Zaloguj się do konta

WW i szczupak :-(

utworzono: 2016/07/26 09:20
JKarp

Taka fotka jest w w ostatnich WW a w zasadzie są dwie fotki tego samego szczupaka :-(
JK
  [2016-07-26 09:20]

pstrag222

WW to gazetka PZW więc co się dziwić :( [2016-07-26 09:36]

JKarp

Dokładnie :-(
JK [2016-07-26 09:45]

Przemas83

Heh faktycznie. Teraz które jest prawdziwe? Na pierwszym facet wygląda jakby chodził po wodzie , a na drugim jakby mieszkał na osiedlu Simsów z tej gierki ;] Jest jeszcze inna możliwość, facet porostu się zawiesił z radości i takiego go przywieźli pod dom po rybach ;] [2016-07-26 09:49]

grisza-78

Najprawdopodobniej szczupak zdechł.  Typowe podejście większości wędkarzy, czyli nieważne, że okaz, ważne, że dostał w łeb i został zjedzony. Średniowiecze. [2016-07-26 09:54]

pstrag222

Chcesz weż sobie szedziesiątaka ale takiego krokodyla???:/
Po drugie sokoro chyba WW prowadzi akcje uwalniam okazy to jak mogą takie ryby nagradzać i publikować foty? [2016-07-26 10:10]

JKarp

Chcesz weż sobie szedziesiątaka ale takiego krokodyla???:/
Po drugie sokoro chyba WW prowadzi akcje uwalniam okazy to jak mogą takie ryby nagradzać i publikować foty?


To się nazywa hipokryzja. 
JK
  [2016-07-26 10:37]

Eryk S

Ciekawe czy rybacy którzy łowią na wodach pzw też przyłączyli się do akcji uwolnić okazy [2016-07-26 14:23]

Jakub Woś

Ktoś chciał z czytelników zrobić idiotów ale na szczęście czytelnicy nie są tak głupi jak sądzili. Żałosne posunięcie. [2016-07-26 18:16]

luxxxis

Najprawdopodobniej szczupak zdechł.  Typowe podejście większości wędkarzy, czyli nieważne, że okaz, ważne, że dostał w łeb i został zjedzony. Średniowiecze.

Coś w tym jest....Mnie jednak irytuje robienie z siebie na siłę "świętego" pod publikę,i nieważne czy uczynił to wędkarz czy WW zmanipulowało tok opisanych wydarzeń aby być bardziej "trendy".Hipokryzja? nie kur....wo,hamska zagrywka,dwulicowe pajacowanie. Zabiłeś rybę? trudno,twój wybór,masz do tego prawo,ale na boga miej jaja i honor aby się do tego przyznać .Ktoś dał ciała na całej lini,jeśli łofca to pół biedy,jeśli WW to poczucie niesmaku wzrasta,ta gazeta już dawno zeszła na psy i teraz co najwyżej jest godna gwożdzia w toitoju,komercyjny szajs . [2016-07-26 18:47]

Sith

Chcesz weż sobie szedziesiątaka ale takiego krokodyla???:/
Po drugie sokoro chyba WW prowadzi akcje uwalniam okazy to jak mogą takie ryby nagradzać i publikować foty?
Jaki pan, taki kram. Czego można się spodziewać po WW, przecież to "gadzinówka" ZGPZW, tak samo zakłamana i zeszmacona, jak Zarząd "Gówny"!
Przypominają mi się czasy PRL-u i takie szmatławce jak Głos Pracy i Sztandar Młodych chodzące na pasku KCPZPR i ZGZMS, ten sam poziom, te same treści, taka sama propaganda i hipokryzja!
  [2016-07-27 06:53]

Artur z Ketrzyna

Chcesz weż sobie szedziesiątaka ale takiego krokodyla???:/
Po drugie sokoro chyba WW prowadzi akcje uwalniam okazy to jak mogą takie ryby nagradzać i publikować foty?
Jaki pan, taki kram. Czego można się spodziewać po WW, przecież to "gadzinówka" ZGPZW, tak samo zakłamana i zeszmacona, jak Zarząd "Gówny"!
Przypominają mi się czasy PRL-u i takie szmatławce jak Głos Pracy i Sztandar Młodych chodzące na pasku KCPZPR i ZGZMS, ten sam poziom, te same treści, taka sama propaganda i hipokryzja!
 
WW służy promowaniu wód PZW, tak więc taki okaz czy zabrany czy wypuszczony to mniej istotne. Ważne by naraić ludziom że ryba ma się dobrze i warto się tam fatygować ;-)
  [2016-07-27 07:33]

Sith

Czyli ordynarna propaganda (niemal goebelsowska) i hipokryzja.
OBRZYDLIWE!!! [2016-07-27 10:44]

MarkHunter

Jaka gazeta taki artykuł [2016-07-27 11:28]

luxxxis

Jaka gazeta taki artykuł

Polać mu:) W sumie co się dziwić że w toitoiu gówno pływa. [2016-07-27 15:31]

Askan

Od kilkunastu lat nie czytam gazet wedkarskich.Miałem w domu całe szuflady tego chłamu a nawet pierwsze wydania Wędkarza Polskiego na słabym papierze "gazetowym"i po wściekliżnie jaka mnie ogarnęła zaniosłem wszystko do KOŁA,dodałem też taśmy Johna Wilsona i innych.Kazali mnie to wyrzucić bo młodzież tego nie czyta i nikt nie będzie zagracać szaf (może i dobrze).Niech rozumy mają otwarte a nie skażone propagandą i może kiedyś coś wywalczą dla siebie gdy my jesteśmy bezsilni i podzieleni,nie umiejący sie zjednoczyć w walce z BETONAMI.Pozdro [2016-07-27 18:23]

pakul1206

A co t się dziwić, świat pewnie w jakiś 70% oparty jest na kłamstwie i manipulacji. [2016-07-27 21:26]

Haryyy5

Z racji wykonywanego zawodu trochę się na wszelakich  fotomontażach znam także pozwolę sobie na fachową analizę :P Niestety zdjęcia na tle jeziora nigdzie nie znalazlem poza tym wklejonym powyżej także analiza na podstawie niedoróbek przy wklejaniu jest prawie niemożliwa. Znalazłem natomiast zdjęcie na tle domów. Tutaj wygląda wszystko dobrze, cienie się zgadzają, żadnych rozmyć na brzegach nie widać, po mojemu zdjęcie prawdziwe. Natomiast co mogę powiedzieć o tym na tle jeziora : Po pierwsze, zdjęcie robione jest na wprost, nawet trochę od dołu. Przy takim ujęciu u ile nie stoimy na tle wodospadu nie ma możliwości żeby na zdjęciu nie było widać horyzontu. Po drugie twarz jest rozjaśniona. Tu również nie ma możliwości żeby przy takim kącie padania słońca nie było solidniego cienia na twarzy od daszka czapki widocznego na drugim zdjęciu. Twarz powinna być jednolicie w cieniu tymczasem tu mamy miejsca wyraźnie jaśniejsze i ciemniejsze. Wygląda również na to że na tym zdjęciu obcięto gumkę po lewej stronie spodni, typowa praktyka jak komuś nie chce się bawić z detalami. Dodatkowo szansa na to że ktoś zapozował dokładnie tak samo, szczupak tak samo ułożył, a fotografowany stanął o tej samej porze dnia w miejscu gdzie promienie słońca padały pod takim samym kątem jest bliskie zeru. Prawdziwe może być więc tylko jedno. Mój werdykt : zdjęcie na tle wody to nieudolny montaż. Wstyd WW.


P.S. W.W. Jakbyście do przyszłych oszustw potrzebowali kogoś kto zrobi to lepiej to polecam się :P

Najbardziej zastanawia mnie : Po co !? Albo wspierają i rzeczywiście podchodzą poważnie do własnej akcji "wypuszczam okazy" i nie publikują zdjęć zrobionych w innych okolicznościach niż na tle wody albo olewają to i nie kombinują. Co byśmy o tym nie myśleli to facet miał prawo sobie tą rybę zabrać i zjeść a magazyn może sobie zdjęcia okazu opublikować nawet w misce w kuchni. Nie oni złapali, nie oni zabili, nie oni zjedli. Albo w jedną albo w drugą. Takie zachowanie pachnie natomiast hipokryzją straszną. Chcielibyśmy być trendy, C&R i te sprawy ale też nie chcielibyśmy przypadkiem podpaść bardziej konserwatywnym czytelnikom. 
  [2016-07-29 10:10]