Wspólny wypad na spinning - umawialnia

/ 5 odpowiedzi
Wątek powstaje po to, żebyśmy mieli jedno miejsce gdzie będzie można umawiać się na wspólne spinningowanie. Jeśli ktoś z nas wybiera się nad wodę i ma ochotę na towarzystwo - wystarczy, że napisze post. Zamieszczajmy tu wszelkie propozycje wspólnych spotkań, wypadów na ryby itp. Pozdrawiam.

Edit:
Jutro (sobota) wybieram się do Jastrzębia pouganiać się za okoniem bądź szczupakiem. Wyjazd z Radomia planuję około 8-8:30. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.
bednar14

Ochotę to ja mam zawsze i większość raczej też ;-) tylko gorzej z czasem ;-( (2013/05/24 17:54)

quik19

ale do ktorego jastrzebia jastrzebia kolo radomia czy jastrzab? (2013/11/02 20:40)

grzala

Jutro wybiera się ktoś gdzieś? (2013/11/16 10:49)

Jacoslaw

ale do ktorego jastrzebia jastrzebia kolo radomia czy jastrzab?

Trochę post factum ale wyjaśnie: "Do Jastrzębia" czyli miejscowośś Jastrząb. Gdybym jechał nad Radomkę byłoby do Jastrzębii. ;)

p.s. Wszyscy sami wolą jeździć?;) (2013/11/26 08:36)

Kaim12

Ja chętnie bym gdzieś pojechał, gdzieś w nowe miejsce, a nie ciągle Radomka i Radomka, przy okazji podpatrzył i czegoś się nauczył od bardziej doświadczonych wędkarzy, ale niestety brak transportu, prawko dopiero zacznę robić od nowego roku i wtedy będę mógł gdzieś jechać... :) (2013/11/28 14:31)