Zaloguj się do konta

Wybór żyłki na grunt

utworzono: 2013/12/08 21:05
seba2186

Witam wszystkich potrzebuje kupić sobie zyłke na karpia- grunt tylko nie wiem jaka wybrać myslałem tak do 50-60 zł za 1000m bo potrzebuje na dwa kołowrotki i nie wiem jaka wziąść grubom myslałem na 032 lub  033 a co wy możecie mi zaproponować? dzięki i z góry dziękuje
[2013-12-08 21:05]

harry95mix

Też mam ten dylemat ale nie wiem czy nie dołożyć i kupić żyłkę Anaconda Peacemakerdaiwa duo odpada bo się za bardzo skręca nie wiem nie wiem ludzie polecają Korde adrenaline ale to już droższa sprawa  [2013-12-08 21:26]

LuceKK

Z tańszych chwalą Prologica.
[2013-12-08 22:29]

piotrcarp

W tych pieniadzach to tylko Tandem Baits 0.35 stel mono juz kilka razy ja nawijalem i zlego slowa nie powiem. Co do Prologica to mialem raz i po kilku wypadach spirala to samo z Dragonem bylo totalna tandeta. Na nastepny sezon bede wlasnie nawijal najprawdopodobniej Korde adrenaline lub Shimano Technium ale to inna kasa
[2013-12-08 22:44]

strahu

Ja też polecam TB camo stel , natomiast niepolecam Dragona [2013-12-09 20:02]

Też mam ten dylemat ale nie wiem czy nie dołożyć i kupić żyłkę Anaconda Peacemakerdaiwa duo odpada bo się za bardzo skręca nie wiem nie wiem ludzie polecają Korde adrenaline ale to już droższa sprawa 

Ręki sobie nie dam uciąć ale w tym roku miałem żyłkę Anacondy tylko nie pamiętam jaki model ale w nazwie było coś Distance Carp tak samo czarna jak Peacemaker może nawet to była ta ale generalnie nie polecam do wywózki tragedia skręca się masakryczne.  [2013-12-09 20:18]

arto

witam zastanawiam się nad Korda Adrenaline i Anaconda Power Carp Camou i może Quantum PT Salsa czerwona .Zależy mi na żyłce mało rozciągliwej, cena do 120zł waszym zdaniem którą wybrać ?  [2013-12-09 20:23]

Timur2148

korda [2013-12-09 21:05]

LuceKK

korda adrenaline
[2013-12-09 21:26]

elektryk18

tb stel mono polecam i shimano technikum dobre żyłki polecane przez wielu karpiarzy, ja sam używam dragon mega baits carp mono i polecam 35mm konie wyciągałem z wody ps. żyłki z Dragona są zaj***ste. [2013-12-09 22:56]

KAPERMOJKOMPEL

polecam żyłkę Trabucco Carp
[2013-12-14 15:18]

czarny13

Też mam ten dylemat ale nie wiem czy nie dołożyć i kupić żyłkę Anaconda Peacemaker daiwa duo odpada bo się za bardzo skręca nie wiem nie wiem  ludzie polecają Korde adrenaline ale to już droższa sprawa 

ja mam Daiwe duo i jest oki [2013-12-14 20:13]

arto

witam,w którym sprawdzonym sklepie wędkarskim można zakupić żyłke JET FISH SENZOR LINE,chodzi mi o to żeby nie była stara,zleżała (choć gwarancji nigdy niema ile leżała u sprzedawcy)Czy żyłke która leży na sklepie 10 miesięcy należy uznać za starą,I jeszcze jedno pytanie do osób bardziej obeznanych czy JET FSH SENZOR jest jeszcze produkowana, bo na innym forum przeczytałem ,że nie ale nie wiemczy tak jest,pozdrawiam. [2014-03-19 19:53]

JKarp

Poproś Olę ( Roxolę ) w tym temacie. Ona jest najbliżej źródła jeśli chodzi o JetFisha :-)JK [2014-03-19 20:41]

sław1

tandem baits żyłka balistic używam i polecam [2014-03-19 20:51]

Roxola

Żyłka o którą pytasz arto jest nadal produkowana i firma Jet Fish Polska czeka na świeżutką dostawę prosto z taśmy produkcyjnej, więc nie będzie możliwe żeby była zleżała  :)Nie jesteś pierwszym, który o nią pyta, jednak trzeba się jeszcze troszkę uzbroić w cierpliwość. [2014-03-19 21:00]

arto

wysłałem  15 minut temu zapytanie do Jetfish Polska i dostałem odpowiedż ,oczekują na dostawę i będzie można zamówić w u nich sklepie.Zastanawiam się jak jak wyglądałoby porównanie Jetfish Senzor Line do Gardner Sure Cast ? może ktoś miał do czynienia z obiema.O Jetfish Senzor jest  sporo opinii, o Gardner trochę mniej.Decyzja o zakupie zapadła będzie to JetFish,pozdrawiam. [2014-03-19 21:00]

Roxola

Wiem, że wysłałeś zapytanie :) [2014-03-19 21:13]

florentyna

Witam!Ja osobiście polecam żyłkę firmy Dragon ( w takim metalowym pudełku ) tylko ,ze ona na 600m:/pozdro!ADam [2014-03-19 21:25]

Roxola

Witam
Od wtorku tj. 9 września po dłuższej przerwie, będzie znowu dostępna żyłka Senzor Line firmy Jet Fish Zainteresowanych zapraszam do sklepu internetowego jetfish.pl lub do salonu w Chorzowie przy ul Młodzieżowej 31 [2014-09-01 22:12]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia