Zaloguj się do konta

Wybory blogera roku

utworzono: 2014/11/01 12:38
amand

jestem nowy na forum i ostatnio na profilu redakcji natchnąłem się na artykuł o tym. Czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi? Trzeba być aktywnym i coś można dostać? Kiedy to w ogóle się wybiera bo tam było coś o kwartałach.
[2014-11-01 12:38]

spines21

Regulamin

1 Wyboru Blogerów Kwartału i Blogerów Roku 2014 dokona zespół redakcyjny portalu wedkuje.pl

2 Blogerzy mogą zgłaszać się osobiście lub być zgłaszani przez innych użytkowników portalu wedkuje.pl 

3 Pierwsze wybory blogera kwartału odbędą się na początku kwietnia. Aby wziąć w nich udział należy zamieścić na swoim blogu do końca marca tego roku przynajmniej 3 felietony dotyczące wędkarstwa. W wyborach lipcowych wezmą udział blogerzy z 6 felietonami na koncie zamieszczonymi do końca czerwca, w październiku z 9, zamieszczonymi do końca września, a w styczniu 2015 z 12 felietonami zamieszczonymi do końca grudnia 2014.

4 Udział w finale zapewni zdobycie jednego tytułu Blogera kwartału  (wybory w kwietniu, lipcu, październiku i styczniu)

5  Minimalna ilość artykułów nie wyklucza napisania większej ilości tekstów. Zaznaczamy jednak, że tak samo jak w roku 2013 pod uwagę bierzemy jakość tekstów, oraz zamieszczonych zdjęć, a nie ilość wpisów. 

6  W styczniu przyszłego roku z czterech finalistów (blogerów kwartału) wybierzemy blogera roku 2014.

7 Moment i sposób zgłaszania blogów ogłosimy w odpowiednim czasie.

Zapraszamy do zabawy!

[2014-11-01 13:30]

amand

Ooooo kurna to myślałem że to coś trochę innego. Dzięki za objaśnienie. A kto został blogerem w październiku? Bo może pośledził bym takiego bloga i sam zaczął coś pisać. A jeszcze jedno żeby założyć bloga trzeba mieć te konto za które się płaci co roku?
[2014-11-01 13:38]

ryukon1975

ystko Ooooo kurna to myślałem że to coś trochę innego. Dzięki za objaśnienie. A kto został blogerem w październiku? Bo może pośledził bym takiego bloga i sam zaczął coś pisać. A jeszcze jedno żeby założyć bloga trzeba mieć te konto za które się płaci co roku?

Tu masz wszystko jak na dłoni.

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,warto-pisac-na-wedkujepl-wybory-blogera-roku-2014,71558

[2014-11-01 14:04]

amand

widzę że mój wpis zrobił trochę zamieszania i dlatego postanowiłem troche poszperać w ,,archiwum'' na stronie redakcji. I z tego co zrozumiałem ty ryukon zostałeś blogerem roku w 2013r. Tak? A w tym rou tymi kwartalnymi blogerami został marek dębicki i pompis a te głosowanie na osobe w październiku jeszcze nie zostało opublikowane. Bo gdzieś tam wyczytałem że mieli wybrać blogera trzeciego kwartału do połowy października. Tak sobie to wszystko czytam i chyba się w to wkręcę ale to raczej za rok ponieważ teraz to na pewno nie mam szans. Poszperałem po tych profilach blogerów i faktem jest to że niektóre wpisy robią wrażenie.
[2014-11-01 14:21]

89krzysztof

+ dla Ciebie za to, że szukałeś, a nie od razu założyć temat i czekać, aż wszystko zrobią za Ciebie. Czekamy na pierwsze ciekawe wpisy :)
[2014-11-01 14:47]

sosen82

Czekamy też na wyniki trzeciego kwartału, kolejny raz termin nie jest dotrzymany. [2014-11-01 14:56]

Gramar

kurcze, ale w zeszłym roku to można było niezłe kokosy wygrać. Taki sprzent to już nieźle kosztuje [2014-11-01 17:59]

amand

Ciekawe kto wygra i jakie będą nagrody? A za blogera kwartał też sie coś dostaje z tego co wyczytałem. Redakcja trochę to wszystko ale czy jest to normą tutaj że sie nie wywiązuje?
[2014-11-01 18:08]

Jakub Woś

Wyniki miały być 21 października. No ale Seba na rybach a jak Jego nie ma to nikt tego nie ogarnie.
[2014-11-01 20:57]

amand

Wyniki miały być 21 października. No ale Seba na rybach a jak Jego nie ma to nikt tego nie ogarnie.

Kto to seba? I kiedy będzie? Trochę redakcje źle robi niewywiązująca się z terminów
[2014-11-02 07:48]

Jakub Woś

Kto to seba? I kiedy będzie? Trochę redakcje źle robi niewywiązująca się z terminów

To jest Seba
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,wywiad-z-redaktorem-naczelnym-wedkujepl,78998
[2014-11-02 08:03]

amand

A dzieki
[2014-11-02 08:15]

amand

Teraz śledzę kilka tych osób nominowanych na tego blogera i całkiem dużo ich jest.
[2014-11-02 08:38]

redakcja

Przepraszamy za opóźnienie. Kolejny bloger kwartału zostanie wyłoniony na początku przyszłego tygodnia. 
  [2014-11-02 10:02]

Grzesiek75

A tam, najważniejsze że ryby brały. [2014-11-02 14:02]

halski021

amand - jesteś taki naiwny , czy tylko takiego udajesz?
[2014-11-05 10:12]

Jakub Woś

Przepraszamy za opóźnienie. Kolejny bloger kwartału zostanie wyłoniony na początku przyszłego tygodnia. 

Chyba juz poczatek tyg minął :)
[2014-11-05 21:40]

gosku

Pewnie chodziło im o początek przyszłego :) Oj lecą w kulki ostro. [2014-11-06 12:05]

Zielan

Pewnie chodziło im o początek przyszłego :)

Chyba nie! [2014-11-12 15:43]

89krzysztof

Redakcja ma Was, drodzy blogerzy w głębokiej .. :) Piszcie dalej, starajcie się, róbcie im reklamę, niech Wasze wpisy wchodzi czytać więcej osób, za reklamy redakcja dostanie więcej kasy. A w zamian spóźni się znowu z ogłoszeniem wyników :))
[2014-11-12 18:48]

kedzio

Ejmen [2014-11-13 13:36]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia