Zaloguj się do konta

Wybieramy nowych moderatorów

utworzono: 2011/12/20 14:48
perwer

Dajmy szanse (taki prezent od mikołaja).

Może perwer niech moderuje???

Może się sprawdzi ?

 


Jacku czy Ty sie ze mnie nabijasz?

[2011-12-20 18:01]

;-( [2011-12-20 18:08]

Diablo

Dajmy szanse (taki prezent od mikołaja).

Może perwer niech moderuje???

Może się sprawdzi ?

 


He he he
[2011-12-20 18:09]

perwer

Księciunio ,założe sie że motywacja do wejścia do tego pokoju był ostatni wpis :perwer..zgadza sie?
[2011-12-20 18:15]

89krzysztof

Wygląda to tak, jakby redakcja nie miała zielonego pojęcia o tym, jak powinno funkcjonować prawdziwe forum. Bo ja nie widzę związku pomiędzy pisaniem przepisów, a pomaganiem ludziom na forum. Jak dobrze widać, są tutaj ludzie,którzy pomogą jak mało kto, ale nie piszą bloga, a co za tym idzie nie mają punktów. Trochę chore.
Najlepszym sposobem byłoby chyba żeby była możliwość przyznawania plusów lub minusów za każdy post, który jest dla kogoś jakąś cenną poradą.  [2011-12-20 18:17]

Bardzo dobry pomysł redakcji. Niezadowoleni są tylko Ci co mają parcie na moderowanie:) A Ci co mają parcie na moderowanie często nie nadają się do tego zadania. Niech pracują najstarsi stażem. Jeśli tylko będą urządzać prywatę polecą tak samo jak i Mastiff.
[2011-12-20 18:24]

luxxxis

Cześć banito,miło powitać i tym razem.Mądrze powiedziane toto wyżej.
[2011-12-20 18:33]

Jack14

Biedaki :-))

 

[2011-12-20 18:39]

Cześć banito,miło powitać i tym razem.Mądrze powiedziane toto wyżej.

Witaj Luxis. Cieszę się, że podzielasz moje zdanie:) Zadowolić wszystkich to niemożliwe ale możliwe jest aby panowały tu normalne zasady. Zobaczymy jeszcze ten regulamin co to ma obowiązywać.
[2011-12-20 18:44]

perwer

Jack i księciunio ,to co będziecie do redakcji pisać żeby perwer został moderatorem czy nie?
[2011-12-20 18:45]

luxxxis

Cześć banito,miło powitać i tym razem.Mądrze powiedziane toto wyżej.

Witaj Luxis. Cieszę się, że podzielasz moje zdanie:) Zadowolić wszystkich to niemożliwe ale możliwe jest aby panowały tu normalne zasady. Zobaczymy jeszcze ten regulamin co to ma obowiązywać.

 

Wierzysz w to niepoprawny optymisto? :) Ilu lat jeszcze potrzebujesz by zwątpić? sporo już straciłeś...Piszesz o regulaminie....sądzisz że będzie on takim z prawdziwego zdarzenia? czy taki jak te zasady naboru napisanym szybko na kolanie? :) bo ja raczej obstawiam tę drugą opcję. Podejrzewam także że nasz ulubiony,portalowy dewiant mr.G już pod jakimś fajnym nickiem typu-DĘTKA-wkleja na potęgę przepisy o karasiu w pokrzywach aby dorobić się fajnej złotej rypki.Mnie piszącemu często i gęsto nie udało się to przez cztery lata a teraz można to mieć w pigułce...:)
[2011-12-20 18:56]

jurek

O ile mi wiadomo Mastiff sam zrezygnował i prosił o usunięcie jego konta , ale w/g mnie był dobrym moderem , także Jedrula
[2011-12-20 19:00]

Zgadza się luxis ja te praktyki znam. Ale wiem, że redakcji zaczyna zależeć na poprawie sytuacji. A jeśli któryś z "kucharzy" mających 200 artów dotyczących karpia w galarecie dopcha się do funkcji to najprawdopodobniej poleci po 3 miesiącach. Po prostu to trzeba kontrolować. Masz rację jestem niepoprawnym optymistą ale w innym wypadku dawno by mnie tu nie było. Sam wiesz że miałem pod górkę. Ja ufam że będzie lepiej bo było tak beznadziejnie że gorzej się nie da...
[2011-12-20 19:01]

Wierzysz w to niepoprawny optymisto? :) Ilu lat jeszcze potrzebujesz by zwątpić? sporo już straciłeś...Piszesz o regulaminie....sądzisz że będzie on takim z prawdziwego zdarzenia? czy taki jak te zasady naboru napisanym szybko na kolanie? :) bo ja raczej obstawiam tę drugą opcję. Podejrzewam także że nasz ulubiony,portalowy dewiant mr.G już pod jakimś fajnym nickiem typu-DĘTKA-wkleja na potęgę przepisy o karasiu w pokrzywach aby dorobić się fajnej złotej rypki.Mnie piszącemu często i gęsto nie udało się to przez cztery lata a teraz można to mieć w pigułce...:)


[2011-12-20 19:03]

O ile mi wiadomo Mastiff sam zrezygnował i prosił o usunięcie jego konta , ale w/g mnie był dobrym moderem , także Jedrula

Co ty wiesz kolego Jurku na temat mastiffa. Redakcja zebrała takie dowody na jego temat, że strach pomyśleć to co on wyczyniał to można śmiało w sądzie wykorzystać. Także nie pisz że był dobrym moderatorem bo to on do tego doprowadził i na szczęście redakcja już o tym doskonale wie.
[2011-12-20 19:05]

ale Jędrek to spoko moder:) niech więc pisze przepisy kulinarne:):)
[2011-12-20 19:05]

JKarp

Cześć banito,miło powitać i tym razem.Mądrze powiedziane toto wyżej.

Witaj Luxis. Cieszę się, że podzielasz moje zdanie:) Zadowolić wszystkich to niemożliwe ale możliwe jest aby panowały tu normalne zasady. Zobaczymy jeszcze ten regulamin co to ma obowiązywać.

CześćCzy dyrektorem w firmie zostaje najstarszy stażem pracownik ?Żeby nie było bo ja parcia nie mam z prozaicznego powodu - totalny brak czasu.Może powinno być tak, że jednym z aspektów jest ta ilość punktów ale do licha nie może to być warunek podstawowy. Takiej głupoty to już dawno nie widziałem he heJK                                                                                                 [2011-12-20 19:07]

withanight88

Cześć banito,miło powitać i tym razem.Mądrze powiedziane toto wyżej.

Witaj Luxis. Cieszę się, że podzielasz moje zdanie:) Zadowolić wszystkich to niemożliwe ale możliwe jest aby panowały tu normalne zasady. Zobaczymy jeszcze ten regulamin co to ma obowiązywać.

 

Wierzysz w to niepoprawny optymisto? :) Ilu lat jeszcze potrzebujesz by zwątpić? sporo już straciłeś...Piszesz o regulaminie....sądzisz że będzie on takim z prawdziwego zdarzenia? czy taki jak te zasady naboru napisanym szybko na kolanie? :) bo ja raczej obstawiam tę drugą opcję. Podejrzewam także że nasz ulubiony,portalowy dewiant mr.G już pod jakimś fajnym nickiem typu-DĘTKA-wkleja na potęgę przepisy o karasiu w pokrzywach aby dorobić się fajnej złotej rypki.Mnie piszącemu często i gęsto nie udało się to przez cztery lata a teraz można to mieć w pigułce...:)



hehehehe :)




89krzysztof o tych "+ i-" za posty już kiedyś mówiliśmy , było by to dobre rozwiązanie , a już napewno lepsze niż punkty. [2011-12-20 19:08]

Ja się mogę tylko domyślać kogo tak ochoczo starasz się obrażać. Jeszcze nie ucichły echa twoich akcji przeciwko Balcerowi, a już pokazujesz rogi wyzywając kogoś z kim miałeś prywatnie na pieńku. Pan o którym wspominasz, ten na "G" ma głęboko w d... całe moderowanie i w życiu by mu podobny pomysł do głowy nie przyszedł. Nieuczciwe zbieranie punktów nigdy nie leżało w naturze pana na "G". Pan "G" trzy razy dochodził na tym portalu do złotych rybek uczciwie, bez cwaniackich zagrywek. Zanim kogoś obrazisz zastanów się co piszesz. Chwała Bogu ty też nie masz tej złotej rybki, ale mniemam, że za trzy miechy już będziesz miał. Panie na "L". [2011-12-20 19:08]

mateuszwos

:)
[2011-12-20 19:10]

O! Mateusz! Witaj. Może byś tak Ty? [2011-12-20 19:14]

luxxxis

Ja się mogę tylko domyślać kogo tak ochoczo starasz się obrażać. Jeszcze nie ucichły echa twoich akcji przeciwko Balcerowi, a już pokazujesz rogi wyzywając kogoś z kim miałeś prywatnie na pieńku. Pan o którym wspominasz, ten na "G" ma głęboko w d... całe moderowanie i w życiu by mu podobny pomysł do głowy nie przyszedł. Nieuczciwe zbieranie punktów nigdy nie leżało w naturze pana na "G". Pan "G" trzy razy dochodził na tym portalu do złotych rybek uczciwie, bez cwaniackich zagrywek. Zanim kogoś obrazisz zastanów się co piszesz. Chwała Bogu ty też nie masz tej złotej rybki, ale mniemam, że za trzy miechy już będziesz miał. Panie na "L".





Z panem G to ma akurat na pieńku z 90% użytkowników sieci mój drogi,ja nie bardzo,była akcja i reakcja i koniec.To że cię nie lubię nie oznacza że mam z tobą na pieńku,wisi mi to póki na ten pieniek nie wchodzisz.Sprawa Balcera natomiast to sprawa moja i Balcera,nie twoja wiejska plotkarko.Bardziej zainteresuj się sobą i swoim zyciem a nie życiem innych maleńki.Co zaś się tyczy tego echa co ci w głowie dzwoni to powiem że ma liczną rzeszę zwolenników i zdziwiłbyś się ilu nawet z twego otoczenia....:) Ja zdanie zmieniłem na jego temat choć teraz nieco za póżno na taką deklarację,czas i ban uniemożliwiły mi zrobienie tego wcześniej poprostu,kasacja jego konta również pod górkę zrobiła jak diabli.Tak czy siak panie G-nie tobie o tym decydować i paszczu nie maczaj w sprawach które cię nie dotyczą,nie przystoi facetowi poprostu.
[2011-12-20 19:25]

I znów jestem najgorszy. Tobie wolno włazić na mój pieniek i mnie obrażać, ale mnie nie wolno w odwrotna stronę. Tak jak zaliczyłem ostatniego bana, a pan GOSH który wyzywał mnie od róznych dewiantów pozostaje na tym portalu  - czyli MASTIFF come back. I znów redakcja i modkowie dali ciała. Mnie nie wolno, ale wam wolno. Jesteś takim samym łobuzem jak wasz guru. O to mi właśnie chodzi, że wy obrażając ludzi uchodzicie za porządnych forumowiczów. Tak jak teraz to robisz. Ale wystarczy że ta druga strona się zacznie bronić, od razu larum się podnosi. Tak wygląda wasza uczciwość i sprawiedliwość. A redakcja reaguje tylko na wasze donosy. Dlatego twierdzę, że takie elementy jak między innymi ty nie mogą być moderatorami, bo już pokazaliście na co was stać. Taki jesteś dobry, a włazisz na forum i od razu przypominasz sobie o panu na "G" któremu musisz dokopać. Powiem krótko - cienki bolo jesteś i zawsze pozostaniesz. Popatrzcie na siebie jacy jesteście uczciwi. A pan na "G" ma was wszystkich...... porządni ludzie. Jak te wiedźmy w Toruniu pod siedzibą Radyjka. [2011-12-20 19:36]

mienta

I znów jakies przepychanki panowie proszę o spokój  [2011-12-20 19:41]

Po jakiego wała włazi na mnie to coś? Mienta ślepy jesteś? Mam pozwalać takim łazić po sobie?! Im wolno?! Wolno wyzywac nawet od pedałów tak jak pan Maciej Mastiff:


#382518 wysłano: 2011/12/19 22:21

GOSH
A jednak pedzio.........No i trafiłem w czuły punkt "D" jak ...... Kolego perwer, a Ciebie ten chłopiec nadente-presidente też kocha? Bo o Twoim ciele sporo pisze. Kurcze, ja musze przemysleć dalszy pobyt na tym forum. A kolega mówił, że wędkarskie. No chyba że chodziło mu o łowienie chłopców przez tego nadętego facecika. Na innym temacie nazywa mnie MACIUŚ.... :))) Ta godzina, a ten dalej pyskuje, obraża, rzuca się jak wesz na grzebieniu. Co wyście mu zrobili? Przyznawać się złoczyńcy :)


I kogo się usuwa? Nie jego, a le tego kogo on bluzgał! Nadal są tu zasady jak u Rydzyka i tak dalej będzie! Cały czas o tym trąbię, że albo będzie sprawiedliwie i na równi, albo będzie dalej syf

[2011-12-20 19:45]