Wybór taktyki i zanęty na zawody

/ 7 odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie prosze o doradzenie taktyki zanęty na zawody które odbędą sie 12 kwietnia na łowisku bugaj koło piotrkowa trybunalskiego głebkoś do 2 metrów ryby płoć i leszczyki. Posiadam bat 6 metrów . Prosze o kompleksową doradztwo. Mysleałem nad tym żeby zrobic  coś takiego Płoć milewski Leszcz milewski do tego 2 opakowania gliny rozpraszającej i jokers 250ml w ziemi bełchatowskiej na donęcanie.

gosku

A trening przed zawodami to co? My mamy go za Ciebie zrobić? Śmigaj mi młody człowieku nad wodę i sprawdź czy coś złowisz. (2014/04/05 14:36)

WiktorKrawiec10

Niestety nie mam mozliwości przeprowadzenia treningu :D 

(2014/04/06 14:29)

89krzysztof

Niestety nie mam mozliwości przeprowadzenia treningu :D 

Ciekawi mnie powód, dla którego nie masz takiej możliwości. Ale to już nie moja sprawa. W takim razie pozostaje Ci liczyć na łut szczęścia, bo za Ciebie taktyki nie wymyśli. (2014/04/06 16:21)

WiktorKrawiec10

poprostu nie moge gdyż nie mam pieniedzy na zanęty bo mi sie skończyły jak bym mógł to bym przeprowadził ale cóż

(2014/04/06 21:05)

89krzysztof

Zawsze możesz pojechać zobaczyć jak wygląda woda, porozmawiać z wędkarzami, dowiedzieć się czegoś. Możesz też połowić bez zanęty, ewentualnie rzucić trochę domowej roboty mieszanki. No ale fakt, dużo łatwiej jest zadać pytanie na forum.. (2014/04/07 00:07)

Roxola

Mam jedno zastrzeżenie co do Twojej mieszanki.Wybierz jedną z zanęt, zamiast mieszać płociową z leszczową.Ja bym wybrała zanętę na płoć, bo do niej wchodzą też leszczyki, a odwrotnie nie zawsze.Pozostałe ilości i składniki są OK (2014/04/07 00:25)

WiktorKrawiec10

Dzisiaj byłem w sklepie :D. Kupiłem zanęte traper gold series actic i grand prix do tego mam 2 kg ziemi torfowej z łaki :D Pan mi dzisaj w sklepie doradził żebym zrobił do tego : opakowanie gliny rozpraszającej i ziemi torfowej w proporcji 1:1 DO tego ochotki  pół gazety :D co sądzicie

(2014/04/07 20:34)