Wybór wędki do spinningu-100 zł.

/ 6 odpowiedzi
Witam potrzeboje pomocy przy wyborze wedki.wedke chce pod szczupaka nisko budzetowa do 100 zl jakas do nauki spiningu
voodooman

Nie rozumiem czasami takiego rozumowania ze do nauki. Nie lepiej wydac kase raz i kupic cos kakretnego ?. Poco 2 razy placic bo niby kupie cos lepszego jak juz sie naucze. Czlowiek cale zycie sie uczy a i tak glupi umrze. Kakret wedka i na gleboka wode. Pisze bez polskich znakow bo czytac sie potem nieda (2020/03/23 16:29)

Jakub Woś

Witam potrzeboje pomocy przy wyborze wedki.wedke chce pod szczupaka nisko budzetowa do 100 zl jakas do nauki spiningu

Robinson Maverick Pike 240/8-28g za 120zł masz kij który wystarczy nie tylko do nauki ale i w późniejszym etapie wędkarstwa.
https://allegro.pl/oferta/wedka-robinson-maverick-pike-240-8-28g-gratis-8609858147?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_w%C4%99dkarstwo_sport_fishing&ev_adgr=W%C4%99dkarstwo&gclid=CjwKCAjwvOHzBRBoEiwA48i6AgnZ3XFkf-XCH0trKVHQuzrNdOKCqkY61pyEzIDf1IQmGI02qjrQahoCwX8QAvD_BwE (2020/03/23 18:23)

Smolik

Ostatnio przeglądałem ofertę sklepu internetowego sklep.insel.pl i co tam znalazłem ze spinningów:
1. Jaxon Intensa GTX Spinning dwuczęściowy 2,7 m, 10-30g za 96 zł
2. Shimano FX XT Spinning dwuczęściowy 2,4 m, 10-30g za 109 zł
3. Dragon Elite Compact Spinn 30 - 2,45 m oraz 2,75 m 10-30g za 109,90 zł każda - te ostatnie to spinningi teleskopowe, jeśli nie chciałbyś dwuczęściowych...
Proszę - przemyśl jedną rzecz. W wędkarstwie (podobnie jak przy innych zakupach - np. komputera) nie warto stawiać sobie sztywnych ograniczeń cenowych, bo to bardzo zawęża wybór. Odczekaj może jakiś czas, zbierz fundusze, czy chwilowo pożycz nieco pieniędzy i za kilkadziesiąt, czy sto złotych złotych więcej mógłbyś przebierać w ofertach. Wiem, że na początku może nie jesteś pewien, czy ci się to spodoba, ale zapewniam, że jak połkniesz bakcyla spinningu, to jak się to mówi "już po chłopie" ;) Potem możesz żałować, że od razu nie kupiłeś lepszej wędki. Życzę dobrych, przede wszystkim ciebie zadowalających wyborów i powodzenia życzę! Pozdrawiam serdecznie :)
(2020/03/23 22:17)

Sith

Ostatnio przeglądałem ofertę sklepu internetowego sklep.insel.pl i co tam znalazłem ze spinningów:
1. Jaxon Intensa GTX Spinning dwuczęściowy 2,7 m, 10-30g za 96 zł
2. Shimano FX XTÂ Spinning dwuczęściowy 2,4 m, 10-30g za 109 zł
3. Dragon Elite Compact Spinn 30 - 2,45 m oraz 2,75 m 10-30g za 109,90 zł każda - te ostatnie to spinningi teleskopowe, jeśli nie chciałbyś dwuczęściowych...
Proszę - przemyśl jedną rzecz. W wędkarstwie (podobnie jak przy innych zakupach - np. komputera) nie warto stawiać sobie sztywnych ograniczeń cenowych, bo to bardzo zawęża wybór. Odczekaj może jakiś czas, zbierz fundusze, czy chwilowo pożycz nieco pieniędzy i za kilkadziesiąt, czy sto złotych złotych więcej mógłbyś przebierać w ofertach. Wiem, że na początku może nie jesteś pewien, czy ci się to spodoba, ale zapewniam, że jak połkniesz bakcyla spinningu, to jak się to mówi "już po chłopie" ;) Potem możesz żałować, że od razu nie kupiłeś lepszej wędki. Życzę dobrych, przede wszystkim ciebie zadowalających wyborów i powodzenia życzę! Pozdrawiam serdecznie :)
Â
Nic dodać, nic ująć.
Ze swojej strony mogę Ci polecić http://allegro.pl/oferta/wedka-konger-troker-spin-ml-240-5-20g-146003240-7369263235, ale to i tak musisz dołożyć nieco grosza. Wędka dość uniwersalna, przyzwoitej jakości i w niewugórowanej cenie. Uważam, że taka gramatura pozwoli Ci na wdrożenie się w spinning, bo ogarnia w przyzwoitym komforcie przynęty już od 3 do 25g i spokojnie wyholujesz nią zarówno 20cm okonka, jak i 90cm szczupaka bez problemów.
Jeśli zdecydowałbyś się na dołożenie większej kwoty, dobrym rozwiązaniem byłby http://allegro.pl/oferta/wedka-dragon-black-rock-ii-2-45m-5-25g-hit-8970532926. Nie nastawiaj się na początkuna wędki o wyższym CW, bo takowe uniemożliwią Ci stosowanie mniejszych (lżejszych) przynęt, a w wodach PZW okazy to wyjątki.
(2020/03/24 07:22)