Zaloguj się do konta

Wybór odpowiedniej wklejanki

utworzono: 2013/04/06 08:46
adi123321

Witam, mam mały dylemat, chce sobie kupic wklejanke i zastanawiam sie nad dwoma kijami: konger tiger cross maxx 270/18 lub konger virago jig 270/15. Będe łowił na rzekach i małych jeziorach na małe przynęty. Ryby jakie planuje łowić to okoń, jaz, kleń.

[2013-04-06 08:46]

robban

Ja posiadam wklejke Dragona MILLENIUM POWER JIG 2,25m c.w. 5-25 , i jestem z niej bardzo zadowolony . Z mojej wody mialem juz wszystkie drapiezne , zapiete na nia i wycholowane. Delikatniejsza mam Dragon THYTAN  SENSITIVE 2.40m c.w. 2-15g. , i tez sie na niej nie zawiodlem. Ostatnia zlapana ryba byl metrowy szczuply. Zapawa byla niesamowita. A , co do Twoich typow ,to nie zanam tych wedek. Pozdrawiam. [2013-04-06 09:44]

adi123321

Kijek całkiem spoko ale czekam jeszcze na różne propozycje :)

[2013-04-06 12:31]

mateusz1382

na klenia lepsza zwykła czy wklejanka ? [2013-04-06 12:43]

jezier

Na klenia zdecydowanie lepsza wędka o stałym blanku, wklejanki zazwyczaj gną się niemiłosiernie gdy puści się przynętę z nurtem.
[2013-04-06 12:49]

Grzesiek75

Wklejanki przeważnie stosuje się przy połowie okonia i sandacza. [2013-04-06 12:50]

adi123321

A na jazia i klenia jaki byście kije polecili takie do max 200zł. [2013-04-06 12:53]

markus70

Na te ryby, co piszesz tiger cross 270/18 powinien być dobry.
Jest dość tani, ma dobre przelotki, wklejka jest dłuższa i troche sztywniejsza niż w klasycznej wklejance na okonia, nie będzie się aż tak wyginać na rzece.
[2013-04-06 15:38]

MaateuszK07

Konger Tiger Cross Maxx 2,7m 3-18g. mogę polecić śmiało sie nim połowi i mimo ,że to wklejka to szczytówka tak bardzo się nie ugina.. oczywiście mówię o mniejszych przynętach np. obrotówki max. nr.2 i wobki do 4cm z moich doświadczeń z tym kijkiem moge powiedzieć ,że za tą cenę warto ,bo jest naprawdę ok.. [2013-04-06 16:34]

adi123321

mam pytanie co do cross maxxa bo słyszałem ze jak sie zamawia na allegro to czasem górne przelotki są krzywo po przyklejane, niby wada fabryczna, a czy na rzece jak bede łowił na blache 2 to nie bedzie sie za bardzo kij wiginał ?. [2013-04-06 16:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia