Zaloguj się do konta

Wybór echosondy do 600 zł.

utworzono: 2016/01/28 23:27
adam-zych

Witam,proszę o radę jaką sondę do 600zl wybrać,może być używana co sadzicie o eagle cuda,a co do nowych to lowerance elite 3x czy garmin fish finder 350c.Bardzo dziękuje. [2016-01-28 23:27]

aldente

Jeśli decydujesz się na zakup echosondy, nie kupuj byle czego, bo wtedy niestety będziesz kupował podwójnie. Po paru miesiącach stwierdzisz, ze to, czym dysponujesz, jest za mało. Osobiście posiadam echo firmy Lowrance i jestem zadowolony. Więc jeśli mógłbym doradzić, to powinieneś zakupić echo już z technologią DSI. Np.  Elite 3x DSI albo jeszcze lepiej Elite 5 DSI.W technologii DSI przetwornik pracuje na takich częstotliwościach, które pozwalają oglądać "realistyczne" dno....w przeciwienstwie do plaskiego obrazu D2.
[2016-01-29 12:02]

adam-zych

Dzięki za odp.a ile musiałby przeznaczyć na taki sprzęt,a inne firmy z taką technologią? [2016-01-29 12:39]

Przemas83

Jeśli decydujesz się na zakup echosondy, nie kupuj byle czego, bo wtedy niestety będziesz kupował podwójnie. Po paru miesiącach stwierdzisz, ze to, czym dysponujesz, jest za mało. Osobiście posiadam echo firmy Lowrance i jestem zadowolony. Więc jeśli mógłbym doradzić, to powinieneś zakupić echo już z technologią DSI. Np.  Elite 3x DSI albo jeszcze lepiej Elite 5 DSI.W technologii DSI przetwornik pracuje na takich częstotliwościach, które pozwalają oglądać "realistyczne" dno....w przeciwienstwie do plaskiego obrazu D2.

Kol. aldente Elite 3x z technologią DSI nie dostaniesz nigdzie bo w tej serii producent nie przewiduje takiej opcji. Ale dla pytającego i tak w tym przedziale cenowym to akurat Elite 3x to będzie chyba najlepszy wybór.  [2016-01-29 13:16]

aldente

Kol. Przemas, posiadasz błędne informacje. Lowrance posiada echo Elite 3x z technologią DSI. Oto link:  http://www.lowrance.com/de-DE/Produkte/Echolote/Elite-3x-DSI-de-de.aspx
[2016-01-29 13:49]

aldente

Adam, na to cacko musialbys przeznaczyc okolo 160-180 Euronow... Przynajmniej w mojej szerokosci geograficznej...
[2016-01-29 13:52]

Nix2

A co powiecie dobrego ( albo i złego) na Garmina Fishfinder 350 C ?

pzdr Nix
[2016-02-05 11:46]

Nix2

A co powiecie dobrego ( albo i złego) na Garmina Fishfinder 350 C ?

pzdr Nix
[2016-02-05 11:46]

jerz147

Każdy ma swoje zdanie na ten temat,ale, w pytaniu jest też zawarta cena która znacznie zawęża możliwości.Pierwsze echo które miałem (prościutki Lovrence)pokazywał wszystko w odcieniach szarości, miał mały wyświetlacz i żadnych bajerów i wiesz co?Był najlepszy! teraz mam z bajerami, kolorami.Nie raz wspominam tamtego, echo ma pokazać dno, spad,i tyle.Odczytywanie ryb etc.dajmy sobie spokój, naucz się na prostej maszynce a wchodząc powoli w świat elektroniki wędkarskiej będziesz z czasem wiedział co Ci potrzeba, i wtedy będziesz mógł poszukać już konkretnego sprzętu.Pamiętaj to urządzenie nie łapie ryb, a znam wielu którzy kupili sobie full wypas i po za włączeniem nie potrafią nic zinterpretować co dzieje się na ekranie.Po co kupili?ano,  dla szpanu.Kup sobie (byle sprawne) w miarę proste urządzenie.Kasy za dużo nie wydasz a nauczysz się  obsługi i na pewno nie raz pomoże Ci zlokalizować miejsca
[2016-02-10 16:02]

jerz147

Mam Lowrance Ellite 5 DSI i wierz mi(kupiłem przez eBay)nie za wiele oszczędziłem.Ten obraz nie jest taki jak na reklamach, kosztowała mnie ok.1600złi gwarancji z racji miejsca zakupu(USA) nie mam
[2016-02-10 16:08]

jendreczek

Kolego Nix2 posiadam takie echo z początku troszkę mnie drażniło ale z upływem czasu okazało się super pływałem z nim po zaporówce z mapą z przed zalania i wszystko się zgadza . Na youtube moj młody nagrał filmik z pierwszego użycia na miejscu gdzie chodziła pogłębiarka wpisz sobie Jezioro rożnowskie cofka . Sorki za jakość ale nagrywane telefonem. [2016-02-10 16:24]

aldente

Mam Lowrance Ellite 5 DSI i wierz mi(kupiłem przez eBay)nie za wiele oszczędziłem.Ten obraz nie jest taki jak na reklamach, kosztowała mnie ok.1600złi gwarancji z racji miejsca zakupu(USA) nie mam




Ja też mam ten echolot. Kupiłem na ebayu niemieckim. Ustrzeliłem go  tylko za 800 złotych i nie mogę powiedzieć  złego słowa. Obraz echa jest właśnie taki, jak na reklamach. To, że nie zaoszczędziłeś, jest winą twojego nieprzemyślanego i pochopnego zakupu.

[2016-02-10 22:27]


W promocji u nas dostępny są:

http://www.na-ryby.com/pl/searchquery/echosonda/1/full/5?url=echosonda

Zapraszamy :)

[2016-02-15 17:57]

Tomek079

Witam

Posiadam Garmin 350C kupiłem w tamtym roku, była na nie super promocja bo chodziły po 650zł sam zakupiłem kpl.z aku,ladowarką,pokrowcem, i uchwytem aluminiowym do montowania na burcie itp. za 860zł.

Co mogę powiedzieć to że 5" i żywe kolory robią swoje obraz jest czytelny b.dobrze pokazuje łuki, opcje działają szybko nie zawiesiła się ani razu jestem zadowolony 100%. Jak uda się kupić za dobrą cenę to poprostu ideał. Zastanawiałem się nad x3 i x4 ale po zakupie 350C widziałem na żywo x3,x4 i powiem ci że masakra b.mały wyświetlacz i jak dlamnie gorzej wyświetla.

Napewno duży 5" wyświetlacz do tego w super kolorach i wiązki sygnału 60 i 120 stopni mogące jednocześnie na podzielonym ekranie działać to jest to.

Ja polecam

 

[2016-02-29 14:38]