Kołowrotek Robinson do feedera

/ 2 odpowiedzi
Jaki kołowrotek lepszy do method feeder z koszyczkiem na sztywo firmy drennan. Łowie głownie karpie ale zdarzają się też amury, liny i karasie.
mam 2 modele do kupienie, gdyż kupiłem kołowrotek jaxon red carp frlx400 i nie jestem z niego zadowolony, kręci mi żyłkę w tak zwany warkocz postanowiłem zmienić na któryś z niżej wymienionej dwójki.
1, ROBINSON Kołowrotek FREERUNNER 406
2, Kołowrotek Robinson Method Feeder 405
jaki bardziej polecacie? dodam że kolega posiada FREERUNNERA i jest zadowolony, ale szukając natknąłem się na ten drógi model i proszę o pomoc.
JakubekManUtd


dodam jeszcze że posiadam kołowrotek Jaxon Kołowrotek Red Carp FRXL 400 i jestem z niego niezadowolony, skręca mi żyłkę w warkocz. (2017/10/25 23:45)

Jakub Woś


Jaki kołowrotek lepszy do method feeder z koszyczkiem na sztywo firmy drennan. Łowie głownie karpie ale zdarzają się też amury, liny i karasie.
mam 2 modele do kupienie, gdyż kupiłem kołowrotek jaxon red carp frlx400 i nie jestem z niego zadowolony, kręci mi żyłkę w tak zwany warkocz postanowiłem zmienić na któryś z niżej wymienionej dwójki.
1, ROBINSON Kołowrotek FREERUNNER 406
2, Kołowrotek Robinson Method Feeder 405
jaki bardziej polecacie? dodam że kolega posiada FREERUNNERA i jest zadowolony, ale szukając natknąłem się na ten drógi model i proszę o pomoc.
Jeden i drugi spokojnie poradzą sobie pod feederem, osobiście wziąłbym Robinson Method Feeder 405 tylko dlatego że mam i mi się sprawdza.
  (2017/10/26 00:08)