Zaloguj się do konta

Wybór bata-propozycje,opinie

utworzono: 2014/09/05 16:22
grzes0000

Witam kolegów wędkarzy.

Proszę o pomoc w wyborze bata z tych kilku konkretnych pozycji, które podaje.
Od razu zaznaczę, że dopiero zaczynam łowić na bata i te które podaje jak na pierwszy mój sprzęt będą odpowiednie. Wiem że to najniższa półka ale powędkuje tą metodą ze dwa lata i jak mi się to spodoba wtedy zakupię dobry sprzęt.
Może ktoś posiadał któryś z tych batów i coś podpowie.
Zamierzam łowić na jeziorze z brzegu głownie nastawiam się na drobnice, płotki a większym batem na leszcze.

Oto moje propozycje;

4 metrowy
1. BAT KONGER PATROL POLE 400/20G
2. BAT MIKADO GOLDEN LION POLE 400
3. BAT JAXON BLACK ARROW 400

6 metrowy

1. BAT KONGER RODER POLE 600/50-20G

2. BAT KONGER GRAFFITI POLE 600/25G

3. BAT MIKADO GOLDEN LION POLE 600

a może ktoś doradzi jakiś model lub firmę batów w granicach cenowych powiedzmy do 60 pln za sztukę.

Pozdrawiam
[2014-09-05 16:22]

fredibb

Powiem Ci tak: większość forumowiczów doradziła by Tobie w ten sposób: "Poczekaj, odłóż trochę więcej kasy kup coś lepszego - nie będziesz żałować, cierpliwość Cię wynagrodzi." w zupełności się z tym zgadzam. Na pewno pragnienie wędkowania nie pozwala Tobie czekać - wiem to jest silniejsze. No, ale jak się uprzesz to najlepiej coś najlżejszego czyli wybór pada na:
BAT KONGER PATROL POLE 400/20G
oraz
BAT MIKADO GOLDEN LION POLE 600

Zobaczysz jak kilku godzinach z batem w ręku (albo i nie) spuchnie Tobie przedramię i wtedy pomyślisz mogłem odłożyć i kupić coś lepszego.
Zrobisz jak uważasz.
Pozdrawiam.
[2014-09-05 18:06]

Lujski

a tak do okolo 150 zl. co mogłbys polecic ??? [2014-09-05 20:20]

Piotr 100574

http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=archiwum&autor=&szukaj=wyb%F3rbata&data1=&data2=&sTresc=&sTytul=&sAutor= [2014-09-05 21:40]

edward13

ja kupilem niedano jaxon inspiral pole 700 295 jest ok
[2014-09-07 09:41]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia