Wybór feedera-Mikado vs Trabucco

/ 4 odpowiedzi
panowie i panie,króciutko i na temat. na jeziora ta wędusia 

Syntium Pro Feeder 390 H Trabucco  

czy ta wędusia ULTRAVIOLET TWINFEEDER 360/420 up to 110 g
gnusmas


nawet sie nie zastanawiaj bierz ultravioleta z dopałką mam ja dobra praca lekki kijek i wytrzymały juz 4 sezon mam ,teraz tez kupuje 420cm .jedna rzecz mnie denerwuje ta dopałka przy składaniu ,ale to moze tylko mnie wkurza chyba ze kija uzbrajasz nad wodą to ok ,ja w domu wszystko szykuje i do pokrowca .powodzenia pozdr (2015/03/14 16:16)

MACKO76


 człowieku mikado robi najlepsze federy a ultraviolet  rewela sam man 360/120gr  łowię na Odrze i jeziorach i nie chce innych kiji LEKKI SUPER ZROBIONY I CENA SUPER !!!!!!!!!!!!!! (2015/03/16 00:03)

abraham


A ja polecam kijaszek taki MISTRALL oblukaj sobie i masz kolejny do wybru, używam i bez zarzutów jakichkolwiek, na ciężko na Wiśle i na lekko na dołkach. (2015/03/16 17:46)

djbaloon


Z własnego doświadczenia polecam trabucco rewelacyjne kijaszki ostatnio nawet synuś woli łapać na mojego starego Antrax-a niż swoim Mikado i nie chodzi o to że to Mikado bo synuś na tych fajnych wędeczkach nauczył się łapania ale jakos i precyzja się przemawia za Włochami ;-) (2015/04/06 19:01)