Wybór garnituru

/ 13 odpowiedzi

Czesc. Jak w temacie mam "spory" problem. Otóż zostałem zaproszony na studniówke i przydałoby kupic sobie nowy garnitur. Moj niestety jest juz w kiepskim stanie i lepiej kupic cos nowego. Moze macie jakies pomysły, sprawdzone marki w rozsadnej cenie? chciałbym by taki garnitur posłuzył mi jeszcze jakis czas wiec nie powinien byc za przysłowiową "stówkę" ale tez bez przesady, nie dam za gartnitur tys zł. Mysle ze taka optymalna cena do 500 zł. Mile widziane wypowiedzi plci żeńskiej. Wbrew pozorom mysle ze to wlasnie Panie lepiej znaja sie na takich sprawach.

Wracajac do sedna sprawy czekam na wasze pomysły.

przemo1980

no i jeszcze przez internet sobie go kupisz :))) (2012/12/03 22:21)

MASTINO

Kombinezon wędkarski, czapkę, kamizelkę, kalosze itp, to pewnie by można tu doradzić, ale gang? :))))) (2012/12/03 22:36)

Wachta

Popytaj znajomych, sądzę, że w Zielonej znajdziesz jakiś sklep z garniturami w tej cenie. W zeszłym roku były gangi trendy i glamour  świecące, z jakimś "szwem" w kołnierzu (?), nie wiem jak to się nazywa z boku marynarki w okolicach krawata. Proszę się nie wyśmiewać ze mnie, jestem hetero :), nie znam się na modzie. (2012/12/03 23:15)

MASTINO

Czesc. Jak w temacie mam "spory" problem. Otóż zostałem zaproszony na studniówke i przydałoby kupic sobie nowy garnitur. Moj niestety jest juz w kiepskim stanie i lepiej kupic cos nowego. Moze macie jakies pomysły, sprawdzone marki w rozsadnej cenie? chciałbym by taki garnitur posłuzył mi jeszcze jakis czas wiec nie powinien byc za przysłowiową "stówkę" ale tez bez przesady, nie dam za gartnitur tys zł. Mysle ze taka optymalna cena do 500 zł. Mile widziane wypowiedzi plci żeńskiej. Wbrew pozorom mysle ze to wlasnie Panie lepiej znaja sie na takich sprawach.

Wracajac do sedna sprawy czekam na wasze pomysły.

W Zielonej wpadnij do Focusa albo przeleć się po deptaku. Tam są sklepy z gangami, ale jaki krój czy kolor to Ci chyba nikt nie doradzi na forum. Najlepiej podpowiedzą Ci laski, które tam sprzedają :) Poza tym kolorystycznie i fasonowo dogadaj się z partnerką, która będzie Ci towarzyszyć.

(2012/12/04 08:53)

89krzysztof

Pokaż zdjęcie partnerki w jej sukni wieczorowej, to coś wymyślimy :D (2012/12/04 09:31)

użytkownik139802

Pokaż zdjęcie partnerki w jej sukni wieczorowej, to coś wymyślimy :D

Najlepiej pod kolor bikini :))))))) (2012/12/04 09:37)

bluehornet

Mariusz - w trzech ostatnich postach masz odpowiedź - konsultacja z partnerką nieodzowna - inaczej możesz dopasować taki " gang " , że ......... dalej nie powiem . Prezencja musi być The Best !!!

(2012/12/04 10:01)

bluehornet

Ma być coś w stylu ... :
(2012/12/04 11:31)

JakubUrsynow

Ja w C&A na wyprzedaży kupiłem gajer za 135pln, fakt, że bawełny w nim za dużo nie było. A w outlecie trafiłem Vistule, pierwszy gatunek za 300pln. (2012/12/04 11:38)

mr Artur

machnij się do Paryża lub Mediolanu -- tam dobiorą Tobie coś odpowiedniego (*_*) (2012/12/05 10:39)

kuba81

vistula za 300 ? bralbym 100 :) jeden mialbym na ryby (2012/12/05 10:48)

kazik-kz2

Polecam salony Sunset Suits - mają tam różne marki.

W każdym jest profesjonalna obsługa, Panie naprawde znają się na rzeczy i zawsze cos fajnego dobiorą - przynajmniej w salonach w Warszawie.

Maja często różne promocje, także za 500 zł cos pewnie kupisz.

(2012/12/05 14:47)

Jack14

Proponuję wybrać się na zakupy już teraz z koleżanką zapraszającą, a unikniesz wielu niespodzianek i sam możesz być zaskoczony jej lub twoją erekc.

Przepraszam reakcją :-) 

(2012/12/05 17:43)