Zaloguj się do konta

Wybór kołowrotka do Robinson Stinger Feeder.

utworzono: 2021/05/12 20:58
dejm1an

Witam,

jak w temacie, mam problem z doborem kołowrotka do wędziskaWędka Robinson Stinger Feeder 3,6m 40-90g. Bardzo chciałbym prosić was o dobór odpowiedniego kołowrotka do tego kija. Rybki w które celuje to karpie, amury, liny, itd. Wędkuje głównie na łowiskach komercyjnych. Sklep w którym będę finalizował zakup to Trotka. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
[2021-05-12 20:58]

Jakub Woś

Zobacz sobie Robinson Feeder Fan FD 306VDR, świetny młynek z mocnym hamulcem. https://sklep-wedkarski.waw.pl/kolowrotek-robinson-feeder-fan-fd-306-vdr.html [2021-05-12 21:21]

dejm1an

A co do kija to dobry wybór? Z tego co czytałem i widziałem na YT zbiera fajne recenzje. Nie wiem czy jest sens dokladać do czegoś lepszego? [2021-05-12 21:25]

Jakub Woś

A co do kija to dobry wybór? Z tego co czytałem i widziałem na YT zbiera fajne recenzje. Nie wiem czy jest sens dokladać do czegoś lepszego?

w takim przedziale cenowym, jeden z lepszych. Potwierdza to ilość pozytywnych opinii w internecie. Sam mam kilka kijów z tej serii i przymierzam się do kolejnego na Wisłę do 160g [2021-05-12 21:46]

IraneRyan

Zobacz sobie Robinson Feeder Fan FD 306VDR, świetny młynek z mocnym hamulcem. https://sklep-wedkarski.waw.pl/kolowrotek-robinson-feeder-fan-fd-306-vdr.html


Mój ojciec kupił również FD-360. Bardzo dobra cena [2021-05-14 14:22]

Tomasz J

Feederkiem łowię żadko, więc ekspertem nie jestem, a i sprzęt mam (z racji sporadycznego używania) bardzo budżetowy. Do moich 2 stingerów 3,60 50-110 gr mam założone kołowrotki Robinson Method Gun FD, zestawy użytkowane już 3 sezon i jak na razie oba młynki sprawują się bez zarzutu (co przy cenie na poziomie niewiele ponad 100 zł za sztukę jest sporym zaskoczeniem). Praca miękka, hamulec ok, jedyna upierdliwość to "innowacyjny" system składania korbki, o który trzeba dbać, bo brudny lubi się zacinać. Okazów nie łowię, ale po kilka karpików w okolicach 5-7 kg młynki mają na rozkładzie i spokojnie dały radę. [2021-05-16 14:28]