Zaloguj się do konta

Wybieramy nowych moderatorów

utworzono: 2011/12/20 14:48
Jack14

A to dopiero się narobiło.

Prawo wyboru mają minimum "złote rybki" :-)))

Dawno się tak nie ubawiłem :-))))))

I możliwe, że co 3 miesiące będzie nowy mod :-))))

Prezenty tutaj rozdają i się cieszą (trolle :-)). najbardziej :-(

 

 

[2011-12-20 14:48]

Witam. Pierwszy raz widzę na forum takie jaja :) Poczytałem o tych rybkach i zasadach punktacji, to wystarczy być pisarzem a nie wędkarzem i już się ma rybki :) No ale niech kombinują. Grunt, że ci pyskacze tutaj nie mają tych rybek :) [2011-12-20 15:01]

Jack14

Kiedyś miałem taki przepis jak mieć 2-ie złote ale kogo to obchodzi :-(

Ja wolę jeśli już to na patelni normalne bez złotka na masełku itp. :-)

 

[2011-12-20 15:10]

Chomikus

Witam
faktycznie z tymi rybkami to ... ...
Ktoś może mieć niebieską rybkę a wiedzę i doświadczenie większe niż nie jeden złotorybkowicz
[2011-12-20 15:12]

Dzięki tobie Mastiff, bo tak bardzo im tych rybek nie życzyłeś.  Na szczęście dzięki temu sam ich teraz mieć nie będziesz. Może twój kolega się zgłosi na moda. On taki porządny jest! I rybki posiada. Nie ważne że je uzyskał oszukując wszystkich, ale je ma.


[2011-12-20 15:14]

ryukon1975

Wczoraj zajrzałem na bloga jednego z nieznanych mi krzykaczy by popatrzeć kto to taki.
Dwa tygodnie na portalu,193 wpisy same przepisy z książki kucharskiej ,około 4800 pkt.

Czyli on doda jeszcze dwa wpisy i jest kandydatem na moderatora.
Ludzie co są tu latami i wiedzą sporo ,NIE. Bo nie zbierają punkcików.:)))

Trochę mnie dziwi taka sytuacja.
[2011-12-20 15:14]

Zapytaj Miru57 - on też tak uzyskał prawo do bycia moderatorem. A ci co kilka razy dochodzili do złotych rybek są teraz banitami, z czego się cieszą ci oszuści. [2011-12-20 15:17]

Jack14

No własnie dlatego zadałem pytanie?

 

 

[2011-12-20 15:19]

Masz chyba racje hefeed8. Biorąc pod uwagę kategorie przyznawania tych punktów, to pisarze nie wędkarze. [2011-12-20 15:22]

DelTor0

Wczoraj zajrzałem na bloga jednego z nieznanych mi krzykaczy by popatrzeć kto to taki.
Dwa tygodnie na portalu,193 wpisy same przepisy z książki kucharskiej ,około 48000 pkt.

Czyli on doda jeszcze dwa wpisy i jest kandydatem na moderatora.
Ludzie co są tu latami i wiedzą sporo ,NIE. Bo nie zbierają punkcików.:)))



Znajdziesz wiecej niz jednego takiego hehehe ;) Widzisz Hefeed8, masz wiedze, masz doswiadczenie w wedkarstwie, ale nie masz mozliwosci zostania moderem (jakbys chcial oczywiscie) bo nie nabijales sobie sztucznie konta kopiujac przepisy kucharskie :)


[2011-12-20 15:23]

Jack14

Jesteś biednym trollem ktory przy współpracy rożnego rodzaju "biedaków" podejmujesz decyzję rozbicia tegoż forum co się tobie nie uda.

Jak pisałem.

Pozdrowienia od JACKA.

 

[2011-12-20 15:24]

perwer

Czy to będzie pisarz ,czy nie pisarz,ważne żeby miał pomysły na swoją prace i oby one nie robiły więcej złego niż dobrego.
Jeśli co 3 miechy maja być nowi ,to blogów zacznie przybywać w najbliższym czasie .
Powiem wam szczerze że pomysł redakcji ,choć pewnie nie podoba sie wielu,uważam za bardzo trafny.
[2011-12-20 15:25]

Pogromca

Witam. Pierwszy raz widzę na forum takie jaja :) Poczytałem o tych rybkach i zasadach punktacji, to wystarczy być pisarzem a nie wędkarzem i już się ma rybki :) No ale niech kombinują. Grunt, że ci pyskacze tutaj nie mają tych rybek :)






Tutaj to większość wędkarzy to są wędkarzami komputerowymi, siedzą od rana do wieczora na forum i się wymądrzają . nie mają w ogóle do czynienia z wodą i rybami . pozdrawiam
[2011-12-20 15:33]

Jack14

perwer jesteś tego pewien?

Jak coś to popieram (na 3 miesiace).

A dalej zobaczymy ... może tak być?

[2011-12-20 15:36]

ryukon1975

Czy to będzie pisarz ,czy nie pisarz,ważne żeby miał pomysły na swoją prace i oby one nie robiły więcej złego niż dobrego.
Jeśli co 3 miechy maja być nowi ,to blogów zacznie przybywać w najbliższym czasie .
Powiem wam szczerze że pomysł redakcji ,choć pewnie nie podoba sie wielu,uważam za bardzo trafny.



Ogólnie się zgadzam.Zmiany są potrzebne.
Jednak jak sam zauważyłeś,czy są potrzebne nowe sztuczne blogi ludzi którzy chcą się wynieść ponad poziom jako moderatorzy, a czy ci ludzie nadają się na moderatorów.
[2011-12-20 15:37]

bluehornet

Otóż to .
[2011-12-20 15:39]

Jack14

No to dajcie ludziskom głosować.

Redakcja i tak wybiera to po co to zamieszanie?

[2011-12-20 15:48]

perwer

Pamiętajcie,że redakcja sie zobowiązała nadzorowac prace moderatorów i dwóch wyznaczy sama.Do tego będzie nowy regulamin do tego czasu,żeby modki miały sie na czym wzorować i mieć jakieś ze strony redakcji wsparcie.
Punkty tutaj są najmniej ważnym elementem i nie czepiałbym sie aż tak bardzo.
Wiadomo że zawsze komuś coś nie będzie pasowało--na razie brzmi dobrze-zobaczymy co z tego wyjdzie-a będziemy to po owocach oceniać a nie planach.
[2011-12-20 15:49]

Jack14

Proszę tylko o rozpoczęcie działalności od nowego roku!

Jeśli tak to jestem za.

:-)

[2011-12-20 15:54]

bluehornet

Darek - redakcja wszystkich moderatorów wyznaczy sama - cyt.: Tym razem nie zgłaszacie jednak kandydatur innych kolegów, czekamy na zgłoszenia osób, które same chcą pełnić tę funkcję. Ostatecznego wyboru 10 moderatorów, po dwóch do każdego pokoju na forum, dokona redakcja. [2011-12-20 15:54]

Jack14

No o tym pisałem [2011-12-20 15:57]

perwer

Darek - redakcja wszystkich moderatorów wyznaczy sama - cyt.: Tym razem nie zgłaszacie jednak kandydatur innych kolegów, czekamy na zgłoszenia osób, które same chcą pełnić tę funkcję. Ostatecznego wyboru 10 moderatorów, po dwóch do każdego pokoju na forum, dokona redakcja.




Cyt: Na Wasze zgłoszenia w formie wiadomości wysłanej do redakcji (wchodzimy na bloga redakcja.wedkuje.pl i klikamy na guzik 'napisz') czekamy od dziś do 3 stycznia godz. 23.59 włącznie. Wyboru moderatorów oraz przydziału tych osób do poszczególnych pokojów na forum dokona redakcja. Jednocześnie informujemy, iż po wyborze nowych moderatorów przygotowany zostanie dodatkowy regulamin forum wedkuje.pl, który określać będzie szczegółowo zasady funkcjonowania użytkownika na forum - co mu wolno, a co jest zabronione. Mamy nadzieję, że tym samym łatwiej Wam będzie pełnić swoje funkcje.


Grześ ,ślepy na starość jestem jak pień he he ...racja kumplu ,racja...
[2011-12-20 16:09]

JKarp

CześćNapisałem pod artykułem i tu powtórzę.No moderatora to się ma predyspozycje a nie jakieś dziwne punkty lub doświadczenie wędkarskie.Spokojny-bezstronny-opanowany-stanowczy-psycholog-dyspozycyjny-wędkarz Taki ma być moderator.Janusz JKarp [2011-12-20 16:44]

Amen Panie Karp! [2011-12-20 16:46]

piotrcarp

Zgadzam sie z Januszem
[2011-12-20 17:26]

Jack14

Dajmy szanse (taki prezent od mikołaja).

Może perwer niech moderuje???

Może się sprawdzi ?

 

[2011-12-20 17:43]