Zaloguj się do konta

Wybór pierwszej wędki spinningowej

utworzono: 2017/09/17 17:38
baro

Chciałbym zakupić sobie pierwszą wędkę na spinning. Opłaca się wziąć ten zestaw za 180 złotych? Ile będzie mi służył? [2017-09-17 17:38]

Jakub Woś

Chyba coś link nie działa... a to ile będzie Ci służył zestaw nie zależy od zestawu a min. od Twoich zdolności a zwłaszcza od tego jak często będziesz go używał. [2017-09-17 18:12]

Sith

oim skromnym zdaniem, żadne "zestawy" nie oplacają się. Sprzedawcy kompletują je z przedmiotów niechodliwych, albo poreklamacyjnych.
Jaką kasą dysponujesz? Na jakie ryby chcesz się nastawić? Gdzie będziesz łowił (jezioro, zaporówka, rzeka)?

[2017-09-18 06:21]

kaban

Jeżeli zestaw to wędka i kołowrotek w cenie 180 zł a może jeszcze ileś tam przynęt to zdecydowanie odradzam. Jezeli mam coś doradzić to kontakt na priv. [2017-09-18 20:27]

herex77

Zgadzam się, że nie ma co kupować zestawów. Ryzykujesz, że przemyci się w nich coś słabego i z lenistwa ludzie tego nie sprawdzają. [2017-09-22 13:21]

Sith

Dobrym wyborem budżetowym byłby zestaw, którego używam sam, jak również moja Partnerka (to jej ulubiony):
- wedka jaxon ferox ultra spin 2,70 5-20 
- kołowrotek: jaxon armand htx 300 match
pozostanie Ci jeszcze na przyzwoitą plecionkę: mikado nihonto octa braid0,12 mm
Dwa takie zestawy służą nam bez awarii już trzeci sezon [2017-09-22 17:36]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia