Wspólne wędkowanie Olsztyn lub okolice.

/ 8 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy. Mam prośbę może ktoś zechce mnie zaprosić na wspólne wędkowanie w olsztynie lub okolicy. Od niedawna jestem w Olsztynie pracuje i próbuje znaleźć troszkę czasu na moje hobby czyli wędkarstwo. Dzisiaj jade na zwiad na Jęzioro Długie. Mam nadzieje że spotkam jakiegoś wędkarza i troszkę z nim pogadam o rybkach :). Czekam na odpowiedź :)
mario5401


Dzięki koledzy za liczne odpowiedzi hehe Żal (2011/01/11 21:35)

Sniper64


Cześć...zabrał bym Ciebie tylko jestem na drugim końcu Polski:) a to że jeszcze nikt nie odpisał to sie tym nie martw,,większość już udaje niedźwiedzia pod pierzyną..bo rano do pracy:)Ktoś sie na pewno odezwie bliżej Ciebie..:) jak zrobisz zwiad to daj znać co i jak tam z brankami:) Pozdrawiam (2011/01/11 21:53)

mario5401


Byłem troszkę popatrzeć na wędkarzy ale nic ciekawego nie zobaczyłem :(.Widziałem tylko 2 wędkarzy na dużym obszarze. Pogadałem troszkę i popatrzyłem jak wędkują. Łowili na mormyszkę i ochotkę. Polowali na okonia lecz brania były rzadkie a wyciągnięte okonki były małe. Ogólnie słabo to wyglądało.

(2011/01/12 11:06)

Sniper64


Cześć..:) to tak jak u mnie wczoraj słabiutko z okoniem..za to pięknie brała Płoć..a dzisiaj pada deszcz:)) (2011/01/12 13:19)

Artur z Ketrzyna


Zależy jaka odległość cię interesuje, bo jak 100km to możemy się spotkać, ale wątpię że taki kawałek dla ciebie to okolice. Poszukaj na portalu kółek wędkarskich z Olsztyna i tam się popytaj. A może i poznasz kogoś ciekawego. (2011/01/12 18:44)

mario5401


Dzięki za propozycje ale tak jak pisałeś Kętrzyn jest troszkę za daleko hehe.

Teraz przebywam w Olsztynie na stancji więc chciałem troszkę i tu powędkować.

W okolicy Kętrzyna możemy umówić się na wędkowanie kiedy powrócę do rodzinnego domu czyli do Mołtajn hehe. Pewnie kojarzysz tą miejscowość. Może nawet spotkaliśmy się na jeziorze Arklickim. W poprzednim sezonie bardzo często wypływałem na spinning. 

(2011/01/18 15:30)

bullet77


Witam serdecznie, ja łowię w olsztynie okolicach a czasem nawet gdzieś dalej. Jeżeli masz pytania gdzie połowić chętnie coś podpowiem. Osobiście łowię głównie na spina i muchę, na lodzie nie łowię bo nie lubię wolę w tym okresie polowania na pstronia i jakiś wyjazd na trotkę, ale znam sporo wędkarzy którzy łowią na lodzie, dobre wyniki mieli ostatnio na jeziorze wadąg. (2011/01/18 18:08)

mario5401


Może planujesz jakiś wyjazd na wymienione wyżej rybki? Może byłbym zainteresowany tylko musiałbym poznać szczegóły i potrzebowałbym paru rad itp ponieważ nie łowiłem tych rybek :) (2011/01/19 12:13)