Wybór rzeki w okolicy Warszawy.

/ 6 odpowiedzi
Witajcie, potrzebuję pomocy. Mieszkam w Warszawie  i chciałbym zacząć swoją przygodę z małymi rzeczkami. Rzecz w tym że wszystkie opisy które znajduje albo są o tym jakim ta rzeka jest szambem, albo są sprzed 14 lat. Ale do konkretów. Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze rzeki znajdującą się +-1h od Warszawy? Z rybami w sensie okoniami, szczupaczkami, okazjonalnie jaziami kleniami i pstrągami. Oczywiście dla dobra ryb nie zdradzicie swoich miejscówek, rzek i technik, ale chciałbym powiedzieć że mam 12 lat i szukam łowiska do spinningowania regularnie. A na stawie 400 metrów od domu śmieci, zaczepy i bezrybie. A że z wujkiem mieliśmy pojechać nad jakąś rzeczkę to szukam i szukam pomocy. Bardziej mi chodzi o rzeczki a nie o miejski odcinek Wisły. Pozdrawiam!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Julian


Kiedyś Wkrę bym Ci polecił zwłaszcza odcinek od mostu kolejowego w Pomiechówku do Narwi .A teraz  to Ciechanów pozostaje starorzecze w Pomiechówku  to Mazowsze . 100 metrów od Wkry takiego to właśnie PZW się doczekaliśmy . (2022/04/22 10:31)

TlustePalce


Myśle, że warto odwiedzić Jezeiorkę na wysokości Konstancina. (2022/04/25 15:53)

Milannn


A trochę więcej informacji? Jakie ryby tam mogę spotkać? Kiedy najlepiej? (Młody entuzjasta wędkowania z drugiego konta) (2022/04/25 18:33)

TlustePalce


Okoń i szczupak to 100% w weekend byłem i spotkałem obu przedstawicieli. Kiedy najlepiej? Ja byłem ok 13 i dwa niewymiarowe szczupłe nadziały się na małe okoniowe gumy. O tyle fajnie, że jest jak się przespacerować wzdłóż brzegu z dobrym dostępem. Warto odwiedzić. (2022/04/26 11:11)

Julian


Z tą Jeziorką to bym uważał . Bo należy dokładnie zapoznać się z odcinkami ,, wody górskie " za nim przystąpi się do wędkowania . Żeby potem kłopotów nie było . (2022/04/27 11:12)

TlustePalce


Na odcinku którą podałem, nie są to wody górskie. (2022/04/27 14:02)