Zaloguj się do konta

Wybór rzeki w okolicy Warszawy.

utworzono: 2022/04/21 22:17
Mlody entuzjasta wedkowania

Witajcie, potrzebuję pomocy. Mieszkam w Warszawie  i chciałbym zacząć swoją przygodę z małymi rzeczkami. Rzecz w tym że wszystkie opisy które znajduje albo są o tym jakim ta rzeka jest szambem, albo są sprzed 14 lat. Ale do konkretów. Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze rzeki znajdującą się +-1h od Warszawy? Z rybami w sensie okoniami, szczupaczkami, okazjonalnie jaziami kleniami i pstrągami. Oczywiście dla dobra ryb nie zdradzicie swoich miejscówek, rzek i technik, ale chciałbym powiedzieć że mam 12 lat i szukam łowiska do spinningowania regularnie. A na stawie 400 metrów od domu śmieci, zaczepy i bezrybie. A że z wujkiem mieliśmy pojechać nad jakąś rzeczkę to szukam i szukam pomocy. Bardziej mi chodzi o rzeczki a nie o miejski odcinek Wisły. Pozdrawiam! [2022-04-21 22:17]

Julian

Kiedyś Wkrę bym Ci polecił zwłaszcza odcinek od mostu kolejowego w Pomiechówku do Narwi .A teraz  to Ciechanów pozostaje starorzecze w Pomiechówku  to Mazowsze . 100 metrów od Wkry takiego to właśnie PZW się doczekaliśmy . [2022-04-22 10:31]

TlustePalce

Myśle, że warto odwiedzić Jezeiorkę na wysokości Konstancina. [2022-04-25 15:53]

Milannn

A trochę więcej informacji? Jakie ryby tam mogę spotkać? Kiedy najlepiej? (Młody entuzjasta wędkowania z drugiego konta) [2022-04-25 18:33]

TlustePalce

Okoń i szczupak to 100% w weekend byłem i spotkałem obu przedstawicieli. Kiedy najlepiej? Ja byłem ok 13 i dwa niewymiarowe szczupłe nadziały się na małe okoniowe gumy. O tyle fajnie, że jest jak się przespacerować wzdłóż brzegu z dobrym dostępem. Warto odwiedzić. [2022-04-26 11:11]

Julian

Z tą Jeziorką to bym uważał . Bo należy dokładnie zapoznać się z odcinkami ,, wody górskie " za nim przystąpi się do wędkowania . Żeby potem kłopotów nie było . [2022-04-27 11:12]

TlustePalce

Na odcinku którą podałem, nie są to wody górskie. [2022-04-27 14:02]