Wybó sprzętu - spining a karp

/ 7 odpowiedzi
Witam. Chciałbym się was zapytać jaki według was rodzaj wędkowania jest droższy?Spiningowy czy Karpiowy?Który bardziej was fascynuje, ciekawi i przynosi większe efekty?Pytam ponieważ zaniedługo będę miał pewną sumke pieniędzy na sprzęt ale nie wiem dalej jaki sprzęt wybrać spiningowy czy karpiowy?
perwer

U mnie ten teks wyżej kwalifikuje do pierwszej dziesiątki najgłupszych pytań, jakie czytałem na tym forum .
  (2013/05/25 20:43)

użytkownik104372

U mnie ten teks wyżej kwalifikuje do pierwszej dziesiątki najgłupszych pytań, jakie czytałem na tym forum .

He he :) (2013/05/25 20:44)

kazik-kz2

Wybierz karpiowy, bo podobno aby być prawdziwym karpiarzem trzeba mieć porządną terenówkę, a skoro masz sporo kaski to jakiegoś używanego hamerka wyczaisz.
Spinningistom wystarczy podobno dobry rower, także jak szykuje sie gruba kasa to inwestuj tylko w sprzęt karpiowy :) (2013/05/25 21:18)

Iras1975

Wybierz karpiowy, bo podobno aby być prawdziwym karpiarzem trzeba mieć porządną terenówkę, a skoro masz sporo kaski to jakiegoś używanego hamerka wyczaisz.
Spinningistom wystarczy podobno dobry rower, także jak szykuje sie gruba kasa to inwestuj tylko w sprzęt karpiowy :)

:)

Tutaj sprzęt spinningowy na rowerze..

ST.CROIX na rowerze... Są rzeczy, o których fizjologom się nie śniło.:) Gdzie diabeł nie może, tam r - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
(2013/05/25 21:27)

Iras1975

A tutaj karpiowy..

Ogólnie do spinningowania potrzeba mniej sprzęu i jest lżejszy w transporcie, ale każda metoda ma swoje uroki. Trzeba wybrać wg własnych preferencji i możliwości.
(2013/05/25 21:32)

tomasz26552

Podobny do mojego palio hehe . (2013/05/25 22:48)