Zaloguj się do konta

Okuma -wybór kołowrotka gruntowego

utworzono: 2017/10/05 09:54
DaNWol

Witam planuję kupić kołowrotki karpiowe/gruntowe głównie do rzutów ale do wywózki również głównie nastawiam się na białą rybę z gruntu ale zasiadki typowo karpiowe też wchodzą w grę moje typy to
Okuma Tactic Baitfeeder 65 (czy nie będzie za duży?)
Okuma Power Liner FD 60

czy możecie mi coś doradzić który z nich będzie lepszy? [2017-10-05 09:54]

Jędrula

Mam do karpiówek Okumy Longbow XT Baitfeeder 665. To dobre młynki do ciężkiej roboty - https://www.youtube.com/watch?v=6-Bdmvvdc7Y [2017-10-05 15:00]

DaNWol

szukam czegość ogólnie do gruntu myslisz że mogą się nadać ? [2017-10-05 17:39]

Rutra65

poczytaj o okuma aventa,ja czekam na dostawe, jutro ma byc aventa 8000 pozdrawiam [2017-10-05 19:00]

pakul1206

Jak dla mnie jeżeli chodzi o grunt i okazjonalnie karpie to za duuuże, na jednego wchodzi z pół kilometra 0,30 :)  Płytka szpula przydatna, żyłki 0,30 tak ze 250m to max i przełożenie 4,5- 1. [2017-10-05 23:10]

SlawekNikt

Kolejny mega multi dubel ... [2017-10-06 18:42]

DaNWol

Witam chciałbym zapytać o wybór kołowrotka do feedera gdyż zaczynam sobie łowić feederem MIKADO X-PLODE METHOD FEEDER 3,30m 120g i chciałbym zakupić do tych feederów kołowrotki co mógibyście mi poradzić? Łowię na wodach stojących głównie leszcze karasie płocie czasem jakiś przyłów typu karp mniejszy żyłka nawinięta będzie 0,22mm. Moje typy na początek są takie :

Okuma Longbow XT Baitfeeder 630 lub 640

Okuma Kołowrotek Ceymar Baitfeeder CMBF-330 lub 340

OKUMA TACTIC Baitfeeder 30 lub 40

nie ukrywam że nie chcę wydawać najwyższej kwoty tylko szukać kompromisu jakość/cena
[2018-06-28 21:52]

DaNWol

Jeszcze taki model Okumy
KOŁOWROTEK OKUMA BARBARIAN BF BN30 [2018-06-28 23:24]

DaNWol

oraz taki model kołowrotek Okuma Travertine RD 30 TRR-30 [2018-06-29 07:36]

panterasrc

Okuma to dobry wybor, osobiscie mam i polecam tactic bf ,ja lowie na rzece i mam wielkosc 45 ,na wody stojace i ryby ktore wymieniles wielkosc 40 powinna byc dobra, ale nie mniejsze. [2018-06-29 09:40]

DaNWol

Okuma to dobry wybor, osobiscie mam i polecam tactic bf ,ja lowie na rzece i mam wielkosc 45 ,na wody stojace i ryby ktore wymieniles wielkosc 40 powinna byc dobra, ale nie mniejsze.
czyli nie potrzebnie sobie wbiłem do głowy że wielkośc 30 będzie najlepszym wyborem tylko jednak 40
[2018-06-29 17:56]

odrofan

Twoja wędka jak by nie było ma cw 120 gr, to i kołowrotek musi być odpowiedni. Okuma tactic podobnie jak pozostałe które wymienileś są bardzo lekkie, a kij choćby trochę należałoby wyważyć,
okuma tactic bf 45 odpowiada wielkością dragonowi maximie bf 40.
Wersja kołowrotka bf czyli zwolnym biegiem do feedera nie jest konieczna, ale mile widziana bo takie kołowrotki z natury są mocniejsze i czynią zestaw bardziej uniwersalny.
Dobrze jest w miarę możliwości zobaczyć sprzęt na żywo bo ten sam rozmiar kołowrotka u rożnych producentów wypada trochę inaczej.
Z propozycji ktore podałeś godne uwagi są : okuma lonbow bf i ceymar bf także w wielkości 40 , choć osobiście ich nie mam. [2018-06-29 21:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia