Wrocławscy moczykije

/ 6 odpowiedzi
Witam! pojadę trochę regionalnie (mam nadzieję że nie uraże innych ;)) chciałem się zapytać Wrocławiaków i wędkarzy z najbliższych okolic gdzie zaopatrują się w sprzet wędkarski?? oczywiście NIE INTERESUJE MNIE ROBIENIE KOMUŚ KRYPTOREKLAMY!!! natomiast intersesuje mnie bardzo gdzie jest duży wybór sprzętu, dobrej jakości (firmowy) i oczywiście TANI??!! :) ja kupuję w Krokodylu fajny klimat chłopaki zawsze poradzą, CENNY nie mam za dużego odnośnika, w Magnolii również kupowałem wybór duży, ceny jak wyżej!!! może zna ktoś jakiś sklep w nieznanym bliżej miejscu spełniający powyższe kryteria ;)!!!
tylko bez większej ręklamy proszę konkretnie!!!!!!! pozdro 4all!!! odrazu mówię że interesuje mnie bardziej klimat spiningowy ale nie tylko!!!
MareKs


Jeżeli chodzi o gumy i główki to polecam giełde. Dawno tam nie byłem bo wystarczy raz na rok/dwa i mam zapas przynęt. Cen niższych nie ma, giełda jest przy Armi Krajowej albo jej przdłużniu, nie jestem pewien. Ze sklepów polcam sklep na ul. Kurkowej. Jest wybór, ceny niskie i obsługa bardzo sympatyczna :) (2009/04/13 23:25)

MareKs


Chodziło mi o to ze nigdzie nie ma taniej niz na giełdzie. (2009/04/13 23:26)

jakubu18


dzięki za info!!!!! (2009/04/14 08:43)

u?ytkownik34009


zobacz jeszcze sklep Kakadu obok korony i castoramy, centrum nazywa się chyba młyn czy jakoś tak, sklep bardzo dobrze zaopatrzony i nie ma tam takiego nawału klientów, dobra obsługa i dobre rady sprzedawcy...

pozdro

(2010/05/12 12:45)

pluszowy


Jeżeli chodzi o gumy i główki to polecam giełde. Dawno tam nie byłem bo wystarczy raz na rok/dwa i mam zapas przynęt. Cen niższych nie ma, giełda jest przy Armi Krajowej albo jej przdłużniu, nie jestem pewien. Ze sklepów polcam sklep na ul. Kurkowej. Jest wybór, ceny niskie i obsługa bardzo sympatyczna :)


Też większość zakupów robię przy Kurkowej - sklep nazywa się Pilker.
Zaciekawiłeś mnie natomiast tą giełdą. Można tam robić zakupy codziennie, czy tylko w jakichś określonych dniach?
Jakbyś mógł załączyć więcej informacji - lokalizacja, godziny otwarcia... - z góry dziękuję. (2010/05/12 12:51)

u?ytkownik34009


kiedy ta giełda się odbywa i dokładnie w jakim miejscu???

wszsytko jest???

pozdro Ziom

(2010/05/12 13:52)