję się lepiej. Działałem kiedyś w pewnym ugrupowaniu ponad 5lat, ugrupowanie jak to ugrupowanie, opcja się nie liczy, mechanizmy są te same. To taka drużynowa zabawa, z której korzyści czerpie tylko drużyna. Napatrzyłem się i poszedłem w swoją stronę. Życzę mnóstwo zadowolenia tym, których kandydaci "weszli":-))). (2009/06/08 14:02)

jurek

Moim zdaniem ten kto nie głosuje ---, ten nie komentuje .............myślę , że każdy kto czuje się patriotą powinien spełnić ten podstawowy obowiązek . (2009/06/08 16:46)

u?ytkownik3378

wolność słowa i wyznania,oraz decydowanie o własnym losie.nic nie jest białe ani czarne ,jest przeogromna liczba szarości.myśle ze dociera to do wyobraźni... (2009/06/08 17:03)

Irus369

Nie komentuje.... prawda, w ani jednym słowie odnośnie wyników i samych wyborów nikogo i niczego nie skomentowałem, nie zawracam sobie głowy tymi pierdołami. W związku z tym, ze nie głosuję, również mogę pisać i mówić, co mi się podoba. Jestem poza tym konkursem, nie mylić z ponad to:-). Patriota... fajne słowo, szkoda, że już nieaktualne. Podstawowy obowiązek? Dobry dowcip. Mam obowiązki( i nie tylko ja - jak sadzę) ważniejsze niż ten - głosowania na rodzimych "eurogrubasów":-)). (2009/06/08 17:47)

Grzegorz_Mik

Kolego PYNIEK . Demokracja daje wszystkim prawo do posiadania własnych poglądów i prawo do ich głoszenia . W demokracji rację ma większość ( ale tylko ta która zabiera głos w wyborach , referendach lub dyskusji ) a mniejszość musi się podporządkować . Masz prawo mieć inne zdanie niż koledzy na forum ale to nie znaczy że masz prawo ich oceniać i obrażać . Dyskusja powinna polegać na wymianie poglądów , dlatego może warto było wpierw przedstawić swoje własne poglądy , poprzeć je argumentami a następnie próbować przekonać do nich innych . Ustawienie się na pozycji że tylko Ja mam rację a reszta to oszołomy i nieuki jest nie na miejscu i nie ma nic wspólnego z demokracją . Z takimi postawami mamy jednak dość często do czynienia w naszym Kraju co oznacza że jeszcze długo będziemy musieli się uczyć demokracji . Pozdrawiam Grzegorz (2009/06/08 17:53)

u?ytkownik7463

pyniek nie umie inaczej wymieniać poglądów jak tylko obrzucać wyzwiskami. Troszkę go nie było na forum i robiło się nudno, ale widzę, że znów nas będzie szczycił swoimi mądrościami. (2009/06/08 18:07)

withanight88

Grzegorz i Kuba widze ze tez zrazily was obrazy Pyńka. Dzwine ze czlowiek o takiej zdolnosci moze byc redaktorem a zarazem administratorem! Brawo Pyniek! pokazales na co Cie stac (2009/06/08 20:05)

Bop

a ja kocham ten kraj, ale systemu nie nawidzę. (2009/06/08 21:26)

jurek

A może byśmy tak wszyscy zagłosowali na ...............pyńka............ , do europarlamentu , gdyby się tam dostał , to byśmy wszyscy w końcu mieli spokój w tym Portalu ..........nie miał by kto mieszać i obrażać........CO WY NA TO ?????????? (2009/06/09 17:25)

u?ytkownik7463

No tu mielibyśmy spokój ale znowu w europarlamencie by nam wstydu narobił wyzywając wszystkich, których nie może zrozumieć albo z którymi się nie zgadza (2009/06/09 17:50)

withanight88

temat mozna juz zamknac:) bo sie nie milo zacznie robic:) wygrało "omoc bywatelą , koniec i kropka:) (2009/06/09 18:10)