Wybór sprzętu spinningowego.

/ 51 odpowiedzi / 7 zdjęć
WedkarzIncognito


@Sith nie ma co się produkować na marne, do tego typa i tak nic nie dociera ;))) Każdy napisał co miał napisać, a kaziq swoim postem według mnie zakończył dyskusję i wszyscy się "rozeszli" w swoje strony. Nic bardziej mylnego, dyskusja się nie zakończyła, ponieważ nasz najkulturalniejszy, wszystkowiedzący koleżka, postanowił po czterech dniach odnieść się do mojego posta, ale temat olałem, bo tak jak napisałem wyżej, nie ma co się produkować na marne. Jednak dziś postanowiłem ponownie wypowiedzieć się w dyskusji i uświadomić użytkownikowi @Pablo63, że chyba cierpi na przypadłość, która przypomina mi morlaność Kalego i w jego przypadku wygląda to mniej więcej tak. Jak on kogoś prowokuje, z każdym po kolei się niezgadza i zaczepia to jest dobrze, ale jak z nim ktoś się nie zgodzi, zaczepi lub sprowokuje to jest już zły, najgorszy, niekultralny.
Swoje już napisałem chciałem temat zamknąć, ale jak widać po prostu się nie da, ponieważ nasz koleżka z uporem maniaka dalej zaczepia i prowokuje, a co gorsza nie widzi w tym nic złego... Smutne. Przypominam tylko, że jest to forum Wędkarskie, ale jak widać można się tutaj dowiedzeć rozmaitych ciekawostek niekoniecznie związanych z wędkarstwem :))))
Na koniec chcę się odnieść do poziomu kultury @Pablo63.
O co chodzi ? Co masz do mnie?Nie musisz czytać i się zgadzać (napisałem), a ten wpis świadczy o twojej wysokiej kulturze, na Forum.
Nie robie imiennych wycieczek,nikomu nie ubliżyłem,więc Ty następny próbyjesz mnie sprowokować i obrazić.
Następnego majty cisną.
PROSZĘ MODERATORA O POINFORMOWANIE TYCH PANÓW NA TEMAT KULTURY JAKA POWINNA PANOWAĆ TU NA FORUM.
"Początkujący internauci nie wiedzą często również, że w złym tonie jest pisanie całych wyrazów lub zdań wielkimi literami. W internecie wielkie litery oznaczają podniesiony ton, czyli po prostu krzyk."
Jeżeli dla ciebie w momencie przekazywania informacji, wypowiadania się lub podczas zwykłej rozmowy, krzyk i podniesiony ton uznajesz za kulturalny to faktycznie zupełnie inaczej interpretujemy bycie kulturalnym. Sam się wyjaśniłeś i naprawdę weź już odpuść bo z każdym kolejnym postem tylko bardziej się pogrążasz. Pozdrawiam. (2021/02/26 11:30)