Wrocław - Pilchowice

/ 6 odpowiedzi
Witam mam pytanko.Mam opłaconą składkę Pzw Wrocław, czy moge łowić na Zbiorniku Pilchowice???
Cichy5

Sprawdz na stronie porozumienia PZW i bedziesz pewnie siedzial nad woda , wejdz na stroe PZW Wroclaw, sprawddzisz z kim macie porozumiena i po sprawie , a tak ponadto to jest to okreg Dolnoslaski i nie powinno byc problemu. 

Zycze polamania kija i taaaaakiej ryby !!

(2012/06/06 19:01)

Pitbul

Oczywiście możesz.Zajrzyj do swojego rejestru (zezwolenia) tam masz wszystko na ten temat - woda nr 134.Jeśli potrzebujesz więcej informacji zajrzyj na : www.grodzkie.plpozdrawiamT. (2012/06/07 00:22)

merdoczek22

DZięki za odpowiedź,Dzisiaj sie wybieram na małe zwiedzanie tego zbiornika to nie zaszkodzi troszke pospiningować, a wolałem sie upewnić co do możliwości łowienia na zbiorniku w Pilchowicach!!! (2012/06/07 08:35)

Pitbul

Napisz jak było, bo miejscowe "aborygeny spinningowe" mocno narzekają. Może przełamałeś tegoroczną klątwę :))))). Łowiłeś z brzegu czy z łodzi?Chwal się :)pozdrawiamTomek (2012/06/07 22:05)

użytkownik64718

Podobno nie ma tam już sandacza, po emisji filmu WMH, z łowienia sandaczy, wędkarze wszytko wytrzebili. (2012/06/07 22:07)

Pitbul

Je śli ktoś wie co to jest amplituda to "zakuma".Film kręcony był ładnych kilka lat temu. Po filmie (od wydania) jeszcze przez 3 lata łowiono sandacze.Następnie nastąpiła klęska (ponieważ nienażarci łowcy nie zwracali uwagi na wymiary ...)Cztery lata temu zdarzały się "strzały" i SENSOWNE mętnookie łowiono do 2010 roku.Aktualnie groza.Pociechą są łowione w przyłowie okoniowym (na troka) sztuki po 10 - 35 cm.I oby "okoniowcy" dawali im szansę bo jak nie to długoooo to potrwa zanim znowu w jednym sezonie zaliczonych zostanie kilka prawdziwych ryb.... :(sorry za rozczarowanie, ale nic tak nie "zajechało" Pilchowic jak ten filmDo Grześka i ekipy pretensji nie mam, ale zdając sobie sprawę z "medialności" zbiornika, jak zwykle nie zareagował jeleniogórski Zarząd Okręgu (ale o tych Panach to książki można pisać i zastrzec należy, że te horrory to od minimum lat szesnastu...)T.  (2012/06/07 23:18)